Edirne’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Marmara Bölgesi’nin en güzel şehirlerinden biri olan Edirne gerek doğal güzellikleri gerekse tarihi önemiyle her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor. Edirne ve çevresindeki güzellikleri keşfetmek için Edirne araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Edirne ile özdeşleşen tarihi mekânlar, şehri benzersiz kılan doğal güzelliklerle Edirne’de gezilecek yerler saymakla bitmez. Edirne’nin pek çok noktasından teslim alacağınız araçlarla Edirne’nin büyüleyici güzelliklerini keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Edirne Trafik Bilgiler

Edirne araç kiralama hizmetinden yararlanmadan önce bilgi sahibi olmanız gereken konulardan biri, trafiktir. Büyük şehirlere oranla oldukça sakin bir şehir olan Edirne’de trafik problemi yok denecek kadar azdır. Ancak yine de iş gezinizi ya da turistik seyahatinizi planlarken iş gidiş ve dönüş saatlerini göz önünde bulundurursanız trafik konusunda hiç problem yaşamazsınız. Ancak Edirne’yi araç kiralamadan keşfetmek, yorucu olabilir. Ayrıca havayolu ulaşımını tercih edecekseniz Tekirdağ Çorlu Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak konforlu bir şekilde Edirne’ye ulaşabilirsiniz. 

Müşterilerine konforlu ve güvenli bir ulaşım imkânı tanıyan Elitcar Rental, en çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinden biridir. Kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınız için de Elitcar’ı tercih ederek uygun fiyat ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Devamını oku...

Edirne’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Teslim Noktaları ve Havalimanları

0 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Edirne’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! rent a car sizlere hizmet veriyor.

Ne yenir, ne içilir?

Edirne’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Edirne’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ayçiçeği Kebap Salonu
Ayçiçeği Kebap Salonu
Kiler Yanı Talat Paşa Asfaltı Ayşekadın
Turkish Restaurant
Yol Tarifi Al
Edirne’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Kapıkule Aslan Tesisleri
Kapıkule Aslan Tesisleri
Kapıkule Yolu KapıKule A/1 Block
Edirne’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Starbucks
Starbucks
Talatpaşa Cad. Margi Outlet
Coffee Shop
Yol Tarifi Al
Edirne’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Starbucks
Starbucks
Abdurrahman Mah. Talat Paşa Cad. No:59 Erasta Edirne
Coffee Shop
Yol Tarifi Al
Edirne’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Dinlenti Park
Dinlenti Park
İlhami Ertem Caddesi Fatih Mah.
Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler
Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril
Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.