Blog
Seyahat Trendleri ve İpuçları
Seyahatinizi daha da zenginleştirmek için blog arama sayfamızda birçok seyahat içeriği bulabilirsiniz. Araç kiralama ipuçlarından seyahat destinasyonlarına kadar pek çok konuda makaleleri keşfedin!"
Bir Destanın Başladığı Şehir: Samsun’da Gezilecek Tarihi Yerler
Gezi
07 Aralık 2022
Ülkemiz hem deniz turizmi, hem de kültür turizmi açısından oldukça zengindir. Çünkü hem tarih açısından zengin hemde deniz açısından zengin bir coğrafyada yaşamaktayız. Yerli yada yabancı fark etmeksizin genellikle ucuz araç kiralama yapılarak pek çok kültürel bölge gezintisi yapılmaktadır.
Kasko Yaptırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Duyuru
06 Aralık 2022
Günümüzde her alanda ve pek çok farklı amaçlar doğrultusunda araçlar kullanılmaktadır. Her gün milyonlarca araç trafiğe çıkıyor ve bir yerden farklı bir yere gidiyor. İster kendi şahsınıza ait olsun isterse araç kiralama yapmış olun, otomobillerin kaza yapma riski her zaman bulunuyor.
Trafik Sigortası Hangi Hasarları Karşılar?
Duyuru
05 Aralık 2022
Günümüzde trafik üzerinde akan oldukça fazla araç bulunmaktadır. Ulaşım bakımından oldukça hayatımızı kolaylaştıran tüm araçların sigortasının yapılması zorunludur. İster kendi aracınız olsun isterseniz İstanbul’da araç kiralama yapmış olun.
Trafikte Stresi Azaltacak Tavsiyeler
Duyuru
02 Aralık 2022
Otomobiller, hayatımızı kolaylaştıran bir icattır. Fakat hiç düşündünüz mü, trafikteki herkes usta şoförlerden mi oluşmaktadır? Özellikle büyükşehirlerde araç kullanmak oldukça zor olabiliyor. Bu hususta eğer İzmir’de yaşıyorsanız, İzmir’de araç kiralama yaparak pratiğinizi artırabilirsiniz.
Defansif Sürüş Nedir?
Duyuru
01 Aralık 2022
Otomobiller, icat edildiği ilk günden bu yana hayatımızı ulaşım anlamında kolaylaştıran en büyük icatlardan birisidir. Araç kullanmakta maharet isteyen bir iştir. Bu sebepten ötürü herkes araç kullanamaz. Sürüşte usta olmakta biraz zaman alabilmektedir.
Mavinin En Güzel Tonuna Doğru: Salda Gölü Gezi Rehberi
Gezi
30 Kasım 2022
Ülkemiz, diğer ülkelere bakıldığında her iklimi bünyesinde barındırmasıyla oluşan doğal güzellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Bunların yanı sıra bir de tarihi güzellikler bulunmaktadır. Söz konusu bu güzelliklere ulaşmak için havalimanında araç kiralama yaparak çok kolay ulaşım sağlayabiliriz.
Araç Motor Suyu Neden Eksilir?
Güncel Bilgiler
29 Kasım 2022
Günümüzde otomobilleri ulaşım hususunda oldukça fazla kullanmaktayız. Bazılarımızın kendine ait şahsi arabaları bulunurken bazılarımız ucuz araç kiralama yaparak ulaşım alanında ihtiyaçlarımızı gidermekteyiz.
Lastik Hız Endeksi Ne Anlama Geliyor?
Güncel Bilgiler
28 Kasım 2022
Günümüzde otomobilleri, bir yerden farklı bir yere ulaşmak amacıyla kullanmaktayız. Hatta kendimize ait bir otomobilimiz yok ise ucuz araç kiralama yaparak ulaşım ihtiyacımızı karşılayabilmekteyiz.
Kış Lastiği Ne Zaman Takılır?
Duyuru
28 Kasım 2022
Otomobiller, eski ya da yeni olsun fark etmeksizin ulaşım konusunda hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Günümüzde en çok metropollerde otomobil bulunmaktadır.
Mobil Uygulamamızı İndirin
Mobil uygulamamızı indirin ve araç kiralama işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin.