Opel Astra Araç Kiralama

Opel Astra araç kiralama günümüzde yaygın bir şekilde tercih edilen hizmetler arasında yer alır. Opel Astra araç kiralama bölgelerinde bu arabalar i. büyük ilgi toplar. Aynı zamanda konforu ve tasarımıyla da sıklıkla tercih edilenler arasında yer alır. Yakıt tasarrufu sağlamasıyla sürücülere sunduğu imkânlarla büyük avantajlar sağlar. Kişilere özel sunulan avantajlarla özel iç donanımı sürücülere büyük konfor sunan detaylardandır. Elitcar ile kusursuz hizmet avantajlarından faydalanıp farklı dönemler için ya da Opel Astra filo kiralama gibi kompleks kiralama konularında istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Dilerseniz Trabzon araç kiralama hizmeti hakkında da bilgi edinebilirsiniz. 

Opel Astra Hakkında Genel Bilgiler

Opel Astra araba kiralama konusunda hizmet alınabilecek en iyi modellerden biridir. Yeni nesil teknolojilerle donatılmış olan modelde Android ya da Apple cihazlarla uyumlu bir şekilde kullanım sağlamak mümkündür. Keskin hatlarıyla sıradanlıktan vazgeçerek son derece şık bir dış görünüme sahiptir. Radar ve sensör özellikleri sunularak tüm kusursuz teknolojileri bünyesinde barındıran özel bir tasarıma sahiptir. Tüm bu detayları ile sürücülerin beğenisini kazanmayı başarır. İstanbul araç kiralama hizmeti ve diğer tüm detaylar hakkında Elitcar üzerinden bilgi alabilirsiniz. 

Opel Astra Donanım Özellikleri

Opel Astra kiralama yapma aşamasında donanım özellikleri son derece ilgi çeker. Uzun süredir pek çok kişi, bu modelden yana kiralama yapmayı tercih eder. Donanım özellikleri içerisinde yer alan ve güvenli sürüş deneyimi yaşatan detaylar, gelişmiş tüm ayrıntıları içerisinde barındırır. Kör nokta uyarı sistemi, arka çapraz trafik uyarısı ve şerit takip sistemi gibi özelliklerle güvenli sürüş deneyimi yaşatır. Akıllı olan kapı kolları sayesinde son derece pratik kullanım olanağı sunar. Isıtma fonksiyonları sayesinde de hızlı ve verimli bir şekilde sürüşün keyfini çıkartmaya yardımcı olur. Günlük araç kiralama gibi hizmetler için bu modeller, son derece uygundur. 

  • Bagaj Hacmi

Opel Astra özellikleri içerisinde en çok merak edilen kısım şüphesiz bagaj hacmidir. Opel Astra kiralık araç düşünme kısmında son derece önemli bir nokta olan bagaj hacmi 420 litredir. Kendi sınıfının en geniş bagaj hacmi bulunan Opel Astra araçlar seyahatlerinizin konforlu bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olur. Kabin, büyük ve orta boy valizlerin rahatlıkla sığabileceği bir genişliğe sahiptir. Opel Astra uzun dönem kiralama konusunda da bu nedenlerden dolayı sıklıkla tercih edilir. Alanya Gazipaşa havalimanı araç kiralama gibi hizmetler için Elitcar'dan destek alabilirsiniz.

  • Yakıt Tüketimi

Opel Astra kiralama fiyatları hakkında araştırma yaparken bir yandan da en çok merak edilen konular arasında yakıt tüketimi gelir. Kiralamada özellikle az yakıt tüketimi olan araçlardan biri şeklinde görülen Opel Astra tercih edilir. Şehir içi, şehir dışı ve karma tüketim olarak farklılık gösterirken kişilere model açısından büyük avantajlar sunar. Yakıt tüketim oranları da kullanıma göre farklılık gösterir. Astra, pek çok açıdan son derece tasarruf sunan bir modeldir. Beğeni kazanan bu model ile Bursa Yenişehir havalimanı araç kiralama gibi özel hizmetler de alabilirsiniz. 

  • Şehir Dışı Yakıt Tüketimi

Şehir dışı yakıt tüketimi, tüm araçlarda son derece önemlidir. Opel Astra filo kiralama için de şehir dışı yakıt tüketimi büyük önem arz eder. Şehir dışı yakıt tüketiminde maksimum 120 km hızla test yapılır. Bu aracın 100 km’de 4.3 litre yakıt tüketimi olur. Karma tüketimlerde de 100 km’de 5.7 litre oranında bir yakıt tüketimi mevcuttur.

  • Şehir İçi Yakıt Tüketimi

Yakıt tüketimleri, şehir içi ve şehir dışında farklılık gösteren önemli bir kriterdir. Kiralık Opel Astra tercih eden kişilerin merak ettiği konuların başında gelen yakıt tüketimi; tasarruf alanında da son derece önemli bir ayrıntıdır. Şehir içi yakıt tüketimi Opel Astra modeli için 100 km’de 6.6 litre şeklindedir. Ancak model özelliklerine göre farklılık gösterir. Bu nedenle mutlaka öncesinde aracın yakıt kapasitesi hakkında bilgi alarak kiralama yapılmalıdır. Aynı durum Audi araç kiralama hizmeti için de geçerlidir. 

