Hakkımızda
Yurtiçi ve yurtdışında 20 yıllık tecrübeye sahip bir araç kiralama şirketiyiz.
Avrupa'da 24 ülkede 600'den fazla seyahat acentesi tarafından tercih edilmekte ve kendi yazılım sistemimize sahip olup yüzbinlerce ziyaretçiye hizmet vermekteyiz.
Ne yaparız?
Biz, dijital ürünlerimiz, yazılım sistemlerimiz ve acentelerimiz ile topladığımız günlük araç kiralama taleplerini Türkiye'nin dört bir yanında kendi araç filomuz ve geniş tedarikçi ağımız ile kesintisiz bir hizmete dönüştürürüz. Rezervasyondan araç iadesine kadar yaşanan süreci titizlikle takip eder, müşterilerimizin sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlarız.
Farkımız ne?
Büyük bir aile olarak rakamlar ve istatistikler ile gerçekçi hedefler üretir, ülkemizin turizm misyonuna hizmet ettiğimizin bilinciyle hareket ederiz.Türk misafirperverliğini yaşatarak müşterilerimizin memnuniyeti için çalışırız.
Vizyonumuz
Avrupa'nın en büyük araç filosunu yöneten, mutlu müşterilere, yenilikçi ve sürdürülebilir ekosisteme sahip bir araç kiralama platformu olmak.
Misyonumuz
İlk %100 yerli günlük araç kiralama şirketi olarak gece gündüz demeden müşterilerimizin mutluluğu için çalışır, güçlü teknolojik altyapımızla misafirlerimize yenilikçi, hızlı ve sorunsuz araç kiralama deneyimi yaşatmaktır.
İnsan Kaynakları Politikamız

Tüm faaliyetlerimizde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeterek çalışanlarımıza fırsat eşitliği sağlarız. Şirket hedeflerimize katkı sağlayacak her türlü fikre değer verir, çalışanlarımızın potansiyel performanslarını en üst düzeyde gösterebilecekleri çalışma ortamları yaratırız.

‘Elitcar ile sürekli gelişim,sürekli yenilik’ modeli ile mesleğinde gelişen, motivasyonu yüksek, sosyal yetkinliğe sahip, değer yaratan çalışan profili oluşturmak için takım arkadaşlarımıza eğitimler, etkinlikler, yurtdışı seyahatleri ile çok uluslu iş imkanları sağlarız.

Ticari Ünvan

Resmi Şirket Ünvanı: Elitcar Turizm Anonim Şirketi
Vergi Dairesi: Pendik (İstanbul)
Vergi No: 3320732829
Mersis No: 0332-0732-8290-0001
İstanbul Ticaret Odası Sicil No: 946401-0

Mobil Uygulamamızı İndirin
Mobil uygulamamızı indirin ve araç kiralama işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin.