İzmir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Türkiye’nin en büyük üçüncü şehri olan İzmir; tertemiz doğası, masmavi denizi, kültürünü koruyan semtleri, yüzyıllara direnen muhteşem yapıları ve keşfedilmeyi bekleyen koylarıyla sizleri bekliyor. İzmir’de gezilecek yerleri keşfetmenin, İzmir’in keyfini çıkarmanın ve atmosferini hissetmenin en iyi çözümlerinden biri İzmir’de araç kiralamaktır. Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak özgürce şehri ve çevresini keşfetmeye başlayabilirsiniz. 

İzmir Trafik Bilgileri

İzmir’de araç kiralama noktasında bilgi sahibi olmanız gereken en önemli konulardan biri de, trafik bilgileridir. Tüm büyük şehirlerin ortak problemi olarak karşımıza çıkan trafik, İzmir için de büyük bir problemdir. Seyahatinizi ya da iş gezinizi planlarken özellikle işe gidiş ve dönüş saatlerinde artan trafiği göz önünde bulunmalısınız. Ancak şöyle bir de bir durum var ki, İzmir’i araç kiralama hizmetinden yararlanmadan keşfetmek, size daha çok işkence olabilir. İzmir’de araç kiralayarak isterseniz sessiz sakin yerleri keşfedebilir, isterseniz de kalabalığı karışarak şehrin enerjisini hissedebilirsiniz.

İzmir araç kiralama Adnan Menderes Havalimanı ve İzmir merkez araç kiralama hizmetleri sunan Elitcar Rental, en çok tercih edilen araç kiralama şirketleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. En ucuz araç kiralama kampanyalarından faydalanmak için kurumsal araç kiralama öncesinde mutlaka Elitcar Rental’i ziyaret etmelisiniz.

Devamını oku...

İzmir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Teslim Noktaları ve Havalimanları

11 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile İzmir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! rent a car sizlere hizmet veriyor.

İzmir Büro
Elit Büro
İzmir Otel Teslimi
Otel
Izmir Otogar
Otogar
İzmir Adres Teslimi
Adres
Alaçatı Otel Teslimi
Elit Büro
Çeşme Otel Teslimi
Otel
Çeşme Büro
Elit Büro
Alaçatı Büro
Elit Büro
Adnan Menderes Havalimanı
Havalimanı

Ne yenir, ne içilir?

İzmir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

İzmir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! IKEA Restaurant & Cafe
IKEA Restaurant & Cafe
Kazım Dirik Mah. 372. Sok. No:34
Restaurant
Yol Tarifi Al
İzmir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Yasemin Cafe
Yasemin Cafe
Cemal Gürsel Cad.
İzmir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Üniversite 2
Üniversite 2
166 Sok. No:1 Küçükpark
Breakfast Spot
Yol Tarifi Al
İzmir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Serkan Hamza | Midye Balık Kokoreç
Serkan Hamza | Midye Balık Kokoreç
İnciraltı Mah. Başak Sok. No: 53
Seafood Restaurant
Yol Tarifi Al
İzmir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Caffe Nero
Caffe Nero
Şehit Binbaşı Ali Resmi Tufan Sok. No:3 Istinye Park
Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler
Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril
Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.