Antalya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Türkiye’nin turizm cenneti Antalya, sadece yaz mevsiminde değil her mevsim ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Keşfedilmeyi bekleyen doğal güzellikleri ve sizi geçmişe götürecek tarihi güzellikleriyle Antalya’ya hayran kalacaksınız. Antalya’da gezilecek yerler saymakla bitmez. Antalya’yı konforlu bir şekilde keşfetmenin ilk yolu, araç kiralamaktır. Adrese teslim ya da havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak şehrin muhteşem denizi, doğası ve tarihi yapılarını gezmeye başlayabilirsiniz.

Antalya Trafik Bilgisi

Antalya araç kiralama hizmetinden yararlanmadan önce bilgi sahibi olmanız gereken konulardan biri de, trafiktir. Her büyük şehrin problemi olan trafik, ne yazık ki, Antalya’da da peşinizi bırakmıyor. Turistik gezinizi ya da iş seyahatinizi planlarken iş gidiş ve dönüş saatlerini göz önünde bulundurursanız bir nebze olsun trafikten kurtulabilirsiniz. Ancak araç kiralamadan şehri keşfetmek, hem maddi hem de zamansal olarak sizi yorabilir. Antalya’ya havayolu ulaşımıyla gelecekseniz de Antalya Havalimanı araç kiralama hizmetinde yararlanarak toplu taşıma araçlarında zaman kaybetmemiş olursunuz. 

En çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinden olan Elitcar Rental, Antalya araç kiralama havalimanı hizmetiyle müşterilerine konforlu bir ulaşım sunuyor. Kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınız için de Elitcar’ı tercih ederek uygun fiyatlı araç kiralama avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Devamını oku...

Antalya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Teslim Noktaları ve Havalimanları

10 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Antalya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! rent a car sizlere hizmet veriyor.

Antalya Büro
Elit Büro
Antalya Otel Teslimi
Otel
Antalya Otogar
Otogar
Antalya Adres Teslimi
Adres
Antalya Otel Teslimi (Lara)
Otel
Antalya Havalimanı
Havalimanı
Antalya Belek Otel Teslimi
Otel

Ne yenir, ne içilir?

Antalya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Antalya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Luna Garden
Luna Garden
Atatürk Cad. Işıklar
Coffee Shop
Yol Tarifi Al
Antalya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Mevlana Lokantası
Mevlana Lokantası
Evliya Çelebi Etiler Mah. Evliya Çelebi Cad. Gülin Apt. No:1
Turkish Restaurant
Yol Tarifi Al
Antalya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Paçacı Şemsi
Paçacı Şemsi
T. Cengiz Tonguç Cad. Tahıl Pazarı Mahallesi
Soup Spot
Yol Tarifi Al
Antalya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Burger Sound
Burger Sound
Kültür Kafeler Caddesi Kültür
Burger Joint
Yol Tarifi Al
Antalya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ikea Restaurant & Cafe
Ikea Restaurant & Cafe
IKEA Altınova Sinan Mh. Çağdaş Sk.
Cafeteria
Yol Tarifi Al

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril

Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler

Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Kiralık araç trafik cezalarını kim öder?

Detayları GörüntüleGizle

 

Antalya araç kiralama hizmetinde prosedür imzalandıktan sonra araçla ilgili tüm sorumluluk kiralayan kişiye aittir. Bundan dolayı da trafik cezalarından aracı kiralayan kişi sorumludur. Cezanın kesildiği gün ve saatte aracın kimde olduğuna kayıtlardan bakılır ve ceza o kişiye yönlendirilir. Ayrıca diğer tüm trafik ihlallerinden de kiralayan kişi sorumludur.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Detayları GörüntüleGizle

 

Antalya kiralık araçlar arasından seçim yaparken öncelikle fiyat performans karşılaştırması yapmalı ve size en uygun aracı seçmelisiniz. İhtiyaçlarınıza uygun araç seçerek tasarruf sağlayabilirsiniz. Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de, sigortadır. Kiraladığınız araca sigorta yaptırmayı yük olarak görmemelisiniz. Özellikle uzun dönem araç kiralayacaksanız kesinlikle göz ardı etmemelisiniz. Online araç kiralama sonrasında aracı teslim alırken ise, araçta herhangi bir çizik, göçük olup olmadığını görevliyle kontrol etmeli, varsa rapor tutturmalısınız.

Kiralık arabam için şimdi rezervasyon yapıp daha sonra ödeme yapabilir miyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Online araç kiralama hizmetiyle dilediğiniz tarihlerde araç kiralayabilirsiniz. Ayrıca erken araç kiralama rezervasyonundan da yararlanarak maddi olarak tasarruf sağlayabilirsiniz. Ödemeyi de aracı teslim alırken yapabilirsiniz.

Kaza halinde ne yapmalıyım?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiralık araçla kazaya karışmanız halinde aracı hareket ettirmeden araç kiralama şirketiyle iletişime geçmelisiniz. Yaralanmalı bir kazaysa en yakın jandarma ya da polisi arayarak rapor tutturmalı ve alkol raporu almalısınız. Yaralanmalı bir kaza değilse kaza tespit tutanağı doldurmalı ve kazaya karışan diğer araçlarla rapor tutturmalısınız. Araç kiralama şirketi en kısa sürede size yol yardımı göndererek aracı çektirecek ve sizi gideceğiniz konuma bırakacaktır. Kazada araç kiralayan kişi kusursuzsa masrafları şirket karşılar.

Kiraladığım aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralama firmasında evrak işlemlerinizi tamamladıktan sonra aracı teslim alırken görevliyle birlikte ayrıntılı olarak incelemeli, herhangi bir kusur varsa rapor tutturmalısınız. Ardından aracın tüm kapılarını, motor kaputunu, bagajı açarak mekanizmalarını kontrol etmelisiniz. En küçük problemi bile rapor ettirerek araç tesliminde önceden oluşmuş kusurlardan sorumlu tutulmazsınız.

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç verilecek mi?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiraladığınız aracın arızalanması halinde araç kiralama şirketiyle iletişim kurmalısınız. Şirket, en kısa sürede arızalanan aracınız yerine yenisini size ulaştıracaktır.