Kayseri’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Erciyes Dağı’nın eteklerinde konumlanan Kayseri, geçmişten günümüze pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Doğal ve tarihi yapılarıyla sizi kendine hayran bırakacak Kayseri ırmakları, gölleri, şelaleleri, vadileriyle gerçek bir doğa harikası. Kayseri’de gezilecek yerleri keşfetmenin ve tarihi hissetmenin en iyi çözümlerinden biri, Kayseri’de araç kiralamaktır. Kayseri Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak şehri özgürce keşfedebilirsiniz. 

Kayseri Trafik Bilgileri

Kayseri’de araç kiralama konusunda bilmeniz gereken noktalardan biri de, trafiktir. Tüm büyük şehirlerin ortak problemlerinden biri olan trafik, çok olmasa da Kayseri’de de etkisini gösteriyor. Seyahatinizi ya da iş gezinizi planlarken özellikle işe gidiş ve dönüş saatlerini göz önünde bulundurursanız trafik sorunundan pek de etkilenmezsiniz. Ancak Kayseri’yi araç kiralama hizmetinden yararlanmadan keşfetmek, sizi oldukça yorabilir. Kayseri’de araç kiralayarak isterseniz tarihi yerleri keşfederek geçmişe gidebilir, isterseniz de mis gibi doğanın keyfini çıkartabilirsiniz. 

Kayseri araç kiralama ve Kayseri havalimanı araç kiralama hizmeti sunan Elitcar Rental, en çok tercih edilen araç kiralama şirketleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Kurumsal araç kiralama öncesinde mutlaka Elitcar Rental’i ziyaret etmeli ve ucuz araç kiralama kampanyalarından yararlanmalısınız.

Devamını oku...

Kayseri’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Teslim Noktaları ve Havalimanları

7 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Kayseri’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! rent a car sizlere hizmet veriyor.

Kayseri Büro
Elit Büro
Kayseri Otel Teslimi
Otel
Kayseri Adres Teslimi
Adres
Kayseri Otogar
Otogar
Kayseri Havalimanı
Havalimanı

Ne yenir, ne içilir?

Kayseri’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Kayseri’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Huqqabaz
Huqqabaz
Tuna Avm
Kayseri’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ananın Sofrası
Ananın Sofrası
Turkish Restaurant
Yol Tarifi Al
Kayseri’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! The Famous Restaurant Cafe
The Famous Restaurant Cafe
Mehmet Timuçin Cad.
Restaurant
Yol Tarifi Al
Kayseri’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Elmacıoğlu Et Lokantası
Elmacıoğlu Et Lokantası
Gültepe Mah. Mustafa Kemal Paşa Blv. No:56
Turkish Restaurant
Yol Tarifi Al
Kayseri’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Köfteci Yusuf
Köfteci Yusuf
Kofte Place
Yol Tarifi Al

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril

Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler

Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Araba kiralamak için neye ihtiyacınız var?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kayseri araç kiralamak için gerekli olan ilk belge, geçerli bir sürücü belgesi yani ehliyettir. Çoğu zaman sürücü belgesinin en az bir yıldır geçerli olması şartı aranmaktadır. Ayrıca depozito/teminat için sizin adınıza kredi/hesap kartı gereklidir. Kısaca sürücü belgeniz ve kendi adınıza hesap/kredi kartıyla otomobil kiralayabilirsiniz.

Kiralık araç trafik cezasını kim öder?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kayseri araç kiralama hizmetinde kiralama işlemleri sonrasında araçla ilgili tüm sorumluluk, kiralayan kişiye aittir. Bundan dolayı da trafik cezalarını da kiralayan kişi öder. Cezanın yazıldığı tarih ve saat araştırılır ve o zaman diliminde araç kimdeyse trafik cezası o kişiye yönlendirilir. Ayrıca diğer tüm trafik ihlallerinden de kişi sorumludur.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiralık araçlar arasında seçim yaparken fiyat performans olarak kendinize en uygun arabayı kiralamak tasarruf sağlayacaktır. İstek ve ihtiyaçlarınıza en uygun aracı kiralamalısınız. Kiraladığınız arabaya mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bunu bir yük olarak görmemelisiniz, aksine bu size pek çok avantaj sağlayabilir. Araç kiralama sözleşmesini ayrıntılı bir şekilde incelemelisiniz. Özellikle uzun dönem araç kiralarken bunu göz ardı etmemelisiniz. Online araç kiralama sonrasında aracı teslim alırken herhangi bir çizik, göçük olup olmadığını görevliyle kontrol etmelisiniz.

Kiralık arabam için şimdi rezervasyon yapıp daha sonra ödeme yapabilir miyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Online araç kiralama hizmetinden faydalanarak aracınızı dilediğiniz tarihler arasında kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız gün ve saatte aracınızı teslim alırken ödemeyi de yapabilirsiniz. Erken araç kiralama rezervasyonuyla daha az ödersiniz.

Kaza halinde ne yapmalıyım?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiralık arabayla kazaya karışmanız durumunda aracı hareket ettirmeden hemen aracı kiraladığınız şirketle iletişime geçmeniz gerekir. Yaralanmalı bir kazaysa polis ve jandarmayla iletişime geçerek rapor tutturmalı ve alkol raporu almalısınız. Yaralanmalı bir değilse kaza tespit tutanağını doldurarak kazaya karışan diğer araçlarla rapor tutturmalısınız. Araç kiralama şirketi en kısa sürede size yol yardımı gönderecek ve aracı çektirecektir, sizi de varacağınız konuma ulaştıracaktır. Kazada aracı kiralayan kişi kusursuzsa, kaza masraflarını araba kiralama şirketi karşılar.

Kiraladığım aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralama şirketinde evrak işleminizi tamamladıktan sonra görevliyle birlikte kiralık aracı ayrıntılı bir şekilde incelemelisiniz. Herhangi bir çatlak, çizik, defo olup olmadığını tespit etmeli, varsa rapor tutturmalısınız. Ardından tüm kapıları, kaputu ve bagajı açarak mekanizmalarını kontrol etmelisiniz. En ufak bir kusuru bile rapor ettirmeli ve böylece aracı teslim ederken daha önce var olan kusurlardan sorumlu tutulmazsınız.

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç verilecek mi?

Detayları GörüntüleGizle

Kiraladığınız aracın arızalanması durumunda hemen kiralık araç şirketi ile iletişime geçmelisiniz. Firma, en kısa sürede arızalanan aracın yerine yeni araç gönderecektir.