Antalya Havalimanı Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Citroen C-Elysee
Citroen C-Elysee Ekonomik
Benzin
Manuel
Günlük
13,25 $
Hyundai Accent Blue
Hyundai Accent Blue Orta Sınıf
Benzin
Manuel
Günlük
17,67 $
Dacia Lodgy Laureate 7
Dacia Lodgy Laureate 7 7-10 Kişilik
Benzin
Manuel
Günlük
24,30 $
Hyundai Tucson
Hyundai Tucson SUV
Dizel
Otomatik
Günlük
27,61 $
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat Üst Sınıf
Dizel
Otomatik
Günlük
33,13 $
Mercedes C-200
Mercedes C-200 Lüks
Dizel
Otomatik
Günlük
72,89 $
Saturday, February 1, 2020, 2:00 PM ve Saturday, February 8, 2020, 2:00 PM tarihleri arasında yapılacak olan rezervasyonun günlük fiyatıdır. Daha ileri tarihli rezervasyonlarınız için günlük fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Antalya Havalimanı turizmin incisi Antalya’nın merkezine 10 km uzaklıktadır. Havalimanı aynı nüfusa veya büyüklüğe sahip illere nazaran daha fazla yolcu ağarlar. Sebebi ise yerli ve yabancı turistin sayısının çokluğudur. Havalimanı 1960 yılında yapımı tamamlanarak yolcuların hizmetine başlamıştır. Büyük bir tatil şehri olduğu içinde, içinde barındırdığı bazı ilçelere uzaklığı önemlidir. Antalya Havalimanı Kemer, Finike, Kaş, Manavgat, Alanya gibi tatil beldelerine ulaşımı oldukça kolay olan bir havalimanıdır. Bu kadar fazla ilçeye ulaşım olması Antalya’nın turistik hizmetinden ileri gelir. Havalimanına indiğiniz anda havayolu servisleri veya belediye otobüsleriyle tüm bu ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksiler va araç kiralama şirketleri de hizmete hazır bekler.

Havalimanından Ulaşım Olanakları
Ulaşım için havayolunu tercih etmek en kolay ve rahat tercihlerden biridir. Fakat yapılan check-in işlemleri, bagajlar, çıkış derken yorgunluk baş gösterebilir. Bun nedenle havalimanından inince bir an önce gideceğimiz yere ulaşmak ister ve özel araçları tercih ederiz. Havalimanından şehir merkezine 15 km bulunur. Merkeze taksiyle gitmek için 30-40 TL arası bir ücret ödersiniz. Havalimanından Kemer’e 70-100 arası, Kaş’a 250-300 TL rası bir ücret ödersiniz. Şehir merkezi dışında tatil beldelerine taksiler biraz daha pahalıdır. Manavgat, Olimpos, Kaş gibi yerlere özel araçlarla ulaşmak daha uygundur. Araç kiralama şirketleri bu yönde en iyi tercihlerdendir. Seyahatin devamında da kullanacağımız araçlarla kaliteli bir yolculuk geçiririz. Araç kiralama dışında taksiler rahatça ulaşım sağlarlar. Fakat yolculuklardan yorulmayanlar ve daha tasarruflu ulaşım tercih edenler için Antalya Havalimanından farklı alternatifler bulunur.

Antobüs Havalimanından kalkan iki farklı yöne seyahat eden otobüslerdir. 600 numarasıyla
Antalya Şehir Otogarı; 800 numarayla Sarısu otobüsleri hizmettedir. Antalya Şehir Otogarı’na ulaştıktan sonra ilçelere giden otobüslere binebilirsiniz.

Havaş havaalanından kalkan ve şehir merkezine giden bir ulaşım aracıdır. İç Hatlar’ın önünden kalkan Havaş, Konyaaltı, Kemer gibi noktalara ulaştırır. Zaten şehir merkezine ulaştıktan sonra diğer ilçelere ulaşmak daha kolaydır. Havalimanından geçen Expo- Fatih tramvayı da Otogar, Meydan, Aksu gibi ilçelere ulaşmanızı sağlar.

Tüm bu ulaşım araçlarına ek olara transfer seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Transfer için havalimanından veya otelinizden yardım alabilirsiniz. 

Havalimanına Yakın Oteller

Antalya Havalimanı oto kiralama hizmeti ile havalimanına geldiniz peki size en yakın oteller hangileri?

Antalya Havalimanı Titanic Deluxe Golf Belek
Titanic Deluxe Golf Belek
Uçkumtepesi Beşgöz Cd. No:72/1
Hotel
Yol Tarifi Al
Antalya Havalimanı The Land Of Legends
The Land Of Legends
Kadriye Mah. Atatürk Cad. No:515/1
Theme Park
Yol Tarifi Al
Antalya Havalimanı Akra Barut
Akra Barut
Şirinyalı Mah. Lara Cad. No:24
Hotel
Yol Tarifi Al
Antalya Havalimanı Granada Luxury Belek
Granada Luxury Belek
Belek Mh. Cumhuriyet Cd. No: 7/102
Hotel
Yol Tarifi Al
Antalya Havalimanı Hotel Su
Hotel Su
Dumlupınar Blv. Konyaaltı
Hotel
Yol Tarifi Al