Opel Mokka Araç Kiralama

Kiralık araç sektöründe sürücüler, araç seçim esnasında detaylı bilgi edinmek isterler. Opel Mokka araç kiralama ise yoğunlukla tercih edilen araçlardan biridir. Estetik görünüşü, sağladığı üst düzey konfor, iç ve dış tasarımıyla kişilerin dikkatini çeken yegâne araçlardandır. Elitcar ile Opel Mokka dâhil olmak üzere tüm araçlara erişim ve kiralama hizmetlerinden faydalanmak mümkündür. Firmamızdan Bursa araç kiralama ve diğer tüm hizmetleri kusursuz biçimde alabilirsiniz. 

Opel Mokka Hakkında Genel Bilgiler

Opel Mokka güvenilirlik kapsamında oldukça gelişmiş bir araçtır. Bunun yanı sıra LED far sistemi, jantları ve iç tasarımıyla son derece estetik tasarlanır. Acil frenleme sistemiyle güvenilirliği üst seviyede tutan araçlar, kiralama sektöründe de yoğun şekilde tercih edilir. Opel Mokka kiralama hizmetinden faydalanıldığında konforun üst seviyede olan bir araç tercih edildiği bilinmesi gerekir. Geniş iç hacmi ve bagaj kapasitesiyle motor kuvveti de son derece üstündür. Sürüş esnasında sürücüyü rahatsız etmediği gibi içinde bulunan yolcuları da keyifli bir yolculuk bekler. Elitcar ile İstanbul araç kiralama gibi pek çok hizmeti alma imkanınız vardır. 

Opel Mokka Donanım Özellikleri

Küçük SUV sınıfında yer alan Alman üretimi Opel Mokka, önden çekişli araçlar kategorisindedir. Benzinli ve dizel seçenekleri mevcuttur. 5 ve 6 ileri düz şanzımana sahip araçların yanı sıra 6 ileri otomatik vites kontrolü de bulunur. Özellikle geniş ailelerin tercihi olan Opel Mokka kiralık araçlar, keyfine düşkün olanların bireysel kullanımları için de son derece uygundur. 2012 yılından itibaren günümüze kadar uzanan bir üretim tarihi mevcut olup 2 nesil olarak üretimi sağlanır. Adnan Menderes havalimanı araç kiralama gibi hizmetlerin tamamına Elitcar ile ulaşabilirsiniz. 

  • Bagaj Hacmi 

Opel Mokka araba kiralama hizmetinde kullanış amacına göre değişken kriterler belirlenir. Aracın konfor özelliğinin yanı sıra bagaj kapasitesi de son derece dikkat edilen özelliklerden biridir. Opel tüm araçlarında gösterdiği geniş bagaj hacmini Mokka içinde kullanarak üretime sunar. Opel Mokka bagaj hacmi 356 litre, arka koltuklar kapatıldığında hacim 1372 litreye kadar erişir. Günlük araç kiralama hizmeti alacağınız zaman bu modellere yönelebilirsiniz. 

  • Yakıt Tüketimi 

Totalde 52 litre yakıt kapasitesine sahip olan Opel Mokka yakıt tüketiminde kişileri yormayan bir sonuca sahiptir. Uzun dönem araç kiralamalarında ya da Opel Mokka filo kiralama hizmetlerinde aracın yakıt tüketimi son derece dikkat edilen unsurlar arasındadır. Ortalama düzeyde yakıt tüketimine sahip olan Opel Mokka araçların ortalama tüketimi 100 km’de 5,1 litre şeklindedir. Volkswagen araç kiralama hizmetlerinde olduğu gibi bu modellerde de yakıt tasarrufu imkânı söz konusudur. 

  • Şehir Dışı Yakıt Tüketimi 

Uzun yol araç kullanımları için yakıt tüketiminin önemi büyüktür. Kiralık araçla en az bütçeyi kullanmak her açıdan kıymetli olmakla birlikte en başlı gider yakıttır. Özellikle şehir dışı kullanımlarda çok daha fazla merak konusudur. Opel Mokka bütçenizi yormayan yakıt tüketimine sahiptir. Şehir dışı yakıt tüketimi 4,5 litre şeklindedir. Alanya Gazipaşa havalimanı araç kiralama gibi hizmetlerin tamamına Elitcar ile ulaşım sağlama imkânı vardır. 

  • Şehir İçi Yakıt Tüketimi

Şehir içi kulanım için kiralık Opel Mokka modeller, tercih edilme listesinde üst sıralarda yer alan araçlardır. Sağladığı konfor özellikleri bunun başlıca sebeplerinden olsa da yakıt tüketimi konusunda da son derece uygun seyreder. Şehir trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterse de ortalama yakıt tüketimi şehir içinde 100 km de 6,1 şeklindedir.

Opel Mokka Konfor Özellikleri

Opel Mokka uzun dönem kiralama hizmetlerinde gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek bir araçtır. Özellikle uzun yol kullanımlarında hız sabitleyici özelliği sürücüye konforlu bir yolculuk yaşatır. Adaptif hız sabitleme ve fren sistemiyle kaza riskini en aza indirger. Ergonomik koltuklara sahip olan araç, koltuk döşemeleriyle de yolculuk boyunca rahatlığı sağlar. Isıtmalı ön koltukları sayesinde soğuk günlerde destekleyici bir sisteme sahiptir. Sahip olduğu geniş kabin sayesinde fazlaca yükü taşıma kapasitesine sahiptir. Bu özelliği aynı zamanda geniş aileler için de büyük kolaylık sağlar. 

