Volkswagen Passat Araç Kiralama

Almancada alize rüzgarları anlamına gelen Passat, tam anlamıyla bir aile arabasıdır. Sedan araçlar kategorisinde yer alır. Ayrıca tam bir aile arabası olarak değerlendirilebilir. Her zaman Volkswagen’in en iyilerinden olmayı başarmış bu arabayı kullanmak büyük bir zevktir. Volkswagen Passat kiralık araç ile son derece konforlu bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda yolların tadını çıkarabilirsiniz. Elitcar ile yüzlerce seçenek arasından tercih ettiğiniz Ford araç kiralama hizmetlerinde olduğu gibi Volkswagen araçlarda da güvenle seyahat edebilirsiniz. 

Volkswagen Passat Hakkında Genel Bilgiler

1967’de piyasaya sürülen Volkswagen Passat araçlar, tedavüle girdiği günden bu yana en çok tercih edilen arabalar arasında yer alır. Her üretimde daha da yenilenip gelişerek yol kat ettiği görülür. Modelin yakıt tüketimi son derece düşük olup, güçlü bir motora sahiptir. Volkswagen Passat araç kiralama hizmetlerinde de sıklıkla tercih edilen araçlar arasındadır. Oldukça konforlu koltuk özellikleri ve geniş iç hacmiyle insanları kendine çeker. Belirli bir statüye ulaşan araç tam bir aile arabası olarak değerlendirilebilir. Yakıt tüketimi, şanzıman özellikleriyle son derece konforlu ve performanslı bir araç olduğu en net özelliğidir. Elitcar Rental ile Antalya araç kiralama gibi hizmetlerin tümünü kusursuz biçimde alabilirsiniz. 

Volkswagen Passat Donanım Özellikleri

Business ve Elegance olarak iyi ayrı donanım paketiyle sunulan Passat her haliyle son derece konforlu bir teknik yapıya sahiptir. Hız sabitleyici özelliği, tam otomatik klima, ısıtmalı ön koltuklar, kolay açılır kapanır bagaj kapağı ve geniş bagaj hacmiyle dikkat çeker. Aynı zamanda bu model; LED farları, stop lambaları, hız sabitleyici özelliği, yağmur sensörü ve mesafe sensörü gibi çok yönlü hem konfor hem de donanım özelliklerine sahiptir.  Volkswagen Passat kiralama özellikle ailecek yapılacak yolculuklarda doğru bir tercihtir. Güvenilir sisteminin yanı sıra son derece konforlu bir yapıya sahiptir. Kullanıma başlandığı andan itibaren güven hissini yaşatacak nadide araçlardandır. İstanbul araç kiralama hizmetleri için Elitcar ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. 

  • Bagaj Hacmi 

Volkswagen Passat araba kiralama hizmetinden faydalanılmak istenildiğinde aracın geniş bir bagaj hacmine sahip olduğu bilinmelidir. En belirgin özelliği aile aracı olarak anılmasıdır. Bunun bir sebebi de sahip olduğu bagaj hacmidir. Volkswagen Passat 586 litre bagaj hacmine sahiptir. Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama gibi hizmetler için bu modeli tercih edebilirsiniz. 

  • Yakıt Tüketimi 

59 litrelik yakıt deposuna sahip olan Volkswagen Passat araçlar güçlü motor özellikleriyle dikkat eder. Bununla birlikte oldukça az yakıt tüketimi sağlar. Volkswagen Passat filo kiralama için ayrılan bütçede yakıt tüketimi çok az bir yer tutar. Şehir içi ve şehir dışı kullanım ortak değerlendirildiğinde karma tüketim 4,3 şeklinde belirlenir. Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama noktasında kolaylıkla VW Passat kiralama yapabilir, sorunsuz bir araç kiralama deneyimi yaşayabilirsiniz. 

  • Şehir Dışı Yakıt Tüketimi 

Şehir dışı yakıt tüketimi, her araçta şehir içine nazaran çok daha düşük seyreder. Passat ise bu tüketim cetvelinin en alt sıralarında yer alan araçlar arasındadır. İki farklı donanım paketine sahip olan araçlarda ortalama değer alındığında Volkswagen şehir dışı yakıt tüketimi 3,8 litre şeklindedir. Bu noktada günlük araç kiralama noktasında son derece caziptir. 

  • Şehir İçi Yakıt Tüketimi

Kiralık Volkswagen Passat, yakıt konusunda son derece cimri olan araçlar arasında yer alır. bu sebeple ayrılan bütçede yakıt tüketimi çok cüzi bir miktar olarak değerlendirilebilir. Şehrin trafik yoğunluğuna göre de değişim gösteren yakıt tüketimi ortalama değerde 100 km’de 5,2 litre yakıt tüketir. Volkswagen Passat uzun dönem kiralama hizmetlerinde bu çok avantajlı bir durumdur. Bütçeyi yormayan bir tutara sahiptir.

