Sabiha Gökcen Flughafen Billige Mietwagen

Günstiger Autoverleih mit dem für Ihr Budget am besten geeigneten Tool. Wir bieten Ihnen die beste Qualität.

Citroen C-Elysee
Citroen C-Elysee
Kompaktklasse
Benziner
Schaltgetriebe
Taeglich
$15,52
Renault Clio Sport Tourer
Renault Clio Sport Tourer
Mittelklasse
Benziner
Schaltgetriebe
Taeglich
$16,71
Renault Clio HB
Renault Clio HB
Mini
Benziner
Schaltgetriebe
Taeglich
$16,71
Jeep Renegade
Jeep Renegade
SUV
Benziner
Automatikgetriebe
Taeglich
$27,46
Fiat Fiorino
Fiat Fiorino
Groß
Diesel
Schaltgetriebe
Taeglich
$28,65
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat
Bestnote
Benziner
Automatikgetriebe
Taeglich
$29,84
Mercedes C-180
Mercedes C-180
Luxusklasse
Benziner
Automatikgetriebe
Taeglich
$77,59
Der Tagespreis der Reservierung liegt zwischen Monday, March 15, 2021 und Monday, March 22, 2021. Tagespreise können für zukünftige Reservierungen variieren.

İstanbul Anadolu Yakası’nın bir ilçesinden olan Pendik’te yer alan Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı İstanbul’un üçüncü havalimanıdır. Aslında Atatürk Havalimanı’ndan sonra yapılmış ikinci, İstanbul Yeni Havalimanı ise üçüncü havalimanıdır. Dünyanın ve Türkiye’nin ilk kadın savaş pilotlarından olan ve aynı zamanda Atatürk’ün manevi kızı olan Sabiha Gökçen’in ismini almıştır. 1998 yılında havalimanı ile ilgili inşaat çalışmaları başlamıştır. 2001 yılının başlarında inşaat tamamlanmıştır. 550 milyon dolar gibi bir maliyetle yapılmıştır. Yılda 30 milyondan fazla yolcu taşır. 

2001 yılında hava trafiğine açıldıktan sonra, askeri ve sivil iki adet uçak deneme uçuşu yapmıştır. Daha sonra artan talebe karşılık pistler genişletilmiş ve 25 milyon yolcu kapasiteye çıkartılmıştır. Sabiha Gökçen Havalimanı Tem Otoyolu’na sadece 1,5 kilometre mesafede yer alır. Ulaşımın en kolay olduğu havalimanlarından biridir. Taksim 40 kilometre, Kadıköy 30 kilometre mesafede yer alır. Raylı sistemin 2019 yılı itibariyle henüz tamamlanmasa da ulaşım çok çeşitlidir. Önümüzdeki senelerde metro seferlerinin de başlaması öngörülüyor. Kozyatağı, Kadıköy, Levent gibi pek çok semte kalkan belediye otobüsleri hizmettedir. Aynı şekilde İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakası’nda farklı noktalarına giden yolcu servisleri bulunur. 

Arabayla Sabiha Gökçen Havalimanı’na E-5 ve TEM otoyolundan gidilebilir. Havalimanı önüne genişletilen metronun açılışına kadar Tavşantepe-Kadıköy metrosu kullanılabilir. Soğanlık durağında inilerek belediye otobüsleri veya diğer araçlarla havalimanına gidilir. Taksiyle devam edebilirsiniz. Avrupa Yakası’ndan ise Marmaray ve Taksim’den kalkan Havaş ile gelinir. Havaş aynı şekilde Kadıköy ve Yeni Sahra duraklarından da geçer. E-3, E-9, E-10, E-11, 16-S, SG2, 122-H, 130H, 132H havalimanına giden belediye otobüsleridir. Otobüs ve Havaş dışında taksiler kullanılabilir. Taksiler pek çok yerden farklı olarak nakit dışında kredi veya banka kartını da kabul ederler. İstanbul gibi büyük bir yerde ve trafik gibi durumların şehri felç ettiği durumlarda otobüsler yorucu, taksiler ise pahalı olabilir. Son yıllarda araç kiralama şirketleri hem rahatlığı hem de maliyetiyle öne çıkıyor. Havalimanından sonra yolunuza kiralayacağınız araçla devam etmek hem daha maliyetli hem de konforlu olacaktır.

In der Nähe von Flughafenhotels

Sabiha Gökcen Flughafen Autovermietung mit dem Flughafen, den Sie zu den nächstgelegenen Hotels gekommen sind?