Volkswagen Golf Araç Kiralama

Araba kiralama hizmetlerinde öncelikli olarak işlevi iken tasarımı ve özellikleri de sürücülerin ilgisini çeken kriterlerdendir. Volkswagen Golf araç kiralama hizmetinde genellikle tercih edilen modeller arasında yer alır. Teknolojik donanımlarıyla eşsiz bir sürüş deneyimi yaşatır. İç dizaynı ve çok yönlü özellikleri bulunmasından dolayı son derece konforlu kullanıma olanak sunar. Hem dış görünümü hem de iç tasarımıyla Volkswagen araçlarda tercih edilen bir modeldir. Elitcar ile Volkswagen yanı sıra araç kiralamada sıklıkla tercih edilen Renault araç kiralama hizmetlerinden de hızlı ve güvenli bir şekilde yararlanabilirsiniz. 

Volkswagen Golf Hakkında Genel Bilgiler

Otomobil kiralamak isteyen sürücüler tarafından tercih edilen kiralık Volkswagen Golf araçlar genel özellikleri itibariyle büyük avantajlar sunar. Sportif, dinamik ve farklı dizaynıyla gözler önüne çıkan Golf araçlar, hem sürüş hem de kontrol deneyimi sunar. Sürücü dostu olması ve dijital kokpit bulunmasıyla son derece pratik kullanım olanağı sağlar. Tamponu, egzoz sistemi ve bakışları üzerine çeken tasarımı sayesinde ilgi odağı olmanızı destekler. Dijital gösterge paneliyle de şıklığınızı ortaya koyan bir iç dizaynı bulunması ilgi çekici bir model olmasını sağlar. Elitcar ile İstanbul araç kiralama ihtiyaçlarınızda bu modelden destek alabilirsiniz. 

Volkswagen Golf Donanım Özellikleri

Donanım özellikleri ve konfor sunan yapısıyla Volkswagen Golf araba kiralama kapsamında sıklıkla tercih edilen bir spor modeldir. Akıllı aydınlatma teknolojisi, dijital kokpiti ve üst düzey konfor donanımı sayesinde eşsiz bir sürüş olanağı sunar. Far asistanı, LED modülleri, akıllı aydınlatma sistemi ve yakıt tasarrufu sunması; donanımsal özelikleri arasında ilk sıralarda yer alır. Rahat kullanım olanağı sunmasının yanı sıra yarış pistlerinde gibi hissetmenizi sağlayacak donanım özellikleri bulunur. Panoramik açılır tavan, aydınlatması ve alaşımlı jantlarıyla şık bir görünümü beraberinde getirir. İzmir araç kiralama hizmetleri için bu model, oldukça idealdir. 

  • Bagaj Hacmi

Volkswagen araç çeşitleri içerisinde geniş bagaj hacmiyle sıklıkla kullanılan spor bir modeldir. Aile için de uygun olabilecek bir modeldir. Aynı zamanda Volkswagen Golf uzun dönem kiralama içinde sıklıkla tercih edilir. Geniş bir alana sahip olmasında 380 litre bagaj hacminin bulunması yer alır. Ayrıca arka koltuklarında katlanmasıyla bagaj hacmi daha da genişler. Geniş ailelerinde konforlu şekilde kullanabileceği ihtiyaç olan alana sahip bir araç modelidir. Alanya Gazipaşa Havalimanı araç kiralama gibi hizmetlerin tümüne Elitcar ile ulaşabilirsiniz. 

  • Yakıt Tüketimi

Donanım özelliklerinden dolayı sıklıkla tercih edilen Volkswagen Golf araçlar yakıt tüketimi kapsamında da oldukça tasarruf sağlayan bir modeldir. Benzinli olan araç modeli tasarruflu yapıdadır. Ortalama 100 km’de 5.3 litre yakı tüketimi sağlar. Yakıt tasarrufu sunan araç modelinde 50 litrelik bir yakıt kapasitesi bulunur. Sürücülerin Volkswagen Golf kiralama hizmeti için sıklıkla tercih ettiği modellerden biri olma özelliği taşır. Şehir içi ve şehir dışı araç kullanımlarında yakıt tüketimlerinin de farklılık gösterdiği bilinmelidir. Günlük araç kiralama noktasında da Golf modeller, güvenle tercih edilebilir. 

  • Şehir Dışı Yakıt Tüketimi

Araç modellerinin hepsinde geçerli olan şehir içi ve şehir dışı kullanım farklılıkları Volkswagen Golf kiralık modellerde de değişiklik gösterir. Yakıt tüketimleri önem taşırken Volkswagen Golf araçlarda şehir dışı yakıt tüketimi 100 km’de 4.9 litre olarak hesaplanır. Özellikle araç kiralama hizmetlerinde tüketilen yakıt büyük önem taşırken yakı tasarrufu sunmasıyla da sürücülere konfor sunan bir model olarak ön plana çıkar. Elazığ Havalimanı araç kiralama ihtiyaçlarınız için de Golf modelinde yana seçimde bulunabilirsiniz. 

  • Şehir İçi Yakıt Tüketimi

Şehir dışı ve şehir dışı farklılık gösteren yakıt tüketimleri Volkswagen araçlarda da önem taşır. Özellikle yakıt tüketimi tasarrufu sunmasından dolayı Volkswagen Golf filo kiralama hizmetleri içinde avantaj sunan bir modeldir. 50 litre yakıt kapasitesi bulunan araç modelinde şehir içi yakıt tüketimi 100 km’de 6.0 litre olarak hesaplanır. Bu tüketim miktarı da özellikle sürücüler için büyük tasarruf sunması demektir.

