Hakkımızda

Biz Kimiz?

20 Yıllık tecrübesi, yurtiçi ve yurtdışı çalışanları ile Avrupa’da 41 ülkede 1000’in üzerinde seyahat acentası tarafından tercih edilen, kendi yazılım sistemi aracılığıyla ülkemize gelen yüz binlerce turiste hizmet veren bir araç kiralama platformudur.

Ne yaparız?

Biz dijital ürünlerimiz, yazılım sistemlerimiz ve acentalarımız ile topladığımız günlük araç kiralama taleplerini Türkiye'nin dört bir yanında kendi araç filomuz ve geniş tedarikçi ağımız ile kesintisiz bir hizmete dönüştürürüz.

Farkımız ne?

Büyük bir aile olarak rakamlar ve istatistikler ile gerçekçi hedefler üretir, ülkemizin turizm misyonuna hizmet ettiğimizin bilinciyle hareket ederiz.Türk misafirperverliğini yaşatarak

müşterilerimizin memnuniyeti için çalışırız.

Vizyonumuz

Avrupa'nın en büyük araç filosunu yöneten, mutlu müşterilere, yenilikçi ve sürdürülebilir eko sisteme sahip bir araç kiralama platformu olmak.

Misyonumuz

Ilk %100 yerli gunluk arac kiralama platformu yazilimina sahip bir sirket olarak gece gündüz demeden müşterilerimizin mutluluğu için çalışır, güçlü teknolojik alt yapımızla misafirlerimize yenilikçi, hızlı ve sorunsuz arac kiralama deneyimi yasatiriz.

İlkelerimiz

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimize misafir diye hitap eder, onların memnuniyetini önemseriz.Tüm ürün ve hizmet süreçlerimizi misafirlerimizin beklentisi doğrultusunda şekillendiririz.

Şeffaflık

Attığımız her adımda misafirlerimize, çalışanlarımıza ve tüm paydaşlarımıza şeffaf yaklaşırız.İletişim kurar, müşterilerimizin her aşamada en iyi şekilde bilgilendirilmesini önemseriz. Sözümüzün eri olarak yerine getiremeyeceğimiz hizmeti taahhüt etmez, para kazanmayı güven kazanmaya tercih etmeyiz.

Yenilikçilik

Şirketimizin kuruluş hikayesinden ilham alır, yazılım ve inovasyonun gücüne inanırız. Bilgiye ve sonuca ulaşmak için teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanırız. İlk günkü gibi

yarınlara yatırım yapmaktan kaçınmayız.

Sürdürülebilirlik

Günlük, geçici hırslarla hesaplayamadığımız, ölçemediğimiz herhangi bir işe, projeye girmeyiz. Kattığımız her değerin iz bırakmasına dikkat ederiz. Kişisel gayretler ile değil kollektif çalışarak ilerleriz. Karar alırken sadece bugünü değil yarınları da hesaba katarız.

Sonuç Odaklılık

Aldığımız sorumlulukları yerine getirirken hiçbir şeyin dikkatimizi dağıtmasına müsaade etmeyiz. Müşteriye dokunan her işi öncelik alır iş planımızı bu doğrultuda tasarlarız. Yaptığımız her işi ölçülebilir ve raporlanabilir şekilde yaparız.

Takımdaşlık

Ortak hedeflere ulaşmak için takım halinde hareket eden takimdaslariz. Başarıyı ve başarısızlığı paylaşırız. Verimli, mutlu çalışma ortamı sağlamak için elimizden geleni yaparız. Çalışanlarımız arasında şeffaf ve güven odaklı bir iletişim kurulması için gerekli stratejileri üretiriz.

Mütevazilik

Elitcar ailesi olarak başak gibiyizdir. Başaklar içi doldukça eğilirler. Biz de müşterilerimizin mutlu olmasını sağlayarak büyürüz ve büyüdükçe daha çok eğilmesini biliriz. Tüm insan

kaynağımızı öncelikle bu ilke doğrultusunda seçer ve geliştiririz.

İnsan Kaynakları Politikamız

Tüm faaliyetlerimizde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeterek çalışanlarımıza fırsat eşitliği sağlarız. Şirket hedeflerimize katkı sağlayacak her türlü fikre değer verir, çalışanlarımızın potansiyel performanslarını en üst düzeyde gösterebilecekleri çalışma ortamları yaratırız.

‘Elitcar ile sürekli gelişim,sürekli yenilik’ modeli ile mesleğinde gelişen, motivasyonu yüksek, sosyal yetkinliğe sahip, değer yaratan çalışan profili oluşturmak için takım arkadaşlarımıza eğitimler, etkinlikler, yurtdışı seyahatleri ile çok uluslu iş imkanları sağlarız.