Opel Astra Konfor Özellikleri

Kiralık olan Opel Astra araçlarda konfor büyük önem taşır. Bu araçlar, özellikleriyle ön plana çıkar. Ergonomik olan koltukları sayesinde yolculuk kalitesinde artış mevcuttur. Aynı zamanda kabin konforu da üst seviyede olur. Koltukları AGR sertifikalıdır. Elektrikli, hafızalı ve ısıtmalı olarak sürücülere sunulur. Ön camlarında yer alan buz çözme ve buğuları giderme özellikleriyle hem sıcak hem de rahat bir sürüş deneyimi sunar. Panaromik açılır tavan, hava kalite sistemi ve ısıtma fonksiyonları sayesinde son derece konforlu bir modeldir.

  • Isıtmalı Koltuklar 

Isıtmalı koltuk özellikleri, Opel Astra modelinde son derece beğeni kazanan bir detaydır. Isıtmalı olan ergonomik koltuklar, AGR sertifikasına sahiptir. Aynı zamanda elektrikli, hafızalı olma özelliği taşır. Yumuşak dokuları ve konfor sunan kumaş yapısıyla sürüş deneyimini üst düzeyde yaşatır. Bununla beraber yolculuğun da keyifli geçmesine yardımcı olur.

  • Bagaj Hacmi

Opel Astra modelinde bagaj hacimleri modellere ve arka koltukların katlanmasına göre farklılık gösterebilir. Özellikle arka koltukların katlanmasıyla bagaj hacmi artar. Bu model, 460 litre bir hacme sahiptir. Arka koltukların katlanmasıyla bu hacim 1000 litreye kadar yükselir.

  • Şerit Takip Sistemi

Opel araçlarda ve diğer teknolojiye sahip modellerde yer alan şerit takip sistemi, son derece güvenli bir sürüş deneyimi sunar. Beklenmeyen bir şekilde şeritten çıkılması halinde uyarılar vererek sürücülerin kendi şeridini takip etmesine yardımcı olur. Bu sayede güvenli bir sürüş oluşmasını sağlar. Otomobili şeritte tutmaya yardımcı olan önemli bir detaydır.

Dinamik Tasarımı ile Opel Astra Öne Çıkan Özellikleri

Keskin hatlarıyla dinamik bir tasarım sunan Astra, cesur bir şekilde dizayn edilir. Bu sayede farlı bir oluşuma sahiptir. Yalın ama dikkat çeken özellikleri sürücülere sunar. Aynı zamanda minimaliz bir yapıda olduğundan sürüş odağını arttırır. Siyah renkli ve açılır panoramik cam tavanı sayesinde tarzı yansıtan farklı dizayna sahiptir. Cantlarının görsel özgünlüğü farklılık yaratırken aynı zamanda heyecan verici bir sürüşü beraberinde getirir.

Opel Astra Kiralama Koşulları

Opel Astra kiralama sırasında prosedürlere uygun bir şekilde hizmet alınması önem taşır. Bu nedenle Elitcar üzerinden detaylı bilgi alarak kiralama koşullarını incelemeniz önerilir. Kısa ya da Opel Astra uzun dönem kiralama hizmetlerinden faydalanma şansınız vardır. Ayrıca dilediğiniz tüm özellikleri bir arada bulabileceğiniz Opel Astra araba kiralama hizmetlerinin koşullarına da kapsamlı biçimde göz atabilirsiniz. Dilerseniz de Opel markasının gözde modellerinden olan Opel Vectra araç kiralama seçenekleri konusunda destek alabilirsiniz.

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Kiralık bir araçla, toplu taşıma veya araç paylaşımı hizmetlerine ihtiyaç duymadan, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda gitme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olursunuz.
Opel Astra çocuklu aileler için uygun mudur?

Geniş bagaj hacmi olması ve özel koltuk konforları sayesinde çocuklu ailelerin kullanımına uygun bir araç modelidir. Konforlu sürüş deneyimi sunarken aile için de uygundur.

Opel Astra kiralamak için en az kaç yaşında olmak gerekir? 

Opel Astra ve diğer araç modellerinde prosedürlere uygun olarak 18 yaşını doldurmak önemlidir.

Opel Astra günlük, haftalık, aylık veya uzun dönem kiralanabilir mi?

Opel Astra araç modellerinde uzun dönem ya da kısa dönem başta olmak üzere haftalık veya günlük kiralama dahi yapılabilir.

Opel Astra 100 km'de kaç litre yakıt yakar?

Sürüş konforu sunan ve yakıt tüketiminde tasarruf sağlayan Opel Astra modelinde 100 km için şehir içi 6.6 litre yakıt tüketimi mevcuttur.

Elitcar
Hala Sorularınız mı Var?
Sorular ve yanıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.
Elitcar
Mobil Uygulamamızı İndirin
Mobil uygulamamızı indirin ve araç kiralama işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin.
Elitcar Rental Mobile AppElitcar Rental Mobile App