Kayseri Havalimanı

Uygun fiyat ve güvenilir hizmet anlayışı ile Elitcar Kayseri Havalimanı Araba Kiralama ayrıcalıklarını ve kusursuz deneyimi yaşayın!

Kayseri Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Kayseri Havalimanı otomobil kiralama fiyatları sabit değildir, pek çok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Kiralanacak aracın modeli, markası, özellikleri, talep edilen ekstra özellikler, araç kiralama süresinin uzunluğu gibi faktörler havalimanı araç kiralama fiyatlarının değişmesinde doğrudan etkilidir.  

Günlük araç kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Aracı teslim alacağınız yeri, tarihi ve aracı teslim edeceğiniz yeri, tarihi girerek filtreleme yapabilir ve açılan sayfada günlük araç kiralama fiyatlarını görebilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi için doğrudan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek size özel fiyatları öğrenebilirsiniz. Siz de uygun fiyatlı havalimanı araç kiralama ayrıcalığından yararlanmak için Elitcar’ı tercih edebilirsiniz.

Kayseri Havalimanı Genel Bilgiler

İç Anadolu Bölgesi’nin Kayseri ilinde yer alan Kayseri Havalimanı, 1998 yılında faaliyet geçmiş ve iç hat uçuşlarda kullanılmaya başlamıştır. Şehir merkezine yaklaşık 5 kilometre uzaklıkta kurulu olan havalimanı, ulaşım kolaylığı da sağlamaktadır. 2007 yılındaysa mevcut dış hatlar terminal binası hizmete girmiştir. Askeri ve sivil kategorilerde hizmet veren Kayseri Havalimanı, bir yılda yaklaşık olarak bir milyon yolcuya hizmet vermektedir. 

Endüstrisiyle, ticaretiyle ve turizmiyle bölgenin nabzını tutan Kayseri, her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor. Kayseri’yi doya doya gezmek ve aynı zamanda şehrin yakınındaki turistik yerleri de keşfetmek için araç kiralama havalimanı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Böylece toplu taşımayla yolunuzu uzatmamış ve vakit kaybetmemiş olursunuz.

Kayseri Havalimanı Nerede?

Kayseri’ye seyahat edecek yolcuların en çok merak ettiği sorulardan biri de, Kayseri Havalimanı nerede? Sivil ve askeri kategorilerde hizmet veren havalimanı, Kayseri ilinde bulunmaktadır. Şehir merkezine yaklaşık olarak beş kilometre uzaklığa kurulmuş olan Kayseri Havalimanı, şehir merkezine her ne kadar yakın olsa da daha hızlı ve konforlu ulaşım için en akıllı çözümlerden biri, araç kiralama Kayseri Havalimanı hizmetini değerlendirmektir. Online araç kiralama seçeneği ile tüm işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilir ve uçaktan iner inmez kiralık aracınızı teslim alabilirsiniz. Aynı zamanda Kayseri araç kiralama hizmetini değerlendirerek de havalimanı haricinde Kayseri’nin pek çok konumundan ve hatta adresinizden aracınızı teslim alabilirsiniz.

Dizel araç kiralama, benzinli araç kiralama, otomatik vites araç kiralama ya da manuel vites araç kiralama… Elitcar Rental, tüm ihtiyaçlara yönelik kiralık araç filosuyla bütçenize ve size en uygun Kayseri havalimanı araç kiralama hizmeti sunmaktadır. 

Kayseri Havalimanı En Uygun Araç Kiralama

Online araç kiralama hizmeti ile hızlı ve kolay Kayseri Havalimanı araç kiralama hizmeti sunan Elitcar Rental, en çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinin başında gelmektedir. Siz de havalimanı araç kiralama hizmetiyle Kayseri’ye adımınızı atar atmaz aracınızı teslim alabilirsiniz. İsterseniz adresten araç teslimi hizmetini de değerlendirerek aracınızı kapınızdan teslim alabilirsiniz. Her geçen gün genişleyen araç filosuyla Elitcar’dan istediğiniz modelde, markada, viteste, yakıt türünde aracı dakikalar içerisinde kiralayabilirsiniz.

