Antalya Havalimanı Billige Mietwagen

Günstiger Autoverleih mit dem für Ihr Budget am besten geeigneten Tool. Wir bieten Ihnen die beste Qualität.

Hyundai i-10
Hyundai i-10
Mini
Benziner
Schaltgetriebe
Taeglich
$11,21
Fiat Egea
Fiat Egea
Mittelklasse
Benziner
Schaltgetriebe
Taeglich
$12,42
Citroen C-Elysee
Citroen C-Elysee
Kompaktklasse
Benziner
Schaltgetriebe
Taeglich
$12,42
Fiat Fiorino
Fiat Fiorino
Groß
Diesel
Schaltgetriebe
Taeglich
$35,17
Jeep Renegade
Jeep Renegade
SUV
Diesel
Automatikgetriebe
Taeglich
$36,37
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat
Bestnote
Benziner
Automatikgetriebe
Taeglich
$37,58
Mercedes C-180
Mercedes C-180
Luxusklasse
Benziner
Automatikgetriebe
Taeglich
$72,58
Der Tagespreis der Reservierung liegt zwischen Tuesday, January 26, 2021 und Tuesday, February 2, 2021. Tagespreise können für zukünftige Reservierungen variieren.

Antalya Havalimanı turizmin incisi Antalya’nın merkezine 10 km uzaklıktadır. Havalimanı aynı nüfusa veya büyüklüğe sahip illere nazaran daha fazla yolcu ağarlar. Sebebi ise yerli ve yabancı turistin sayısının çokluğudur. Havalimanı 1960 yılında yapımı tamamlanarak yolcuların hizmetine başlamıştır. Büyük bir tatil şehri olduğu içinde, içinde barındırdığı bazı ilçelere uzaklığı önemlidir. Antalya Havalimanı Kemer, Finike, Kaş, Manavgat, Alanya gibi tatil beldelerine ulaşımı oldukça kolay olan bir havalimanıdır. Bu kadar fazla ilçeye ulaşım olması Antalya’nın turistik hizmetinden ileri gelir. Havalimanına indiğiniz anda havayolu servisleri veya belediye otobüsleriyle tüm bu ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksiler va araç kiralama şirketleri de hizmete hazır bekler.

Havalimanından Ulaşım Olanakları
Ulaşım için havayolunu tercih etmek en kolay ve rahat tercihlerden biridir. Fakat yapılan check-in işlemleri, bagajlar, çıkış derken yorgunluk baş gösterebilir. Bun nedenle havalimanından inince bir an önce gideceğimiz yere ulaşmak ister ve özel araçları tercih ederiz. Havalimanından şehir merkezine 15 km bulunur. Merkeze taksiyle gitmek için 30-40 TL arası bir ücret ödersiniz. Havalimanından Kemer’e 70-100 arası, Kaş’a 250-300 TL rası bir ücret ödersiniz. Şehir merkezi dışında tatil beldelerine taksiler biraz daha pahalıdır. Manavgat, Olimpos, Kaş gibi yerlere özel araçlarla ulaşmak daha uygundur. Araç kiralama şirketleri bu yönde en iyi tercihlerdendir. Seyahatin devamında da kullanacağımız araçlarla kaliteli bir yolculuk geçiririz. Araç kiralama dışında taksiler rahatça ulaşım sağlarlar. Fakat yolculuklardan yorulmayanlar ve daha tasarruflu ulaşım tercih edenler için Antalya Havalimanından farklı alternatifler bulunur.

Antobüs Havalimanından kalkan iki farklı yöne seyahat eden otobüslerdir. 600 numarasıyla
Antalya Şehir Otogarı; 800 numarayla Sarısu otobüsleri hizmettedir. Antalya Şehir Otogarı’na ulaştıktan sonra ilçelere giden otobüslere binebilirsiniz.

Havaş havaalanından kalkan ve şehir merkezine giden bir ulaşım aracıdır. İç Hatlar’ın önünden kalkan Havaş, Konyaaltı, Kemer gibi noktalara ulaştırır. Zaten şehir merkezine ulaştıktan sonra diğer ilçelere ulaşmak daha kolaydır. Havalimanından geçen Expo- Fatih tramvayı da Otogar, Meydan, Aksu gibi ilçelere ulaşmanızı sağlar.

Tüm bu ulaşım araçlarına ek olara transfer seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Transfer için havalimanından veya otelinizden yardım alabilirsiniz. 

In der Nähe von Flughafenhotels

Antalya Havalimanı Autovermietung mit dem Flughafen, den Sie zu den nächstgelegenen Hotels gekommen sind?

Antalya Havalimanı Regnum Carya Golf & Spa Resort
Regnum Carya Golf & Spa Resort
Kadriye Bölgesi Üçkum Tepesi Mevki Belek
Antalya Havalimanı Hotel Su
Hotel Su
Dumlupınar Blv. Konyaaltı
Antalya Havalimanı Rixos Downtown Antalya
Rixos Downtown Antalya
Sakip Sabancibulvari
Antalya Havalimanı The Land Of Legends
The Land Of Legends
Kadriye Mah. Ataturk Cad., No 104/1, Serik
Antalya Havalimanı Akra Barut
Akra Barut
Şirinyalı Mah. Lara Cad. No:24