Alanya Gazipaşa Havalimanı Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Alanya Gazipaşa Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Alanya Gazipaşa Havalimanı araç kiralama fiyatlarının değişkenlik göstermesinde etkili olan pek çok faktör vardır ve bu yüzden de net fiyat bilgisi yoktur. Araç kiralama süresinin uzunluğu, kiralık aracın modeli, markası, özellikleri ve talep edilen diğer özellikler doğrudan havalimanı araç kiralama fiyatlarının değişkenlik göstermesinde etkili olan faktörlerdir. 

Devamını oku...

Havalimanına Yakın Oteller

Alanya Gazipaşa Havalimanı oto kiralama hizmeti ile havalimanına geldiniz peki size en yakın oteller hangileri?

Alanya Gazipaşa Havalimanı Alanya
Alanya
Alanya Gazipaşa Havalimanı Sey Beach Otel Spa Pool Bar
Sey Beach Otel Spa Pool Bar
Hotel Pool
Yol Tarifi Al
Alanya Gazipaşa Havalimanı Riviera İmperial Deluxe Hotel & Spa
Riviera İmperial Deluxe Hotel & Spa
Alanya Gazipaşa Havalimanı Goldcity Hotel
Goldcity Hotel
Kargicak, Alanya
Alanya Gazipaşa Havalimanı Lila Apart Otel
Lila Apart Otel
Güllerpınarı Mah. Sevimler Sok. No:5 Alanya

Araba kiralamak için neye ihtiyacınız var? 

Detayları GörüntüleGizle

 

Alanya araç kiralama hizmeti için öncelikle sahip olmanız gereken şey, geçerli bir sürücü belgesidir. Sürücü belgesinin yani ehliyetin çoğu zaman en az bir yıldır geçerli olması şartı aranmaktadır. Teminat/depozito için de kendi adınıza kredi ya da hesap kartı bırakarak kolaylıkla araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. İşte Elitcar ile araç kiralamak bu kadar kolay!

Kiralık araç trafik cezasını kim öder?

Detayları GörüntüleGizle

 

Alanya araç kiralamada kiralama işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikle araç ilgili tüm sorumluluk kiralayan kişiye geçer. Kiralayan kişi, yapılan tüm trafik ihlallerinden ve trafik cezalarından sorumludur. Trafik cezasının kesildiği gün ve saatte aracın kimde olduğu tespit edilir ve ceza o kişiye yönlendirilir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralarken öncelikle Alanya kiralık arasında karşılaştırma yaparak fiyat performans olarak en iyi aracı seçmeniz size tasarruf sağlayacaktır. Araç kiralarken ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca mutlaka sigorta yaptırmalı ve araç kiralama sözleşmesini detaylıca incelemelisiniz. Özellikle de uzun dönem araç kiralama hizmetinden yararlanacaklar bunlara mutlaka dikkat etmelidir.

Kaza halinde ne yapmalıyım?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiraladığınız araçla kazaya karıştığınızda aracı hareket ettirmeden önce hemen araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durumu aktarmalı ve yol yardımı talebinde bulunmalısınız. En yakın polis ya da jandarmayla da iletişime geçmeli ve rapor tutturarak alkol raporu almalısınız. Kazada araç kiralayan kişi kusursuzsa masraflar şirket tarafından karşılanır.

Kiraladığım aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralama şirketinde evrak işlemlerinizi tamamladıktan sonra aracı teslim alırken görevliyle birlikte detaylı olarak incelemelisiniz. Gözünü çarpan tüm çizik, vuruk, göçük bölgeleriyle görevliye bildirerek rapor tutmasını istemelisiniz. Böylece aracı teslim ederken daha önce oluşmuş hasarların sorumlu konumuna düşmezsiniz. Aracın tüm kapılarını, bagajını, kaputunu açarak incelemeli ve mekanizmalarını kontrol etmelisiniz. Bu adımlar güvenliğiniz için son derece önemlidir.

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç verilecek mi?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiralık araç arızalandığında araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi vermeli ve yol yardımı talebinde bulunmalısınız. Şirket en kısa sürede yeni aracınızı size teslim edecek ve arızalanan aracı çektirecektir.