İzmir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Türkiye’nin en büyük üçüncü şehri olan İzmir; tertemiz doğası, masmavi denizi, kültürünü koruyan semtleri, yüzyıllara direnen muhteşem yapıları ve keşfedilmeyi bekleyen koylarıyla sizleri bekliyor. İzmir’de gezilecek yerleri keşfetmenin, İzmir’in keyfini çıkarmanın ve atmosferini hissetmenin en iyi çözümlerinden biri İzmir’de araç kiralamaktır. Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak özgürce şehri ve çevresini keşfetmeye başlayabilirsiniz. 

İzmir Trafik Bilgileri

İzmir’de araç kiralama noktasında bilgi sahibi olmanız gereken en önemli konulardan biri de, trafik bilgileridir. Tüm büyük şehirlerin ortak problemi olarak karşımıza çıkan trafik, İzmir için de büyük bir problemdir. Seyahatinizi ya da iş gezinizi planlarken özellikle işe gidiş ve dönüş saatlerinde artan trafiği göz önünde bulunmalısınız. Ancak şöyle bir de bir durum var ki, İzmir’i araç kiralama hizmetinden yararlanmadan keşfetmek, size daha çok işkence olabilir. İzmir’de araç kiralayarak isterseniz sessiz sakin yerleri keşfedebilir, isterseniz de kalabalığı karışarak şehrin enerjisini hissedebilirsiniz.

İzmir araç kiralama Adnan Menderes Havalimanı ve İzmir merkez araç kiralama hizmetleri sunan Elitcar Rental, en çok tercih edilen araç kiralama şirketleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. En ucuz araç kiralama kampanyalarından faydalanmak için kurumsal araç kiralama öncesinde mutlaka Elitcar Rental’i ziyaret etmelisiniz.

Devamını oku...

İzmir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Teslim Noktaları ve Havalimanları

11 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile İzmir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! rent a car sizlere hizmet veriyor.

İzmir Büro
Elit Büro
İzmir Otel Teslimi
Otel
Izmir Otogar
Otogar
İzmir Adres Teslimi
Adres
Alaçatı Otel Teslimi
Elit Büro
Çeşme Otel Teslimi
Otel
Çeşme Büro
Elit Büro
Alaçatı Büro
Elit Büro
Adnan Menderes Havalimanı
Havalimanı

Ne yenir, ne içilir?

İzmir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

İzmir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Panaromik Restaurant
Panaromik Restaurant
Aydın Hatboyu Cad. İzmir Şirinyer Hipodromu
Restaurant
Yol Tarifi Al
İzmir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Mandela’s Ubutu
Mandela’s Ubutu
Hilltown AVM
İzmir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Doyuyo
Doyuyo
Şehit Binbaşı Ali Resmi Tufan Sok. No:3 İstinye Park
Fried Chicken Joint
Yol Tarifi Al
İzmir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Lime Alaçatı
Lime Alaçatı
Şehit Binbaşı Ali Resmi Tufan Sok. No:3 İstinye Park
Restaurant
Yol Tarifi Al
İzmir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! IKEA Restaurant & Cafe
IKEA Restaurant & Cafe
Kazım Dirik Mah. 372. Sok. No:34
Restaurant
Yol Tarifi Al

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril

Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler

Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Araba kiralamak için neye ihtiyacınız var?

Detayları GörüntüleGizle

 

İzmir araç kiralama için ilk gerekli olan belge, geçerli bir sürücü ehliyetidir. Çoğu zaman sürücü ehliyetinin en az bir yıldır geçerli olması şartı bulunuyor. Ayrıca teminat/depozito için adınıza hesap/kredi kartı olması gerekiyor. Geçerli sürücü belgesi ve hesap/kredi kartıyla otomobil kiralayabilirsiniz.

Kiralık araç trafik cezasını kim öder?

Detayları GörüntüleGizle

 

İzmir araç kiralama hizmetinde kiralama prosedürü gerçekleştikten sonra araçla ilgili her türlü sorumluluk kiralayana aittir. Buna bağlı olarak da trafik cezalarından kiralayan kişi sorumludur. Cezanın yazıldığı gün ve saatte İzmir kiralık araç kimdeyse trafik cezası ona yönlendirilir. Tüm trafik ihlallerinden de ayrıca kiralayan kişi sorumludur.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiralık araçlar arasında karşılaştırma yaparak fiyat performans olarak en uygun arabayı kiralamak size tasarruf sağlar. İhtiyaçlarınıza en uygun aracı kiralamalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yapmanız gerekir. Bunu bir yük olarak görmemelisiniz, aksine size avantaj sağlayacaktır. Araç kiralama sözleşmesini de detaylı olarak incelemelisiniz. Uzun dönem araç kiralarken özellikle dikkat edilmelidir. Online araç kiralama sonrasında aracı teslim alırken görevliyle birlikte araçta herhangi bir çizik, defo olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Kiralık arabam için şimdi rezervasyon yapıp daha sonra ödeme yapabilir miyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Online araç kiralama hizmetinden yararlanarak aracınızı dilediğiniz tarihte kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız gün ve saatte teslim alarak ödemenizi de teslim esnasında yapabilirsiniz. Ne kadar erken araç kiralama rezervasyonu yaptırırsanız o kadar daha az ödersiniz.

Kaza halinde ne yapmalıyım?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiralık araçla kazaya karışmanız halinde aracı hareket ettirmeden derhal aracı kiraladığınız şirketle iletişime geçmelisiniz. Yaralanmalı bir kaza değilse kaza tespit tutanağı doldurarak diğer kazaya karışan araçlarla rapor tutmalısınız. Yaralanmalı bir kazaysa jandarma ve polisle iletişime geçerek rapor tutturmalı ve alkol raporu almalısınız. Araç kiralama firması en kısa zamanda size yol yardımı gönderecek ve sizi varacağınız konuma ulaştıracaktır. Kaza halinde aracı kiralayan kişi kusursuzsa, tüm masrafları araç kiralama şirketi karşılar.

Kiraladığım aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralama firmasında evrak işleminizi tamamladıktan sonra görevliyle birlikte kiralık aracı detaylı olarak incelemeniz gerekir. Herhangi bir çizik, çatlak, defo olup olmadığını tespit ederek rapor tutturmalısınız. Ardından kaputu, bagajı ve tüm kapıları açarak mekanizmalarında herhangi bir sorun olup olmadığını incelemelisiniz. En ufak bir hasarı bile görevliyle paylaşarak not ettirmelisiniz. Böylece aracı teslim ederken var olan kusurlardan sorumlu tutulmazsınız.

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç verilecek mi?

Detayları GörüntüleGizle

Kiraladığınız aracın arızalanması halinde hemen kiraladığınız şirketle iletişime geçerek durumu bildirmelisiniz. Arızalanan aracınız yerine yeni araç en kısa zamanda size ulaştırılacaktır.