Volkswagen Caddy Araç Kiralama

1980 yılından itibaren üretime giren ticari araç kategorisindeki Volkswagen Caddy; geniş iç hacmi, motor gücü ve konfor özellikleriyle yoğun olarak tercih edilen araçlardandır. Volkswagen Caddy araç kiralama genellikle kurumsal şirketler tarafından tercih edilse dahi bireysel kullanımlar için de son derece uygundur. Geniş iç hacmi sayesinde filo ya da uzun dönem kiralama seçenekleri değerlendirilerek pek çok alanda kullanım sağlanabilir. Volkswagen Caddy ya da diğer tüm araçların kiralama hizmetinden yararlanmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Gerekli tüm detaylara web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Mazda araç kiralama gibi diğer hizmetler hakkında da bilgi alabilirsiniz. 

Volkswagen Caddy Hakkında Genel Bilgiler

4 farklı sürümde incelenen Caddy araç modellerinde konfor, değişmeyen tek unsurdur. Her üretimde kendini yenileyerek yola çıkan Caddy; geniş iç hacmi, elektronik özellikleri, motor gücü ve diğer özellikleriyle ticari araç kategorisinde değerli bir yere sahiptir. Volkswagen Caddy kiralık araç tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri hiç kuşkusuz sunduğu konfor ve estetik dış görünüşüdür. Genellikle kurumsal şirketler tarafından kiralanması ise düşük yakıt tüketimiyle bağdaşıktır. Oldukça az miktarda yakıt tüketen Volkswagen Caddy, son derece sistemli güvenlik özellikleri ve şerit takip sistemi ile enler arasında yer alır. İstanbul araç kiralama gibi hizmetler için Elitcar'dan destek alabilirsiniz. 

Volkswagen Caddy Donanım Özellikleri

5 farklı donanım özelliklerine sahip Volkswagen Caddy, önden çekişli araç kategorisindedir. Son derece güvenilir bir sistemiyle üretilir. Hız sabitleyici özelliğiyle uzun yollarda konforu sağlar. Buna ek olarak şerit takip sistemi desteği ile olası kazaların önlenmesi için en güvenilir sisteme son teknolojiyle sahiptir. Acil fren desteği ve patinaj önleme sistemi gibi sürüş destek sistemleri mevcuttur. Her zaman ana kontrolün sürücü olduğunun unutulmaması ile birlikte sürücüyü rahat ettirecek ve olası riskli durumlara karşı güvenilir sistemlerinin mevcut hali bilinmelidir. Volkswagen Caddy kiralama genellikle kurumsal firmalar tarafından tercih edilse dahi tam bir aile aracı olduğunu da belirtmek gerekir. Edirne araç kiralama hizmetlerinde de kısa ya da uzun dönem olarak bu modeli tercih edebilirsiniz. 

  • Bagaj Hacmi 

Volkswagen Caddy ticari araç kategorisinde olduğundan geniş iç hacme ve bagaj hacmine de sahiptir. Volkswagen Caddy araba kiralama hizmeti alındığında geniş alana sahip bir araç kiraladığınızdan emin olabilirsiniz. 750 litrelik geniş bir bagaj hacmine sahip olan Volkswagen Caddy arka koltuklar kapatıldığında 2852 litrelik bagaj hacmine yükselir. Bu sebeple araç hem geniş aileler için hem uzun yolculuklar için oldukça uygundur. Tekirdağ Çorlu Havalimanı araç kiralama gibi hizmetlerin tamamında bu modelden faydalanabilirsiniz. 

  • Yakıt Tüketimi 

50 litrelik bagaj hacmine sahip Volkswagen Caddy araçların tam anlamıyla yakıt cimrisi olduğu söylenebilir. Ticari araçlara olan ön yargıyı yıkan bir sisteme sahiptir. Şehir içi ve şehir dışı yakıt tüketimi değişmekle birlikte aracın karma yakıt tüketimi 4,9 litre şeklindedir. Volkswagen Caddy filo kiralama için son derece uygun araç kategorisinde olup, Elitcar web sitesi üzerinden detaylı bilgiler edinilebilir. Dilerseniz Alanya Gazipaşa Havalimanı araç kiralama hizmetleri için de bu modellere göz atabilirsiniz. 

  • Şehir Dışı Yakıt Tüketimi 

Ticari araç kategorisinde yer alan Volkswagen Caddy araçlar düşük bir yakıt tüketimine sahiptir. Uzun yolculuklar için son derece uygun ve konforlu olan araç şehir dışında 100 km’de yaklaşık 4,4 litre yakıt tüketir. 

  • Şehir İçi Yakıt Tüketimi

Kiralık Volkswagen Caddy kullanıldığı bölgeye göre yakıt tüketimi değişkenlik gösterir. Şehrin trafiği şehir içi yakıt tüketimini etkileyen ana unsurlardan bir tanesi olsa da ortalama bir değer her zaman belirlenir. 50 litre yakıt deposuna sahip olan Volkswagen Caddy şehir içi yakıt tüketimi 100 km’de 5,7 litredir. Bu sayede günlük araç kiralama ihtiyaçları için güvenle tercih edilebilir. 

