Elazığ Havalimanı Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Hyundai i-10
Hyundai i-10
Mini
Benzin
Manuel
Günlük
$19,06
Renault Symbol
Renault Symbol
Ekonomik
Benzin
Manuel
Günlük
$20,26
Hyundai Accent Blue
Hyundai Accent Blue
Orta Sınıf
Benzin
Manuel
Günlük
$21,45
Jeep Renegade
Jeep Renegade
SUV
Dizel
Otomatik
Günlük
$36,94
Fiat Doblo
Fiat Doblo
Geniş
Dizel
Manuel
Günlük
$36,94
Peugeot 508
Peugeot 508
Üst Sınıf
Benzin
Otomatik
Günlük
$39,32
Mercedes C-180
Mercedes C-180
Lüks
Benzin
Otomatik
Günlük
$73,88
Friday, December 4, 2020 ve Friday, December 11, 2020 tarihleri arasında yapılacak olan rezervasyonun günlük fiyatıdır. Daha ileri tarihli rezervasyonlarınız için günlük fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Elazığ Havalimanı’nın askeri nedenlerle 1938 yılında yapımına başlanmıştır. 1940 yılında yapımı tamamlanmış ve Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından kullanılmıştır. Daha sonra 1960 yılında sivil hava trafiğine de açılmıştır. 1940 yılında yığma taşlarla inşa edilen terminal, 1960 yılında Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü’ne devredilmiştir.Askeri amaçla yapıldığı için sivil havacılığa uygun hale getirmek amacıyla tadilatlar yapılmıştır. 1996 yılında aydınlatma amacıyla bakıma girmiş ve aynı yıl gece uçuşlarına da başlamıştır. 

Elazığ Havalimanı sadece Elazığ ili için değil, çevre iller için de önemlidir. Yılda bir milyondan fazla yolcu kapasitesi olan havalimanı, fazla talep doğrultusunda 2009 yılında genişletilerek hizmete açılmıştır. Yeni yapılan pistten önce 300.000 olan yolcu sayısı 1 milyona ulaşmıştır. 
Elazığ Havalimanı ile şehir merkezi arasında 12 km mesafe bulunur. Elazığ-Diyarbakır karayolu üzerinde yer alır. Şehir merkezine yakın olması nedeniyle ulaşım rahat ve kolaydır. Elazığ Havalimanı aynı zamanda Tunceli halkına da hizmet vermektedir. Şehir merkezinden çeşitli noktalardan hareket eden Havaş havalimanına yaklaşık 30 dakika bir sürede ulaşım sağlar. Aynı şekilde havalimanı önünden de hizmet verir. Taksiler ve havalimanı içinde yer alan araç kiralama şirketlerinden özel araçlarla şehri gezebilir veya işinizi halledebilirsiniz. Araç kiralama için havalimanında rezervasyon yaptırmayı tavsiye etmeyiz. Önceden rezervasyonla hem araç bulmak hem de daha uyguna bulmak mümkündür. Aracı kiralama istediğiniz şirketin internet sitesinden veya ulaşım yollarından biri ile iletişime geçiniz.

Havalimanına Yakın Oteller

Elazığ Havalimanı oto kiralama hizmeti ile havalimanına geldiniz peki size en yakın oteller hangileri?

Elazığ Havalimanı DoubleTree by Hilton
DoubleTree by Hilton
Nail Bey Mah. Vali Fahribey Cad. No:37
Elazığ Havalimanı Windyhill Hotel & Spa
Windyhill Hotel & Spa
Esentepe Mah. Evren Cad. No:105
Elazığ Havalimanı Ramada Otel
Ramada Otel
Halaylı Sk. No:5/A
Elazığ Havalimanı Akgün Otel
Akgün Otel
Çaydaçıra Mah. Şht. Korg. Hulusi Sayın Cad. No:20 Bahçelievler
Elazığ Havalimanı Elazığ Öğretmenevi
Elazığ Öğretmenevi
Nail Bey Mah. Gazi Cad. No:55
Boarding House
Yol Tarifi Al