Fiat Yeni Egea Station Wagon Araç Kiralama

Fiat Yeni Egea Station Wagon araç kiralama noktasında yoğun rağbet gören modeller arasında ilk sıralarda yer alır. İzmir araç kiralama konusunda firmamızdan kusursuz hizmet almak mümkündür. Araç kiralama hizmetleri arasında günlük, haftalık, aylık ya da daha uzun süreli hizmet alma olanağı vardır. Bu sayede tüm ihtiyaçlara eksiksiz şekilde yanıt almak mümkün hale gelir. Elitcar ayrıcalığıyla ihtiyaç duyduğunuz hizmeti verimli biçimde alabilirsiniz. Kiralık Fiat Yeni Egea Station Wagon ya da daha farklı marka ve modeller için online sunduğumuz avantajlardan yararlanabilirsiniz. İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama hizmetlerimiz sayesinde sorunsuz ve kesintisiz bir seyahat sürecine adım atarsınız.

Fiat Yeni Egea Station Wagon Hakkında Genel Bilgiler 

Fiat Yeni Egea Station Wagon kiralama hizmetleri arasında yoğun ilgi gören seçeneklerden biri olarak ön plana çıkar. Fiat Egea modelinin Station Wagon versiyonu ilk kez 2015 yılında piyasaya sürülür. Günümüzde ise bu versiyonun 7. nesli üretilir. Söz konusu model, hem iç hem de dış donanımıyla pek çok kişiden tam not almayı başarır. Edirne araç kiralama ve diğer hizmetlerle Elitcar avantajlarından faydalanabilirsiniz. Fiat Yeni Egea Station Wagon kiralama fiyatları seçeneklerinde bütçe dostu seçeneklere bizimle kolaylıkla ulaşırsınız. 

Fiat Yeni Egea Station Wagon Donanım Özellikleri 

Fiat Yeni Egea Station Wagon kiralık araba arayan kişilerin ilk seçimler arasında yer alır. Özel donanım paketleri ve farklı motor seçenekleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Söz konusu model, 5 kapılı şekilde dizayn edilir. Bu özelliği sayesinde kalabalık aileler kadar arkadaş grupları için de son derece uygundur. Günlük araç kiralama hizmeti almak için firmamız, en ideal seçimlerden biri olarak öne çıkar. 

Bagaj Hacmi

Fiat Yeni Egea Station Wagon filo kiralama konusunda da en ideal modeller arasında dikkat çeker. Araba kiralayacak olan kişiler için bagaj hacmi de son derece önemli bir konudur. Fiat Egea serisinin yeni Station Wagon versiyonu, geniş bagaj hacmi ile ön plana çıkar. Diğer versiyonlar göre 30 litre daha fazla bagaj hacmine sahiptir. 550 litre bagaj hacmiyle kişiler, eşyalarını son derece rahat bir şekilde araca yerleştirebilirler. 

Yakıt Tüketimi 

Fiat Yeni Egea Station Wagon uzun dönem kiralama noktasında yakıt konusunda tasarruf ettirir. Söz konusu modelin hem şehir içi hem de şehir dışı yakıt tüketim oranı farklılık gösterir. Fabrika verileri kapsamında yakıt tüketim oranlarını öğrenmek mümkündür. Yakıt tüketimi açısından da Fiat Yeni Egea Station Wagon filo kiralama seçenekleri için tercih edilen bir model olur. Avantajları öğrenmek için bizi her zaman arayabilirisniz.

Şehir Dışı Yakıt Tüketimi 

Şehir dışı yakıt tüketim oranı pek çok araba modelinde geçerlidir. Audi araç kiralama yapan kişilerin büyük bir kısmı yakıt tüketimi konusunda avantaj elde etmek ister. Aynı durum Fiat Yeni Egea Station Wagon araba modelleri için de geçerli olur. Yakıt tüketim oranları genel olarak 100 km üzerinden belirlenir. Fiat Yeni Egea Station Wagon modellerinin 100 km'de şehir dışı yakıt tüketim oranı 3.3 litre şeklindedir. 

Şehir İçi Yakıt Tüketimi 

Fiat Yeni Egea Station Wagon kiralama fiyatları hakkında araştırma yapan kişiler aynı zamanda söz konusu araçların şehir içi yakıt tüketim oranlarını da merak ederler. Fiat kalitesi kapsamında dizayn edilen bu modeller, şehir içinde de yakıt konusunda büyük oranda tasarruf sunar. Araçların yakıt kapasitesi 50 litre olarak belirtilir. Station Wagon model araçların şehir içi yakıt tüketim oranı fabrika verileri kapsamında 100 km'de 4.4 litre şeklindedir. Karma yakıt tüketim oranı ise 3.7 litre olarak belirtilir. 

Fiat Yeni Egea Station Wagon Konfor Özellikleri 

Kiralık Fiat Yeni Egea Station Wagon modelleri, her dönem popüler haldedir. Modelin her bir özelliği sürücüsüne konfor sağlamak amacıyla dizayn edilir. Egea Station Wagon aracın ölçüleri 4571 cm uzunluk, 1792 cm genişlik ve 1514 cm yükseklik şeklindedir. Bu aracın hem dizel hem de benzinli versiyonları vardır. Bu sayede sürücüler, diledikleri versiyonu rahat bir şekilde tercih edebilirler. Şık tasarımıyla da keyifli bir deneyim vadeder. 

