Kayseri Havalimanı Billige Mietwagen

Günstiger Autoverleih mit dem für Ihr Budget am besten geeigneten Tool. Wir bieten Ihnen die beste Qualität.

Hyundai i-10
Hyundai i-10
Mini
Benziner
Schaltgetriebe
Taeglich
$16,21
Renault Symbol
Renault Symbol
Kompaktklasse
Benziner
Schaltgetriebe
Taeglich
$17,42
Renault Clio Sport Tourer
Renault Clio Sport Tourer
Mittelklasse
Benziner
Schaltgetriebe
Taeglich
$18,62
Fiat Doblo
Fiat Doblo
Groß
Diesel
Schaltgetriebe
Taeglich
$34,31
Jeep Renegade
Jeep Renegade
SUV
Benziner
Automatikgetriebe
Taeglich
$36,56
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat
Bestnote
Benziner
Automatikgetriebe
Taeglich
$36,72
Mercedes C-180
Mercedes C-180
Luxusklasse
Benziner
Automatikgetriebe
Taeglich
$71,72
Der Tagespreis der Reservierung liegt zwischen Tuesday, January 26, 2021 und Tuesday, February 2, 2021. Tagespreise können für zukünftige Reservierungen variieren.

Kayseri Merkez/Kocasinan sınırları içinde yer alan havalimanının tam adı Erkilet Havalimanı’dır. İl Özel İdaresi tarafından ilk terminal yapılarak açılışı yapılmıştır. Kayseri İl Özel İdaresi tarafından 1994 yılında yapılan binanın ihtiyaçları karşılamada yetersiz olduğu düşünülmüştür. 1994 yılında yapılan terminalin hemen yan tarafında bulunan 12. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığı işletmecilik yaparken, Demiryollar, Limanlar ve Hava Meydanları İnşaatı Genel Müdürlüğü 1998 yılında devralarak iç hatlarda uçuşa başladı. Bina 2007 yılına kadar iç ve dış hatları ortak kullanmıştır. O yıldan sonra dış hatlar terminal binası hizmete girmiştir. 2009 yılında iç hatlarda yenileme nedeniyle tekrar ortak kullanılmışlar, 21 Ağustos 2010 tarihinde yeni iç hatlar binası açılmıştır.

Havalimanının tarihi aslında 1944 yılına kadar uzanır. Askeri ve nakliye eğitim uçuşları amacıyla kurulmuştur. Bu yüzden 1998 yılındaki açılışa kadar tüm hizmetler askeri personel tarafından gerçekleşmiştir. 2008 yılı verilerine göre havalimanında 650 binden fazla yolcu seyahat etmiştir. 2013 yılında bu sayı 1 milyon 602 bin kişi, 2017 yılında 2 milyon 147 bin yolcu havalimanından uçuş gerçekleştirmiştir.

Kayseri İstanbul arası 771,1 km olup arabayla yaklaşık 8 buçuk saat sürer. Ankara ile arası 316,7 km ve arabayla 4 saat sürer. İzmir Kayseri arası 837,6 km ve arabayla 10 buçuk saat sürer. İstanbul’dan Kayseri Havalimanı’na giden uçaklarla seyahat 1 saati biraz geçecektir. Zamandan tasarruf yapmayı ve konforu seviyorsanız en iyi ulaşım şekli uçak olacaktır. Uçaktan indikten sonra özel araçla seyahate devam etmek isterseniz araç kiralama şirketleri ile anlaşabilirsiniz. Fakat yolculuğunuzu önceden planlamanızı tavsiye ederiz. Hem ucuza uçak bileti bulmak hem de araç kiralama şirketlerinden araç bulabilmek ve araçlardan imdirimli faydalanmak için önceden rezervasyon avantajlıdır. Havalimanına indikten sonra şehir merkezi 10 kmden fazladır ve arabayla 20 dkdan fazla sürer. Şehir merkezinden havalimanına veya havalimanından şehir merkezine gitmek için, Otogara, Tren Garına, Kayseri Forum Avm'ye, İpeksaray Avm'ye, Erciyes Üniversitesi Talas Bulvarı Hastane Girişine, Talas'a gitmek için Havaş veya taksi kullanabilirsiniz. Taksi biraz daha pahalı bir ulaşım aracı olacaktır. Kayseri Havalimanı’ndan şehir merkezine 4, 100, 101, 102, 270 numaralı belediye otobüsleriyle de gidebilirsiniz. 

In der Nähe von Flughafenhotels

Kayseri Havalimanı Autovermietung mit dem Flughafen, den Sie zu den nächstgelegenen Hotels gekommen sind?

Kayseri Havalimanı Radisson Blu Hotel, Kayseri
Radisson Blu Hotel, Kayseri
Sivas Cad. Hunat Mahallesi Sivas Caddesi, No. 24/1 Melikgazi, Melikgazi
Kayseri Havalimanı Holiday Inn Kayseri
Holiday Inn Kayseri
Osman Kavuncu Cad, Kenarcik Sok. No2 Kocasinan
Kayseri Havalimanı ibis Kayseri
ibis Kayseri
Yenipervane Mah Kocasinan, Bulvari No 161-2
Kayseri Havalimanı Emin Koçak Hotel
Emin Koçak Hotel
Sanayi Mah. Kocasinan Blv. No:72
Kayseri Havalimanı Wyndham Grand
Wyndham Grand
Cumhuriyet Meydanı Mah. İstasyon Cad. No:3