Elitcar Rental’in en çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinin başında gelmesinde etkili olan pek çok faktör bulunmaktadır. Uygun fiyat politikası, profesyonel hizmet anlayışı, 7/24 yol yardımı gibi faktörler bunlardan yalnızca bazılarıdır. Farklı ihtiyaçlara çözüm olacak geniş araç filosu ve profesyonel çözüm önerileri ile her geçen gün müşteri sayısını artırmaktadır. Ucuz araç kiralama ayrıcalığından yararlanmak için erken araç kiralama yapabilirsiniz. 

Kurumsal araç kiralama ihtiyacınıza da profesyonel çözümler üreten Elitcar, Kayseri Havalimanı araç kiralama ihtiyacınızda da yanınızdadır. Kayseri Havalimanı araç kiralama hizmetini tercih ederek uçaktan iner inmez aracınızı teslim alabilir ve Kayseri’yi keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Kayseri Havalimanı Ulaşım Rehberi

Yılda yaklaşık bir milyon yolcuya hizmet veren Kayseri Havalimanı, Kayseri şehir merkezine beş kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanına her geçen gün daha fazla ilgi duyulmasıyla ve bölgenin gelişmesiyle birlikte ulaşımı da daha hızlı ve kolay bir hale gelmektedir. Şehir merkezinden Kayseri Havalimanı’na ya da Kayseri Havalimanı’nda şehir merkezine ulaşmak için belediye toplu taşıma araçlarını, havalimanı toplu taşıma araçlarını, taksileri, özel transfer araçlarını tercih edebilirsiniz. Fakat havalimanını en konforlu ve kolay ulaşım sağlamanın yolu, Kayseri Havalimanı araç kiralama seçeneğinden yararlanmaktır. Bu şekilde hem vaktinizi boşa harcamamış olur hem de boşuna yolunuzu uzatmamış olursunuz. Birkaç gününüzü de Kayseri’de geçirecek ve gezecekseniz kiraladığınız araçla ulaşımınızı sorunsuz sürdürebilirsiniz.

Ulaşımınızı çok daha keyifli ve hızlı sürdürmek için tercihinizi ucuz havalimanı araç kiralama hizmetinden yana kullanabilirsiniz. Böylece ulaşmak istediğiniz konumlara daha rahat ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ve istekleriniz göz önünde bulundurarak kiraladığınız araçla Kayseri’deki ulaşımınız daha keyifli olacaktır.

Kayseri Trafik – Sürüş Kuralları

Kayseri araç kiralama yapmadan bilgi sahibi olunması gereken konuların başında şehrin trafik ve sürüş kuralları gelmektedir. Daha konforlu ve güvenli bir yol deneyimi için ilk olarak sizin ve araçtaki diğer kişilerin emniyet kemerinin takılı olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Ardından aracın tüm aynaları kontrol etmeli ve kör nokta olmadığından emin olduktan sonra yola çıkmak için hazırlanabilirsiniz. Yola çıktığınızda da dikkat etmeniz gereken noktaların başında şehir içi ve şehir dışı hız sınırları gelmektedir. Bu hız sınırlarından taviz vermemelisiniz. Trafik ve sürüş kuralları yalnızca Kayseri’de değil, dünyanın her yerinde geçerlidir. Sizin daha güvenli bir yol deneyimi yaşamanız için kiralık araçlarımızın bakımını düzenli olarak yaptırmaktayız. 

Gezi İpuçları – Kayseri’de Gezilecek ve Turistik Yerler

Kayseri araç kiralamayla şehri özgürce ve istediğiniz gibi keşfedebilirsiniz. Doğal, tarihi ve kültürel güzelliklerle dolu Kayseri’de gezilecek yerler saymakla bitmez. Şehrin her sokağında, her köşesinde, muhteşem manzaralarla ve yapılarla karşılaşabilirsiniz.

Kayseri’de ziyaret etmeniz gereken yerlerin başında şehir merkezine 80 kilometre uzaklıkta yer alan Soğanlı Vadisi gelmektedir. Ayrıca depremlerle günümüzdeki görünümüne ulaşan vadideki Karabaş Kilisesi’ni de ziyaret etmeden dönmemelisiniz. 400 bitki ve 300 hayvan türüne ev sahipliği yapan Sultan Sazlığı Milli Parkı da Kayseri’de mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerdendir. Derebağ Şelalesi de görülmeye değer doğal güzelliklerden biridir. Tabi, Kayseri’yi tam anlamıyla gezdim demek için Erciyes’i görmeniz gerekir. Kış mevsiminde muhteşem görünüme bürünen Erciyes’te kayak yapabilir ve panoramik manzarayı seyredebilirsiniz. 