Isıtmalı Koltuklar 

Söz konusu aracın dış gövdesi, ağırlıklı olarak krom malzemelerden dizayn edilir. Koltukların yumuşak kumaş dokusu, son derece rahat bir oturum sağlar. Bu sayede de sürücülerden tam not alır. Otomatik klima özelliğiyle de beğeni kazanır. Koltukların yükseklik ve derinlik ayarı, manuel olarak yapılır. Eşya gözlü ön kol dayama bölümü, sürüş esnasında ekstra konfor sunar. Deri kaplamalı vites topuzu, son derece şık bir görünüm oluşturur. 

Bagaj Hacmi 

Bagaj hacmi, tüm araç modellerinde son derece önemli bir konudur. Özellikle kalabalık aileler için kiralanacak aracın bagaj hacminin geniş olması, ekstra avantaj kazandıran detaylar arasında ilk sıralarda yer alır. Fiat Yeni Egea Station Wagon modelinin bagaj hacmi, diğer versiyonlarından 30 litre daha geniş şekildedir. Bu sayede de özellikle kalabalık ailelere büyük avantaj sağlar. Egea Station Wagon modelinin bagaj hacminin 550 litre olduğu belirtilir. 

Şerit Takip Sistemi 

Şerit takip sistemi de araçlar için önem arz eden detaylar arasında yer alır. Fiat Yeni Egea Station Wagon modelinde de bu özel sisteme yer verilir. Bu sistem, araçlar ani bir şekilde şeritlerinden çıktıkları zaman devreye girer. Bu sayede de son derece güvenli bir sürüş deneyimi yaşatır. 

Dinamik Tasarımı ile Fiat Yeni Egea Station Wagon Öne Çıkan Özellikleri 

Fiat Yeni Egea Station Wagon model araçlar, hem iç hem de dış özellikleriyle büyük beğeni kazanır. Modelin kasa tasarımı, dışarıdan bakıldığı zaman direkt olarak dikkat çeker. Şık görünümünün yanı sıra iç donanım özellikleri de güvenli sürüş deneyimini garanti eder. Elitcar Rental olarak bu model araçları dilediğiniz zaman diliminde kiralayabilirsiniz. Fiat Yeni Egea Station Wagon uzun dönem kiralama olsun kısa dönem seçenekleri yanı sıra günlük kiralama hizmetlerimizden de sorunsuz şekilde yararlanabilirsiniz. Farklı model Fiat Yeni Egea Sedan kiralama seçeneklerimizden de yararlanabilir, keyifli bir araç kiralama deneyimi yaşarsınız.

Fiat Yeni Egea Station Wagon Kiralama Koşulları 

Her araç için farklı kiralama koşulları bulunur. Aynı durum Fiat Yeni Egea Station Wagon model araçlar için de geçerlidir. Web sitemiz üzerinden bu koşulların tamamına göz atabilirsiniz. Bu sayede kapsamlı biçimde bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece güvenli ve hızlı bir şekilde kiralama hizmeti alabilirsiniz. Tekirdağ Çorlu Havalimanı araç kiralama hizmetlerimiz de herkesin güvenli araç kiralama hizmetine ulaşmasına olanak verir.
 

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Kiralık bir araçla, toplu taşıma veya araç paylaşımı hizmetlerine ihtiyaç duymadan, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda gitme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olursunuz.
Fiat Yeni Egea Station Wagon çocuklu aileler için uygun mudur? 

Fiat Yeni Egea Station Wagon model araçlar, geniş bagaj kapasitesi sayesinde çocuklu ailelere konforlu bir deneyim yaşatır. Geniş koltuk tasarımları da bu konforu üst düzeye taşır. 

Fiat Yeni Egea Station Wagon kiralamak için en az kaç yaşında olmak gerekir? 

Araç kiralayabilmek için yaş sınırlaması şartı vardır. Aynı durum Fiat Yeni Egea Station Wagon modelleri için de geçerlidir. Bu araçları kiralayabilmek için 18 yaşında olmak gerekir. 

Fiat Yeni Egea Station Wagon günlük, haftalık, aylık veya uzun dönem kiralanabilir mi? 

Fiat Yeni Egea Station Wagon modeller başta günlük olmak üzere haftalık, aylık ya da daha uzun süreli şekilde kiralanabilir. Bunun için istediğiniz tarihlerdeki müsaitlik durumuna göz atmanız yeterlidir. 
 

Fiat Yeni Egea Station Wagon 100 km'de kaç litre yakıt yakar? 

Fiat Yeni Egea Station Wagon modeller 100 km'de şehir içinde 4.4, şehir dışında ise 3.3 litre yakıt yakar. 
 

Hala Sorularınız mı Var?
Sorular ve yanıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.
Mobil Uygulamamızı İndirin
Mobil uygulamamızı indirin ve araç kiralama işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin.