Opel Corsa Araç Kiralama

Sektörün en yoğun tercih edilen araçlarından biri olan Opel Corsa, ergonomik iç mekânıyla konforlu bir yolculuk keyfi sunar. Geçmişten bugüne süregelen ve kaliteden ödün vermeden en popüler otomobillerinden biri olan Opel Corsa kiralık araç ile kaliteli bir sürüş keyfi yaşayıp yolların tadını çıkarabilirsiniz. Elitcar ile yüzlerce seçenek arasından tercih ettiğiniz her modelde olduğu gibi Opel modellerde de Bursa araç kiralama hizmetiyle güvenle seyahat edebilirsiniz. 

Opel Corsa Hakkında Genel Bilgiler

Opel Corsa araç kiralama seçeneğini kullanarak işlerinizi kolaylıkla halledip geriye kalan vaktinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Motor gücü, son derece donanımlıdır. 100 kilometre hıza yaklaşık 13 saniyede ulaşan Opel Corsa, kiralık araç sektöründe yoğun tercih edilen araçlardandır. Hem iç hem de dış tasarımıyla da son derece şık ve konforlu kullanım olanağı sunar. Elitcar sayesinde tüm avantajları inceleyip Edirne araç kiralama gibi hizmetleri güvenle alabilirsiniz. 

Opel Corsa Donanım Özellikleri

3 farklı donanım ve beygir gücüne sahip Opel Corsa araçlarda değişmeyen tek şey; güvenilir yapılarıdır. Araç emniyeti, her modelde aynı olmakla birlikte en üst seviyededir. Elektrikli ve ısıtmalı olan aynalar, her hava koşuluna uygundur. Opel Corsa kiralama hizmetlerinde araç konforu ilk gözetilen özelliktir. Bireysel tercihlerin yanı sıra kurumsal firmaların da sıklıkla rağbet gösterdiği bir modeldir. Günlük araç kiralama hizmetlerinde bu modelin ultimate donanım paketinde spor vurgusu söz konusudur. Ultimate donanım sağlayan araçların beygir gücü 130'dur. Elitcar ile en uygun koşullarda ve güvenilir araçlara sahip olabilirsiniz.

  • Bagaj Hacmi

Opel Corsa araba kiralama seçenekleri değerlendirilirken, en cezbedici sebeplerden biri de söz konusu aracın sahip olduğu bagaj hacmidir. Özellikle uzun dönem kullanılması planlanan araçlar, genellikle seyahat için tercih edildiğinden bagaj kapasitesi büyük önem taşır. 309 litrelik bagaj hacmine sahip olan Opel Corsa’nın bir diğer avantajı ise arka koltukların katlanarak daha fazla alan açmasıdır. Bu sayede tüm yüklerinizi sığdırabileceğiniz geniş bir alana sahip olabilirsiniz. Elitcar ile Elazığ havalimanı araç kiralama gibi hizmetler alabilirsiniz. 

  • Yakıt Tüketimi

Opel Corsa filo kiralama hizmetlerinde en başlı sebeplerden biri de söz konusu aracın yakıt cimrisi olarak anılmasıdır. Motor gücü ve performansına kıyasla tam aksi durum yakıt tüketimi olduğu söylenebilir. Uzun süreli veya günlük kullanımlarda tercih edilen araçlarda yakıt tüketiminin en alt seviyede olması istenir. Opel Corsa bu özelliği karşılaması sebebiyle sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır. Şehir içi kullanımlarda aracın sıklıkla stop etmesinden kaynaklı yakıt tüketimi, şehir dışına kıyasla daha fazla olur. Ancak bu özellik, diğer araçlarla kıyaslandığında yine en alt seviyelerde yakıt tüketimi gözlemlenir.   

  • Şehir Dışı Yakıt Tüketimi 

Opel Corsa araçların özellikle şehir dışı kullanımlarda göze çarpan bir yakıt tüketimi mevcuttur. Elegance donanımda Opel Corsa; 100 km’de 75 beygir olan modellerinde şehir dışı 3,6 litre, 100 beygir motor gücüne sahip olan modellerinde ise 100 km’de 3,9 litre yakıt tüketimi söz konusudur. Ultimate araçlarda bu durum; şehir dışı 4 litre benzin tüketimi şeklinde değerlendirilebilir. Bu yakıt performansı ise oldukça iyi bir değerlendirmede yer alır. 

