Edirne’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Marmara Bölgesi’nin en güzel şehirlerinden biri olan Edirne gerek doğal güzellikleri gerekse tarihi önemiyle her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor. Edirne ve çevresindeki güzellikleri keşfetmek için Edirne araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Edirne ile özdeşleşen tarihi mekânlar, şehri benzersiz kılan doğal güzelliklerle Edirne’de gezilecek yerler saymakla bitmez. Edirne’nin pek çok noktasından teslim alacağınız araçlarla Edirne’nin büyüleyici güzelliklerini keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Edirne Trafik Bilgiler

Edirne araç kiralama hizmetinden yararlanmadan önce bilgi sahibi olmanız gereken konulardan biri, trafiktir. Büyük şehirlere oranla oldukça sakin bir şehir olan Edirne’de trafik problemi yok denecek kadar azdır. Ancak yine de iş gezinizi ya da turistik seyahatinizi planlarken iş gidiş ve dönüş saatlerini göz önünde bulundurursanız trafik konusunda hiç problem yaşamazsınız. Ancak Edirne’yi araç kiralamadan keşfetmek, yorucu olabilir. Ayrıca havayolu ulaşımını tercih edecekseniz Tekirdağ Çorlu Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak konforlu bir şekilde Edirne’ye ulaşabilirsiniz. 

Müşterilerine konforlu ve güvenli bir ulaşım imkânı tanıyan Elitcar Rental, en çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinden biridir. Kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınız için de Elitcar’ı tercih ederek uygun fiyat ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Devamını oku...

Edirne’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Teslim Noktaları ve Havalimanları

1 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Edirne’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! rent a car sizlere hizmet veriyor.

Edirne Büro
Elit Büro

Ne yenir, ne içilir?

Edirne’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Edirne’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Aydın Tava Ciğer
Aydın Tava Ciğer
Şube 1 Tahmis Çarşısı No:12
Turkish Restaurant
Yol Tarifi Al
Edirne’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ayçiçeği Kebap Salonu
Ayçiçeği Kebap Salonu
Kiler Yanı Talat Paşa Asfaltı Ayşekadın
Turkish Restaurant
Yol Tarifi Al
Edirne’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Kapıkule Esos Gümrük Lokantası
Kapıkule Esos Gümrük Lokantası
Kapıkule Kapıkule
Restaurant
Yol Tarifi Al
Edirne’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Kapıkule Aslan Tesisleri
Kapıkule Aslan Tesisleri
Kapıkule Yolu KapıKule A/1 Block
Edirne’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Londra Camping Döğme Kebap
Londra Camping Döğme Kebap
Kapıkule Sınır Kapısı

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril

Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler

Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Detayları GörüntüleGizle

 

Edirne kiralık araçlar arasından seçim yaparken fiyat performans karşılaştırmasıyla size uygun olanı aracı kolaylıkla seçebilirsiniz. İhtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda kiraladığınız araç tasarruf sağlamanıza yardımcı olacaktır. Araç kiralarken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de, sigortadır. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Online araç kiralama sonrasında aracı teslim alırken araçta herhangi bir sorunun olup olmadığını tespit ederek varsa görevliye rapor tutturmalısınız.

Araba kiralamak için neye ihtiyacınız var?

Detayları GörüntüleGizle

 

Edirne araç kiralama hizmetinden yararlanmak için öncelikle geçerli bir sürücü belgesine sahip olmanız gerekir. Genellikle de sürücü belgesinin en az bir yıldır geçerli olması şartı aranmaktadır. Depozito/teminat için de kendi adınıza kredi ya da hesap kartı bırakarak araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kiralık araç trafik cezasını kim öder?

Detayları GörüntüleGizle

 

Edirne araç kiralama hizmetinde prosedürün imzalanmasının ardından araçla ilgili tüm sorumluluk, aracı kiralayan kişiye aittir. Bundan dolayı da trafik cezalarını ödemekle yükümlü kişi de aracı kiralayan kişidir. Cezanın kesildiği gün ve saatte aracın hangi müşteride olduğu araştırılır ve ceza o kişiye yönlendirilir. Ayrıca trafikte yaşanan tüm ihlallerden de kişi sorumludur.

Kiralık arabam için şimdi rezervasyon yapıp daha sonra ödeme yapabilir miyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Online araç kiralama hizmetiyle dilediğiniz tarihlerde araç kiralayabilirsiniz. Erken araç kiralama rezervasyonundan da yararlanarak uygun fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Ödemeyi de aracınızı teslim alırken yapabilirsiniz.

Kaza halinde ne yapmalıyım?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiralık araçla kaza yapmanız durumunda aracı hareket ettirmeden derhal araç kiralama şirketinizle iletişime geçmelisiniz. Yaralanmalı bir kaza değilse tespit tutanağı doldurup varsa kazaya karışan diğer araçlarla rapor tutturmalısınız. Yaralanmalı bir kazaysa da en yakın polis ve jandarmayla iletişime geçerek rapor tutturmalı ve ardından alkol raporu almalısınız. Araç kiralama şirketiniz en kısa sürede size yol yardımı gönderecek ve sizi gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Araç kiralayan kişinin kazada kusursuz olması durumunda masraflar, şirket tarafından karşılanır.

Kiraladığım aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralama şirketinde evrak işlemlerini tamamlayıp aracı teslim alırken dikkatlice incelemeniz gerekir. Araçta herhangi bir kusur görürseniz bunu görevliye rapor ettirmelisiniz. Aracın tüm kapılarını, kaputu, bagajı açarak mekanizmalarında herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bu sizin ve araçtaki diğer kişilerin güvenliği için de son derece önemlidir. Araçtaki problemleri rapor tutturarak daha önceden oluşmuş kusurlardan aracı teslim ederken sorumlu tutulmazsınız.

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç verilecek mi?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiraladığınız aracın arızalanması durumunda araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. Şirket en kısa sürede size yeni araç gönderecek ve arızalanan aracı da çektirecektir.