  • Isıtmalı Koltuklar

Opel Mokka araçların sahip olduğu ön koltuk ısıtma sistemiyle kış aylarında konforlu bir yolculuk yaşamak mümkündür. Hava durumunu araca bindiğiniz an araç dışında bırakılır. Ön koltukların sunmuş olduğu konforun yanı sıra ısıtma sistemi ile de ekstra bir rahatlık sağlar.  

  • Bagaj Hacmi 

Uzun vadede Opel Mokka araba kiralama ihtiyacında bagaj hacmi önemli bir detaydır. Genellikle tatile çıkma durumunda tercih edilen uzun dönem araç kiralamalarda yük fazla olduğundan ortalamanın üzerinde bagaj hacmi sürücüleri memnun eder. Kalabalık ailelerde ise bu durum bireysel kullanımlara nazaran çok daha önemlidir. Geniş iç hacmine ek olarak bagaj kapasitesi de fazlaca eşya taşınması için uygundur. Ham bagaj hacmi 356 litre olmakla birlikte bireysel kullanımlarda arka koltukların kapatılarak bagaj hacmi genişletilebilir. Bu durumda 356 litre olan bagaj hacmi 1372 litreye yükselir. Bu da son derece geniş bir hacimdir. 

  • Şerit Takip Sistemi

Şerit takip sistemi iç dikiz aynasının arkası ya da ön cam arkasında uygun bir alana yerleştirilen kameralar sayesinde mümkündür. Bu kamera sistemi, şerit çizgilerini algılayarak aracın şerit takibini sağlar. Bu sistemde olası kazaların önüne geçilmesi mümkündür. Ayrıca hız sabitleyici özelliğiyle birleştiğinde sürücüyü uzun yolda son derece rahat ettirecek bir sistemdir. 

Dinamik Tasarımı ile Opel Mokka Öne Çıkan Özellikleri 

Alman markası olan Opel Mokka, gücün nerede ve nasıl kullanıldığının en açık göstergesidir. Akıllı özellikleri ve sahip olduğu ileri teknolojiyle özellikle sürücünün aracın konforunu hissetmesini sağlar. Son teknoloji şanzıman sistemiyle hızlı bir araçtır. Vites geçişlerinin kolaylığıyla ister otomatik ister manuel sistemlerde yormayarak kaliteyi hissettirir. Üstün motor performansı ile olağanüstü kullanıma sahiptir. Müzik sisteminin kalitesi ile de eğlenceli bir yolculuk hazzı sunar. Navigasyon desteğiyle istenilen yere kolaylıkla ulaşılmasını sağlar.  Opel Mokka kiralama fiyatlarına Elitcar sayesinde ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Opel Mokka Kiralama Koşulları

Opel Mokka kiralama koşulları diğer tüm araçlarla aynıdır. Ekstra talepler ve edilmek istenen bilgiler için Elitcar web sitesinden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda müşteri temsilcileri ile görüşerek gerekli tüm bilgilere erişebilirsiniz. İster Opel Mokka kısa dönem kiralama isterseniz de Opel Mokka filo kiralama gibi daha uzun süreçlerde olsun firmamız hizmetlerinden her zaman yararlanabilirsiniz. Opel Insignia araç kiralama gibi markanın farklı modellerinin kiralama ihtiyaçlarınızda da yüksek kalite standartlarıyla sorunsuz bir süreç yaşarsınız.

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Kiralık bir araçla, toplu taşıma veya araç paylaşımı hizmetlerine ihtiyaç duymadan, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda gitme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olursunuz.
Opel Mokka çocuklu aileler için uygun mudur?

Opel Mokka; geniş iç hacmi, sahip olduğu yüksek tavan ve SUV araç özelliğiyle çocuklu aileler için son derece uygun bir araçtır.

Opel Mokka kiralamak için en az kaç yaşında olmak gerekir?

Yasal mevzuat gereği tüm araçlar için olduğu gibi Opel Mokka kiralamak için de en az 21 yaşında olmak gereklidir. 

Opel Mokka günlük, haftalık, aylık veya uzun dönem kiralanabilir mi?

Opel Mokka günlük, haftalık, aylık veya uzun dönemler için kiralanabilir. Dikkat edilmesi gereken husus aracın istenilen tarihlerde uygun olup olmadığıdır. 

Opel Mokka 100 km’de kaç litre yakıt yakar?

Şehir içi ve şehir dışı kullanımlarda yakıt miktarı değişse de ortalama 5,1 litre yakıt tüketimi mevcuttur.
 

Elitcar
Hala Sorularınız mı Var?
Sorular ve yanıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.
Elitcar
Mobil Uygulamamızı İndirin
Mobil uygulamamızı indirin ve araç kiralama işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin.
Elitcar Rental Mobile AppElitcar Rental Mobile App