İstanbul Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

İstanbul, tarihi çok eskilere dayanan ve yüzyıllara direnen muhteşem yapılara sahip olan harika bir şehirdir. Kültürünü koruyan semtleri, tertemiz doğası, muhteşem manzaraları ve masmavi boğazıyla İstanbul, sizinle tanışmayı bekliyor. İstanbul’da gezilecek yerleri keşfetmek, tarihi atmosferini hissetmek ve doğasını solumak için en iyi çözüm, İstanbul’da araç kiralamaktır. İster Avrupa Yakası’nda olun, ister Anadolu Yakası’nda… Havalimanı araç kiralama hizmetlerinden yararlanarak şehri özgürce keşfedebilirsiniz. 

İstanbul Trafik Bilgileri

İstanbul’da araç kiralama konusunda bilgi sahibi olmanız gereken en önemli noktalardan biri de, trafiktir. Tüm büyük şehirlerin ortak problemi olan trafik, İstanbul için de büyük bir sorundur. Seyahatinizi planlarken özellikle iş gidiş ve dönüş saatlerinde yoğunlaşan trafiği göz önünde bulundurmanız gerekir. Ancak İstanbul’u araç kiralama yapmadan keşfetmek, sizi trafikte daha da yorabilir. Bu yüzden Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak ister şehri kalabalığına karışabilir, isterseniz de şehrin trafiğine girmeden İstanbul’un sessiz sakin yerlerini keşfedebilirsiniz. 

İstanbul araç kiralama Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Yeni Havalimanı araç kiralama hizmetleri sunan Elitcar Rental, en çok tercih edilen araç kiralama şirketlerindendir. En uygun araç kiralama fırsatlarından yararlanmak için kurumsal araç kiralama işleminden önce mutlaka Elitcar Rental’i ziyaret etmelisiniz.

Devamını oku...

İstanbul Teslim Noktaları ve Havalimanları

10 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile İstanbul rent a car sizlere hizmet veriyor.

Anadolu Yakası Otel
Otel
Anadolu Yakası Büro
Elit Büro
Otogar | Harem
Otogar
Anadolu Adres Teslimi
Adres
Sabiha Gökçen Havalimanı
Havalimanı
Atatürk Havalimanı
Havalimanı
İstanbul Havalimanı
Havalimanı

Ne yenir, ne içilir?

İstanbul oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

İstanbul’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Hafız Mustafa 1864
Hafız Mustafa 1864
Taksim Şubesi Gümüşsuyu Mah. Sıraselviler Cad. No:7/B
Dessert Shop
Yol Tarifi Al
İstanbul’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Masa
Masa
Pınar Mah. Katar Cad. No: 11
Restaurant
Yol Tarifi Al
İstanbul’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Starbucks
Starbucks
Cevahir Önü 19 Mayıs Mah. Büyükdere Cad. No:22/2
Coffee Shop
Yol Tarifi Al
İstanbul’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Huqqa
Huqqa
Kuruçeşme Mah. Muallim Naci Cad. No:56
İstanbul’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Oba Restaurant & Sultan Cafe
Oba Restaurant & Sultan Cafe
Baltalimanı Mah. Baltalimanı Cad. No:54
Breakfast Spot
Yol Tarifi Al
Kiralık araç trafik cezasını kim öder?
Detayları GörüntüleGizle

İstanbul araç kiralama hizmetinde kiralama prosedürü gerçekleştikten sonra araçla ilgili tüm sorumluluk kiralayan kişiye aittir. Buna bağlı olarak trafik cezalarını da kiralayan kişi ödemekle yükümlüdür. Cezanın kesildiği gün ve saatte İstanbul kiralık araç kimdeyse, ceza o kişiye yönlendirilir. Ayrıca tüm trafik ihlallerinden de sürücü sorumludur.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler
Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Detayları GörüntüleGizle
Detayları GörüntüleGizle
Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril
Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.