Volkswagen Golf Konfor Özellikleri

Araç kiralama hizmetlerinde konfor özelliklerinden dolayı sıklıkla tercih edilen bir model olmayı başarır. Volkswagen Golf model araçlar dijital gösterge paneli, kokpit konforu ve LCD ekranıyla son derece konforlu bir araçtır. Renkli bilgilendirme ekranı, mesajlar ve navigasyon özellikleri sayesinde gözünüzü yoldan ayırmadan kazasız bir şekilde araç kullanmanıza yardımcı olur. Merkezi ve bilgi ekranı, tam otomatik klima sistemi ve kontrol panelleriyle üst düzey konfor sunan bir araç modelidir. Araç içerisinde yer alan donanım özellikleriyle dikkat dağılmadan telefonla konuşabilir, mesajları okuyabilir ve cevap verebilirsiniz. Konfor özelliklerinden dolayı da kiralama hizmetlerinde de sıklıkla tercih edilen bir araç modelidir. İhtiyacınıza göre Volkswagen Tiguan araç kiralama gibi farklı modelleri de tercih edebilir, farklı özellikteki Volkswagen araçları güvenle kiralama yapabilirsiniz.

  • Isıtmalı Koltuklar

Soğuk kış aylarında termal yönetim sistemiyle donatılmış olan motorları sayesinde Volkswagen Golf araçlar kolaylıkla ısınır. Aynı zamanda ısıtmalı olan ön koltukları da sayesinde soğuk kış aylarında sıcacık bir ortam sunar. Üst segment araçlarda yer almayan pek çok konfor mevcuttur. Bu araç modeli aynı zamanda çok fonksiyonlu ve ısıtmalı deri bir direksiyona sahiptir. 3 farklı ısıtma ayar teknolojisiyle ve yepyeni tasarımlarıyla üstün konfor özelliklerine sahiptir.

  • Bagaj Hacmi

Volkswagen Golf araç modelinde oldukça geniş bir bagaj hacmi bulunur. Uzun yolculuklar ve aile için uygun olan modelin bagaj hacmi 380 litredir. Bu oran, arka koltukların katlanmasıyla daha da artar.

  • Şerit Takip Sistemi

Dokunmatik yüzeye sahip olan Volkswagen Golf araç modeli, şerit takip sistemiyle de güvenli bir şekilde sürüş özelliği sunar. İçerisinde yer alan radar ve kameralar sayesinde şerit takip sistemini devreye sokarak kontrollü bir şekilde şerit değişmesine yardımcı olur. Travel asistan özelliğiyle de araç takip mesafesini koruyarak şeridinizi korumayı sağlar. Aynı zamanda hız kontrolünü sabit tutabilme özelliğine sahiptir.

Dinamik Tasarımı ile Volkswagen Golf Öne Çıkan Özellikleri

Kendine has özgün tasarımıyla Volkswagen Golf araç modelinde renkli bir dizayn bulunur. Öne çıkan özellikleri içerisinde dijital ekranları, LCD görüş ve şerit takip sistemleriyle güvenli sürüş sağlama yer alır. Jantları, araca yenilikçi ve özgün bir görünüm katar. Aynı zamanda kör nokta uyarı sistemleri ve park asist özelliğiyle güvenli sürüşü yaşamanıza yardımcı olur. Günlük ve kısa dönemli kiralamalar yanı sıra Volkswagen Golf uzun dönem seçeneklerinde de Elitcar avantajlarıyla yararlanabilirsiniz. Volkswagen Golf filo kiralama gibi farklı dönem kiralama seçeneklerinde her zaman en uygun Volkswagen Golf kiralama fiyatları seçenekleriyle hizmet alırsınız.

Volkswagen Golf Kiralama Koşulları

Kiralama hizmetlerinden faydalanmak için öncelikle araç modeli hakkında bilgi sahibi olunması ve Volkswagen Golf kiralama fiyatları hakkında bilgi edinilmesi önem taşır. Yaş sınırı, araç özellikleri ve kiralama süreleri hakkında bilgi alırken kiralama koşullarına dair de öncesinde anlaşılması sürücülere de avantajlar sunar. Volkswagen Golf kiralama seçenekleriyle alakalı daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz.
 

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Kiralık bir araçla, toplu taşıma veya araç paylaşımı hizmetlerine ihtiyaç duymadan, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda gitme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olursunuz.
Volkswagen Golf çocuklu aileler için uygun mudur?

Volkswagen Golf araçlar geniş bagaj hacmi ve özellikleriyle çocuklu aileler için de uygun bir araç modelidir.

Volkswagen Golf kiralamak için en az kaç yaşında olmak gerekir? 

Volkswagen Golf araçları yanı sıra diğer araçlar için 21 yaşında olmak, kiralama için gerekli bir şarttır.

Volkswagen Golf günlük, haftalık, aylık veya uzun dönem kiralanabilir mi?

VW Golf; uzun dönem, günlük, aylık ya da haftalık kiralama yapılabilen bir araç modelidir.

Volkswagen Golf 100 km’de kaç litre yakıt yakar?

Volkswagen Golf 100 km’de şehir içi 6.0 litre, şehir dışı 4.9 litre iken ortalama 100 km’de 5.3 litre yakıt tüketimi sağlar.

Elitcar
Hala Sorularınız mı Var?
Sorular ve yanıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.
Elitcar
Mobil Uygulamamızı İndirin
Mobil uygulamamızı indirin ve araç kiralama işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin.
Elitcar Rental Mobile AppElitcar Rental Mobile App