Antalya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Türkiye’nin turizm cenneti Antalya, sadece yaz mevsiminde değil her mevsim ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Keşfedilmeyi bekleyen doğal güzellikleri ve sizi geçmişe götürecek tarihi güzellikleriyle Antalya’ya hayran kalacaksınız. Antalya’da gezilecek yerler saymakla bitmez. Antalya’yı konforlu bir şekilde keşfetmenin ilk yolu, araç kiralamaktır. Adrese teslim ya da havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak şehrin muhteşem denizi, doğası ve tarihi yapılarını gezmeye başlayabilirsiniz.

Antalya Trafik Bilgisi

Antalya araç kiralama hizmetinden yararlanmadan önce bilgi sahibi olmanız gereken konulardan biri de, trafiktir. Her büyük şehrin problemi olan trafik, ne yazık ki, Antalya’da da peşinizi bırakmıyor. Turistik gezinizi ya da iş seyahatinizi planlarken iş gidiş ve dönüş saatlerini göz önünde bulundurursanız bir nebze olsun trafikten kurtulabilirsiniz. Ancak araç kiralamadan şehri keşfetmek, hem maddi hem de zamansal olarak sizi yorabilir. Antalya’ya havayolu ulaşımıyla gelecekseniz de Antalya Havalimanı araç kiralama hizmetinde yararlanarak toplu taşıma araçlarında zaman kaybetmemiş olursunuz. 

En çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinden olan Elitcar Rental, Antalya araç kiralama havalimanı hizmetiyle müşterilerine konforlu bir ulaşım sunuyor. Kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınız için de Elitcar’ı tercih ederek uygun fiyatlı araç kiralama avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Devamını oku...

Antalya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Teslim Noktaları ve Havalimanları

10 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Antalya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! rent a car sizlere hizmet veriyor.

Antalya Büro
Elit Büro
Antalya Otel Teslimi
Otel
Antalya Otogar
Otogar
Antalya Adres Teslimi
Adres
Antalya Otel Teslimi (Lara)
Otel
Antalya Havalimanı
Havalimanı
Antalya Belek Otel Teslimi
Otel

Ne yenir, ne içilir?

Antalya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Antalya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Luna Garden
Luna Garden
Atatürk Cad. Işıklar
Coffee Shop
Yol Tarifi Al
Antalya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Starbucks
Starbucks
Tahılpazarı Mah. Şarampol Cad. No:84
Coffee Shop
Yol Tarifi Al
Antalya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Tophane Çay Bahçesi
Tophane Çay Bahçesi
Cumhuriyet Meydanı Kaleiçi
Antalya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Mevlana Lokantası
Mevlana Lokantası
Evliya Çelebi Etiler Mah. Evliya Çelebi Cad. Gülin Apt. No:1
Turkish Restaurant
Yol Tarifi Al
Antalya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Denize Karşı Cafe
Denize Karşı Cafe
ışıklar caddesi antalya muratpaşa karaalioğlu parkı
Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler
Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril
Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.