Blog
Seyahat Trendleri ve İpuçları
Seyahatinizi daha da zenginleştirmek için blog arama sayfamızda birçok seyahat içeriği bulabilirsiniz. Araç kiralama ipuçlarından seyahat destinasyonlarına kadar pek çok konuda makaleleri keşfedin!"
İstanbul Anadolu Yakası Tarihi Yerler Rehberi
Doğal & Tarihi
08 Şubat 2022
İstanbul’un en sakin yakası olan Anadolu yakası hem birbirinden güzel sahil şeridi hem de göz alıcı manzaralara sahip tepeleri ile etkileyici ilçeleri bir arada tutan güzel bir bölgedir.
İlkbaharda Ege’yi Keşfedelim
Gezi
04 Şubat 2022
Yaşlanınca Ege’de bir sahil kasabasına yerleşelim. Bu söz neredeyse hepimizin gelecekte ki emeklilik hayalidir...
Adım Adım Pasaport İşlemleri
Duyuru
03 Şubat 2022
Yurtdışı tatili, gideceğiniz ülkeye göre, ülke sınırları içindeki bir tatilden daha ekonomik ve kârlı gelebilir.
Haftasonu İçin Birbirinden Keyifli 10 Ev Etkinliği
Duyuru
03 Şubat 2022
Koronavirüs nedeniyle uzun bir süredir karantina süreci yaşıyoruz ve evlerimizden mecburi olmadıkça çıkmamaya çalışıyoruz. Hâl böyle olunca hafta sonları evin içerisinde vakit geçirecek uğraşlar bulmak zor hale gelebiliyor.
Araç Kiralayarak Yurt Dışına Çıkılabilir mi?
Gezi
01 Şubat 2022
Araç kiralamak isteyen müşterilerin en çok merak ettiği konulardan biri, kiralanan araçlar yurt dışına çıkılıp çıkılamayacağıdır. Bu nedenle “araç kiralayarak yurt dışına çıkabilir miyim?” sorusu sıkça sorulur.
Rayların Üzerinde: Doğu Ekspresi
Gezi
11 Ocak 2022
Son yılların gözdesi Doğu ekspresi, Ankara-Kars arası sefer yapan bir TCDD taşımacılık trenidir. Kırıkkale, Sivas, Erzincan ve Erzurum illerinden geçerek Kars’a ulaşır.
Karadeniz Keşfedilmeyi Bekliyor
Gezi
11 Ocak 2022
Batı Karadeniz bölgesinde, bakirliğin, doğallığın ve eşsiz güzelliğin simgesi olan bu sevimli liman kenti, İstanbul’a yaklaşık 5 saat, Ankara’ya ise 4 saat mesafede bulunan...
Güvenilir Araç Kiralama'da Nelere Dikkat Edilmeli?
Duyuru
11 Ocak 2022
Günümüzde araç kiralama sektörü hızla büyüyen ve gelişen bir hâl aldı. Yıllık kiralama, günlük araç kiralama, kurumsal araç kiralama ve dönemsel araç kiralama gibi seçenekler ile ihtiyaca uygun olarak her model ve marka aracı bulmanız mümkündür.
Günbatımını Bir de Bu Açıdan İzleyin
Gezi
11 Ocak 2022
Gündoğumu ve günbatımı anları, dakikalar sürse de etkisi bir ömür unutulmayacak anılar yaratan özel anlardır.