Kayseri’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Erciyes Dağı’nın eteklerinde konumlanan Kayseri, geçmişten günümüze pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Doğal ve tarihi yapılarıyla sizi kendine hayran bırakacak Kayseri ırmakları, gölleri, şelaleleri, vadileriyle gerçek bir doğa harikası. Kayseri’de gezilecek yerleri keşfetmenin ve tarihi hissetmenin en iyi çözümlerinden biri, Kayseri’de araç kiralamaktır. Kayseri Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak şehri özgürce keşfedebilirsiniz. 

Kayseri Trafik Bilgileri

Kayseri’de araç kiralama konusunda bilmeniz gereken noktalardan biri de, trafiktir. Tüm büyük şehirlerin ortak problemlerinden biri olan trafik, çok olmasa da Kayseri’de de etkisini gösteriyor. Seyahatinizi ya da iş gezinizi planlarken özellikle işe gidiş ve dönüş saatlerini göz önünde bulundurursanız trafik sorunundan pek de etkilenmezsiniz. Ancak Kayseri’yi araç kiralama hizmetinden yararlanmadan keşfetmek, sizi oldukça yorabilir. Kayseri’de araç kiralayarak isterseniz tarihi yerleri keşfederek geçmişe gidebilir, isterseniz de mis gibi doğanın keyfini çıkartabilirsiniz. 

Kayseri araç kiralama ve Kayseri havalimanı araç kiralama hizmeti sunan Elitcar Rental, en çok tercih edilen araç kiralama şirketleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Kurumsal araç kiralama öncesinde mutlaka Elitcar Rental’i ziyaret etmeli ve ucuz araç kiralama kampanyalarından yararlanmalısınız.

Devamını oku...

Kayseri’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Teslim Noktaları ve Havalimanları

7 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Kayseri’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! rent a car sizlere hizmet veriyor.

Kayseri Büro
Elit Büro
Kayseri Otel Teslimi
Otel
Kayseri Adres Teslimi
Adres
Kayseri Otogar
Otogar
Kayseri Havalimanı
Havalimanı

Ne yenir, ne içilir?

Kayseri’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Kayseri’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Big Chefs
Big Chefs
Osman Kavuncu Bulvarı Hacisaki Mah. Kenarcık Sok. No:2
Restaurant
Yol Tarifi Al
Kayseri’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Starbucks
Starbucks
Melikgazi Mah. Aşık Veysel Bulv. No:22
Coffee Shop
Yol Tarifi Al
Kayseri’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Starbucks
Starbucks
Alpaslan Mah. Org. Eşref Bitlis Blv. No:10
Coffee Shop
Yol Tarifi Al
Kayseri’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Gloria Jean's Coffees
Gloria Jean's Coffees
Atatürk Bulvarı AFM New Star No: 20/A
Coffee Shop
Yol Tarifi Al
Kayseri’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Soulmate Coffee Cafe & Bakery
Soulmate Coffee Cafe & Bakery
Talas Yolu Üzeri
Coffee Shop
Yol Tarifi Al
Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler
Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril
Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.