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Kiralık bir araçla, toplu taşıma veya araç paylaşımı hizmetlerine ihtiyaç duymadan, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda gitme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olursunuz.
Araba kiralamak için neye ihtiyacınız var?

 

Kayseri araç kiralamak için gerekli olan ilk belge, geçerli bir sürücü belgesi yani ehliyettir. Çoğu zaman sürücü belgesinin en az bir yıldır geçerli olması şartı aranmaktadır. Ayrıca depozito/teminat için sizin adınıza kredi/hesap kartı gereklidir. Kısaca sürücü belgeniz ve kendi adınıza hesap/kredi kartıyla otomobil kiralayabilirsiniz.

Kiralık araç trafik cezasını kim öder?

 

Kayseri araç kiralama hizmetinde kiralama işlemleri sonrasında araçla ilgili tüm sorumluluk, kiralayan kişiye aittir. Bundan dolayı da trafik cezalarını da kiralayan kişi öder. Cezanın yazıldığı tarih ve saat araştırılır ve o zaman diliminde araç kimdeyse trafik cezası o kişiye yönlendirilir. Ayrıca diğer tüm trafik ihlallerinden de kişi sorumludur.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

 

Kiralık araçlar arasında seçim yaparken fiyat performans olarak kendinize en uygun arabayı kiralamak tasarruf sağlayacaktır. İstek ve ihtiyaçlarınıza en uygun aracı kiralamalısınız. Kiraladığınız arabaya mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bunu bir yük olarak görmemelisiniz, aksine bu size pek çok avantaj sağlayabilir. Araç kiralama sözleşmesini ayrıntılı bir şekilde incelemelisiniz. Özellikle uzun dönem araç kiralarken bunu göz ardı etmemelisiniz. Online araç kiralama sonrasında aracı teslim alırken herhangi bir çizik, göçük olup olmadığını görevliyle kontrol etmelisiniz.

Kiralık arabam için şimdi rezervasyon yapıp daha sonra ödeme yapabilir miyim?

 

Online araç kiralama hizmetinden faydalanarak aracınızı dilediğiniz tarihler arasında kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız gün ve saatte aracınızı teslim alırken ödemeyi de yapabilirsiniz. Erken araç kiralama rezervasyonuyla daha az ödersiniz.

Kaza halinde ne yapmalıyım?

 

Kiralık arabayla kazaya karışmanız durumunda aracı hareket ettirmeden hemen aracı kiraladığınız şirketle iletişime geçmeniz gerekir. Yaralanmalı bir kazaysa polis ve jandarmayla iletişime geçerek rapor tutturmalı ve alkol raporu almalısınız. Yaralanmalı bir değilse kaza tespit tutanağını doldurarak kazaya karışan diğer araçlarla rapor tutturmalısınız. Araç kiralama şirketi en kısa sürede size yol yardımı gönderecek ve aracı çektirecektir, sizi de varacağınız konuma ulaştıracaktır. Kazada aracı kiralayan kişi kusursuzsa, kaza masraflarını araba kiralama şirketi karşılar.

Kiraladığım aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

 

Araç kiralama şirketinde evrak işleminizi tamamladıktan sonra görevliyle birlikte kiralık aracı ayrıntılı bir şekilde incelemelisiniz. Herhangi bir çatlak, çizik, defo olup olmadığını tespit etmeli, varsa rapor tutturmalısınız. Ardından tüm kapıları, kaputu ve bagajı açarak mekanizmalarını kontrol etmelisiniz. En ufak bir kusuru bile rapor ettirmeli ve böylece aracı teslim ederken daha önce var olan kusurlardan sorumlu tutulmazsınız.

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç verilecek mi?

Kiraladığınız aracın arızalanması durumunda hemen kiralık araç şirketi ile iletişime geçmelisiniz. Firma, en kısa sürede arızalanan aracın yerine yeni araç gönderecektir.

 

Hala Sorularınız mı Var?
Sorular ve yanıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.