Volkswagen Caddy Konfor Özellikleri

Rahat ve seri kullanılan şanzıman desteğiyle Volkswagen Caddy sürücüyü yormayan teknolojik ticari araçlar arasındadır. Klima özellikleri, yol bilgisayarına sahip oluşu ve aydınlatma sistemiyle hem sürücünün hem de içerisinde bulunan yolcuların konforlu bir yolculuk geçirmesini sağlar. Otomatik kararan dikiz aynası, arka park sensoru, yüksekliğin ayarlanabildiği direksiyon ve sürücü koltuğuyla rahat bir sürüş keyfi sunar. Yorgunluk tespit özelliği ile normalde kullandığınızdan daha farklı araç kullanımında dinlenebilme için hem sesli hem de görsel uyarılarda bulunur. Özellikle Volkswagen Caddy uzun dönem kiralama için geniş iç hacmi, sahip olduğu teknik ve konfor özellikleri son derece cezbedicidir. Çarpışma halinde devreye giren acil fren sistemiyle araç kademeli olarak yavaşlar. Sürücü ve ön koltuk ısıtma sistemiyle soğuk havalarda korumacı niteliktedir.

  • Isıtmalı Koltuklar

Kış döneminde kiralanan araçlarda ısıtma sistemi de gözetlenir. Ticari araç kategorisinde olan Caddy, üst düzey bir donanıma sahiptir. İç donanım ve konfor özelliklerinden biri olan koltuk ısıtma sistemiyle sürücü ve yan yolcunun rahatlığı tartışmasızdır. Ergonomik tasarlanan koltuklara aynı zamanda ısıtma sistemi de eklenince ekstra konforlu bir araç haline gelir.

  • Bagaj Hacmi 

Volkswagen Caddy araba kiralama hem kurumsal hem de bireysel kullanımlar için tercih edilebilir. Kalabalık ailelerde ya da şehir dışı kullanımlarında bagaj kapasitesi önemli bir yer tutar. Ticari olması kaynaklı ekstra geniş bir iç hacme sahip Volkswagen Caddy araçlarda bagaj kapasitesi de son derece geniştir. 5 koltuk kullanımdayken 750 litre olan bagaj hacmi koltuklar kapatıldığında 2582 litreye kadar yükselir. 

  • Şerit Takip Sistemi

Aracın sahip olduğu ani fren sistemi ve hız sabitleyici özelliğinin yanı sıra şerit takip sisteminin de bulunması uzun yollarda sürücüyü rahat ettiren en önemli detaylar arasındadır. Araca yerleştirilen kameralar sayesinde kullanılan bu sistemde yolda bulunan şerit çizgilerinin algılanmasıyla devreye girer. Şerit çizgisi belirli olan yollarda bu özelliği kullanarak hem rahat bir sürüş keyfi yaşayıp hem de olası kazaların önüne geçebilirsiniz. 

Dinamik Tasarımı ile Volkswagen Caddy Öne Çıkan Özellikleri 

Volkswagen Caddy oldukça geniş bir iç hacme sahiptir. Bunun yanı sıra pek çok teknik ve donanım özellikleri mevcuttur. Düşük yakıt tüketimi, ergonomik koltuk yapısı, aracın far ve stop lambalarının yüksek seviyede olması aracın tercih edilmesinin başlıca sebeplerindendir. Her serisinde yenilerek piyasada yer alan Volkswagen Caddy oldukça teknolojik güvenlik sistemlerine sahiptir. Volkswagen Caddy kiralama fiyatlarına Elitcar sayesinde ulaşıp gerekli tüm detaylara erişebilirsiniz. Volkswagen Tiguan araç kiralama gibi farklı model kiralama seçeneklerinde de aynı yüksek kalite standartlarına bizimle ulaşırsınız.

Volkswagen Caddy Kiralama Koşulları

Volkswagen Caddy kiralama için herhangi özel bir koşul söz konusu değildir. Araç kiralama ve kiralayacağınız araç hakkında detaylı tüm bilgilere Elitcar web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Kiralık Volkswagen Caddy araçlarda en iyi hizmeti alacağınız firmamızda uygun Volkswagen Caddy kiralama fiyatlarına ulaşırsınız. İster kısa dönem isterseniz de Volkswagen Caddy filo kiralama olsun fark etmeksizin her zaman avantajlı kiralama seçenekleriyle bu hizmeti alırsınız.

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Kiralık bir araçla, toplu taşıma veya araç paylaşımı hizmetlerine ihtiyaç duymadan, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda gitme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olursunuz.
Volkswagen Caddy çocuklu aileler için uygun mudur?

Ticari araç kategorisindeki Volkswagen Caddy geniş iç ve bagaj hacmiyle çocuklu aileler için uygundur.

 Volkswagen Caddy kiralamak için en az kaç yaşında olmak gerekir?

Tüm araçlarda olduğu gibi Volkswagen Caddy kiralamak için de en az 21 yaşında olmak gerekir. 

Volkswagen Caddy günlük, haftalık, aylık veya uzun dönem kiralanabilir mi?

Volkswagen Caddy talep edilen zaman aralığında kiralanabilir. Fakat belirlenen tarih için aracın müsait olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Volkswagen Caddy 100 km’de kaç litre yakıt yakar?

Şehir içi ve şehir dışı kullanımlar ortak baz alındığında karma tüketim 100 km’de 4,9 litredir.

Hala Sorularınız mı Var?
Sorular ve yanıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.