Gezi
Bozcaada Gezi Rehberi
Gezi
17 Şubat 2022
Ege denizinin mavi sularında, huzurlu, sakin, telaşsız sokakları, dillere destan gün batımı manzarası, koyları, plajları ve tertemiz havası ile bizleri bekleyen Bozcaada...
Rize’nin Yaylalarını Tanıyalım
Gezi
16 Şubat 2022
Türkiye, Karadeniz Bölgesi’nin Doğu Karadeniz kısmında yer alan Rize, yeşilin şehridir. Türkiye’nin en çok yağış alan şehri olan Rize’de, bu sayede orman bakımından zengin. Çay sektörüne yön veren Rize, aynı zamanda eşsiz bir mutfağa sahiptir.
İzleyebileceğiniz En İyi 10 Yol Filmi
Gezi
15 Şubat 2022
Seyahatlerinize ilham oluşturan, gidemediğiniz yolları, ulaşamadığınız köyleri evinize getirip kendinizi uzun ve keyifli bir yolculukta hissetmenizi sağlayan yol filmleri, soğuk havalarda, mısır eşliğinde, sevdiklerinizle izleyebileceğiniz filmler arasındadır.
İlkbaharda Ege’yi Keşfedelim
Gezi
04 Şubat 2022
Yaşlanınca Ege’de bir sahil kasabasına yerleşelim. Bu söz neredeyse hepimizin gelecekte ki emeklilik hayalidir...
Araç Kiralayarak Yurt Dışına Çıkılabilir mi?
Gezi
01 Şubat 2022
Araç kiralamak isteyen müşterilerin en çok merak ettiği konulardan biri, kiralanan araçlar yurt dışına çıkılıp çıkılamayacağıdır. Bu nedenle “araç kiralayarak yurt dışına çıkabilir miyim?” sorusu sıkça sorulur.
Rayların Üzerinde: Doğu Ekspresi
Gezi
11 Ocak 2022
Son yılların gözdesi Doğu ekspresi, Ankara-Kars arası sefer yapan bir TCDD taşımacılık trenidir. Kırıkkale, Sivas, Erzincan ve Erzurum illerinden geçerek Kars’a ulaşır.
Karadeniz Keşfedilmeyi Bekliyor
Gezi
11 Ocak 2022
Batı Karadeniz bölgesinde, bakirliğin, doğallığın ve eşsiz güzelliğin simgesi olan bu sevimli liman kenti, İstanbul’a yaklaşık 5 saat, Ankara’ya ise 4 saat mesafede bulunan...
Günbatımını Bir de Bu Açıdan İzleyin
Gezi
11 Ocak 2022
Gündoğumu ve günbatımı anları, dakikalar sürse de etkisi bir ömür unutulmayacak anılar yaratan özel anlardır.