  • Şehir İçi Yakıt Tüketimi

Şehir dışı kullanımlarda olduğu gibi şehir içinde de son derece uygun bir yakıt tüketimine sahip kiralık Opel Corsa araçlar, günlük kullanımda da bütçe yormayan bir modeldir. Şehir içi kullanımlarda stop etme oranı fazla olduğundan şehir dışına nazaran yakıt tüketimi biraz daha yüksektir. 75 beygir Elegance donanıma sahip Opel Corsa şehiriçi yakıt tüketimi 100 km’de 4,8 litredir. Yine aynı donanıma sahip 100 beygir araçlar 100km’de 5,1 litre yakıt kullanımı sağlar. Ultimate donanımlı araçlarda ise yakıt tüketimi 100 km’de 5,4 litre şeklindedir. Bu sebeple günlük kullanıma da son derece uygun araçlara Elitcar aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Opel Corsa Konfor Özellikleri

Özellikle Opel Corsa uzun dönem kiralama hizmetinden faydalanmak isteyenler için aracın sunduğu konfor, tıpkı Volkswagen araç kiralama hizmetlerinde olduğu gibi büyük önem taşır. Rahat sürüş keyfi ve iç tasarımının sağladığı avantajlarıyla kullanıcıların beğenisi kazanan Opel Corsa, beklentileri büyük oranda karşılar. Yeni süspansiyon özelliği ile patika yollarda bile oldukça kusursuz bir sürüş sağlar. Araç kullanırken sarsılmak hem sürücüyü hem de içinde bulunan yolcuları rahatsız eder. Opel Corsa sayesinde bu durumla karşılaşmak mümkün değildir. Güçlü ses yalıtımıyla şehrin ve trafiğinden arıtılmış bir şekilde yolun tadını çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra ısıtmalı ön koltuklarıyla soğuk hava koşullarına son derece uygundur. Yeni sistem motor teknolojisiyle sürüş performansı da tercih edilme sebeplerindendir. 

  • Isıtmalı Koltuklar

Özellikle kış aylarında konforlu bir araca sahip olmak herkes için büyük bir avantajdır. Araçta bulunan klimaların yanı sıra koltuk ısıtması da pek çok sürücü tarafından talep edilen özellikler arasında yer alır. Opel Corsa ile soğuk kış aylarında konforlu bir sürüş deneyimi yaşarken dışarıda bulunan hava soğukluğundan etkilenmeden yolculuğunuzu devam ettirebilirsiniz. 

  • Bagaj Hacmi 

Genellikle uzun vadede Opel Corsa araba kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen sürücülerin tatile çıkma ya da iş seyahatleri gibi sebepleri vardır. Bu gibi durumlarda ise asıl listesine eklenebilecek ihtiyaçlardan birisi de bagaj kapasitesidir. Özellikle kalabalık ailelerin yanına aldığı eşya son derece fazla olduğundan 309 lt bagaj hacmine sahip Opel Corsa modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

  • Şerit Takip Sistemi

Şerit takip sistemi son dönemlerin en güvenilir yöntemlerinden biridir. Kiralanan aracın bu özelliğe sahip olması, olası kazaların önüne geçilebileceğinin göstergesidir. Opel Corsa sahip olduğu bu özellik sayesinde güvenilirliğini arttırır. Bu özellikleriyle güvenli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Dinamik Tasarımı ile Opel Corsa Öne Çıkan Özellikleri 

Göz alıcı bir tasarıma sahip Alman tasarımı Opel Corsa, dikkat çeken araçlardandır. Özel tasarlanmış ön ve arka tamponların estetik duruşunun yanı sıra jantları sayesinde de son derece spor bir görünüme sahiptir. Bunun haricinde dijital gösterge tablosuna sahip araçta hız, navigasyon ve multimedya sistemleri de ilgi görür. Geniş iç hacmi, tavan yüksekliği ve sportif duruşuyla dikkat çeken Opel Corsa araç modelleriyle konforlu deneyim söz konusudur. Opel Corsa kiralama fiyatlarına Elitcar ile göz atabilirsiniz. 

Opel Corsa Kiralama Koşulları

Tüm araç kiralama koşulları hemen hemen aynı olmakla birlikte tercih edilen kiralama seçeneğine dair gerekli tüm bilgilere Elitcar ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Çok sık kullanılan Ankara Esenboğa Havalimanı araç kiralama taleplerinizde bile hızlı ve güvenilir hizmetlerle yanınızda alarak Elitcar avantajlarını yakalayabilirsiniz. Dilerseniz de Opel markasının sıklıkla tercih edilen Opel Astra araç kiralama seçeneklerine yönelebilirsiniz.

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Kiralık bir araçla, toplu taşıma veya araç paylaşımı hizmetlerine ihtiyaç duymadan, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda gitme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olursunuz.
Opel Corsa çocuklu aileler için uygun mudur? 

Geniş iç hacmi ve güvenilir sistemsel özellikleri ile hem bireysel seçimler çocuklu aileler için kullanıma uygundur.

Opel Corsa kiralamak için en az kaç yaşında olmak gerekir? 

Tüm araçlarda olduğu gibi Opel Corsa araç için de gerekli olan yaş sınırı 18’dir.

Opel Corsa günlük, haftalık, aylık veya uzun dönem kiralanabilir mi?

İstenilen zaman aralığında Opel Corsa kiralamak mümkündür. Fakat istenen tarihlerde ve vadede aracın müsaitliği kontrol edilmelidir. 

Opel Corsa 100 km’de kaç litre yakıt yakar?

Şehir içi ve şehir dışı kullanımlarda yakıt miktarı değişse de ortalama 4,5 litre yakıt tüketimi mevcuttur.

Hala Sorularınız mı Var?
Sorular ve yanıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.