HAKKIMIZDA

2005 yılından beri, araba kiralama sürecinizin başından sonuna eksiksiz ve kusursuz işlemesi için gayret ediyoruz. Her yıl müşteri sayımız %30 oranında artıyor ve bu başarıyı; bizleri gönül rahatlığıyla tavsiye eden 500.000 i aşkın mutlu müşterimiz sayesinde yakaladığımızı her an gururla hatırlıyor ve çalışmalarımıza bu sorumlulukla devam ediyoruz. İstanbul merkezli çağrı merkezimizde ve Türkiye genelindeki 80 araç teslim noktasında 7/24 tüm gücümüzle sizlere sorunsuz araç kiralama hizmeti vermek için çalışıyoruz.

NASIL ÇALIŞIRIZ?

Kusursuz bir araç kiralama deneyimini yaşamanız bizim için çok önemli. Web sitemizden ve çağrı merkezimizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için teknolojiyi takip ediyor ve kendimizi sürekli yeniliyoruz. Tüm bölgelerde ihtiyacınız olabilecek araçları bulundurmaya ve kiralama yapmak istediğiniz dönem için en uygun fiyatları belirlemeye çalışıyoruz.

Havalimanı araç teslimatlarında sizleri yolcu çıkış kapısında karşılıyoruz, araç teslimini otopark da veya yolcu bekleme alanlarında yapıyoruz.  Müşterilerimizin rezervasyon aşamasında en doğru şekilde bilgilendirilmesinin “memnuniyet” açısından en önemli unsurlardan biri olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle rezervasyon aşamasında her türlü bilgiyi net olarak paylaşıyoruz. Örneğin web sitemizde “sınırsız kilometre” yazıp, kiralama dönüşünüzde “kilometre sınırını geçmişsiniz kilometre aşım ücreti ödemeniz gerekiyor” demek yerine bunu sitemizde net olarak belirtiyoruz.

Çalışma Aritmetiğimiz

Rezervasyon

Size en uygun aracınızı bulup rezervasyon işleminizi gerçekleştirin.

Rezervasyon Onayı

Rezervasyon talebinizi araç müsaitliğine göre değerlendirip size dönüş yapalım.

Araç Teslimi

Kiralama günü personelimiz sizinle iletişime geçerek aracı alacağınız yere getirir.

Sözleşme

Rezervasyonunuz ve olası durumlar ile ilgili bilgi verilerek kiralama sözleşmesi yapılır.

Güvenlik

Güvenliğiniz ve memnuniyetiniz için araç kontrolü yapılarak aracınız teslim edilir.

Dönüş

Dönüşünüzde personelimizle iletişime geçerek aracı bırakırsınız.

Hizmet Sonrası

Kiralama sonrasında size gönderdiğimiz memnuniyet anketimize katılabilirsiniz.

Neden Biz?

Çünkü, keyifli bir araç kiralama deneyimi edinmeniz için tüm tecrübemizi kullanıyoruz. Müşterilerimizin deneyimlerini bizimle paylaşmalarını istiyoruz.