Volkswagen Passat Konfor Özellikleri

Özellikle Volkswagen Passat uzun dönem kiralama hizmetinden faydalanmak isteyenler için aracın konfor özellikleri büyük önem arz eder. Kiralık araçlar arasından seçilen ve kullanılmak isteyen modellerde konfor beklentisi yüksektir. Passat ise bu beklentiyi fazlasıyla karşılar. Sürüş esnasında detaylı performans verilerinin gözlemlenmesi sürücü için büyük bir rahatlıktır. Çok fonksiyonlu direksiyon sisteminin üzerinde bulunan tuşlar ile gösterge panelinde ne görmek isteniyorsa seçilebilir. Multimedya ekranı, müzik seçimi ve navigasyon desteğiyle yol takibini bu tuşlar sayesinde eller direksiyondan ayrılmadan kontrol edilebilir. Kolay açılabilir bagaj kapağıyla elinizde yük varken bile bagajı açmak mümkündür. Aracın sahip olduğu sensörler sayesinde kontak anahtarı cebinizdeyken arka tamponun alt kısmına ayağınızı uzatarak bagaj kapağını açabilirsiniz. Bagaj bölümünden uzaklaşıldığında ise kapak otomatik olarak kapanır.

  • Isıtmalı Koltuklar

Özellikle kış aylarında konforlu araca sahip olmak herkesin istediği büyük bir avantajdır. Kiralık araç tercihinde de her zaman en konforlu ve sistemli araç tercih edilir. Volkswagen Passat tüm bu beklentileri karşılar. Soğuk havalarda çok yönlü klima desteği haricinde koltukların sahip olduğu ısıtma sistemiyle rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz. Özellikle kış aylarında uzun bir yolculuğa çıkacaksanız bu sistem sizin için oldukça konforludur.

  • Bagaj Hacmi 

586 litrelik bagaj hacmine sahip Volkswagen Passat, kalabalık aileler için son derece uygun niteliktedir. Genellikle uzun vadede Volkswagen Passat araba kiralama tercihleri tatil amaçlı kullanılır. Ailecek çıkılacak tatillerde ya da arkadaş grubuyla yapılan yolculuklarda genelde valiz yükü oldukça fazladır. VW Passat bu yükü kaldıracak seviyededir.

  • Şerit Takip Sistemi

Şerit takip sistemi, aracın belirli bölümlerine yerleştirilen kameralardan ibarettir. Aracın ani şekilde şerit değiştirmesi durumunda ön panelde sürücüyü uyarır. Aynı zamanda kısa bir süreliğine direksiyon hakimiyetini ele alıp şerit kontrolü sağlar. Ancak bu gibi durumlarda ana yönetim her zaman olduğu gibi yine şofördedir. Aracın güvenlik sistemi sayesinde olası kaza durumlarının önüne geçilirken kontrolün şoförde olduğu unutulmamalıdır. 

Dinamik Tasarımı ile Volkswagen Passat Öne Çıkan Özellikleri 

Turbo motor özelliğiyle dizel ya da benzinli olarak ayrılan araçlarda özellikle sürücünün hissedeceği büyük bir konfor vardır. Aracın yol tutuşu, geniş iç hacmi ve koltuk ara mesafeleri yolcular tarafından da beğenilen özellikler arasındadır. Tam bir aile aracı olarak değerlendirilen Volkswagen Passat rahatına düşkün ve kaliteyi seven bireyler için de eşsiz bir tercihtir. Defalarca uluslararası ödül kazanan Passat oldukça iddialıdır. Günlük ya da kısa dönem kadar Volkswagen Passat filo kiralama gibi özel ihtiyaçlarınız için de bize ulaşabilirsiniz. Yüksek hız performansı ve düşük yakıt tüketimine sahip Volkswagen Passat kiralama fiyatlarına Elitcar sayesinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Gerekirse Volkswagen Polo araç kiralama gibi farklı modelleri de tercih edebilirsiniz.

Volkswagen Passat Kiralama Koşulları

Tüm araç kiralama koşulları aynı olmakla birlikte Volkswagen Passat araçlar için belirlenen özel bir kriter mevcut değildir. Edinmek istediğiniz tüm bilgilere Elitcar web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda telefon numaralarını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Kısa ya da Volkswagen Passat uzun dönem kiralama seçeneklerinde her zaman en uygun Volkswagen Passat kiralama fiyatları seçeneklerine ulaşırsınız. Volkswagen Passat filo kiralama gibi özel ihtiyaçlarınız için size sunduğumuz avantajlar için bizi arayabilirsiniz.
 

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Kiralık bir araçla, toplu taşıma veya araç paylaşımı hizmetlerine ihtiyaç duymadan, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda gitme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olursunuz.
Volkswagen Passat çocuklu aileler için uygun mudur?

Aile arabası olarak anılan yüksek konfora sahip Volkswagen Passat çocuklu aileler için uygundur.

Volkswagen Passat kiralamak için en az kaç yaşında olmak gerekir?

Tüm araçlarda olduğu gibi Volkswagen Passat kiralamak için de en az 21 yaşında olmak gerekir.

Volkswagen Passat günlük, haftalık, aylık veya uzun dönem kiralanabilir mi?

İstenilen zaman aralığında Volkswagen Passat kiralamak mümkündür. Fakat belirlenen tarih için aracın müsait olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Volkswagen Passat 100 km’de kaç litre yakıt yakar?

Şehir içi ve şehir dışı kullanımlarda yakıt miktarı değişse de ortalama 4,3 litre yakıt tüketimi mevcuttur.

Hala Sorularınız mı Var?
Sorular ve yanıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.