Trabzon’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Trabzon, Karadeniz’in en gelişmiş, en kalabalık ve en görülmesi gereken illerinden biridir. Doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra iş etkinlikleriyle de yıl boyu ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Muhteşem havası, hırçın denizi, her mevsim ayrı güzelliğe sahip yaylalarıyla Trabzon’da gezilecek yerler saymakla bitmez. Trabzon’u özgürce keşfetmek için Trabzon araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. İster adrese teslim, isterseniz de havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak şehri keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Trabzon Trafik Bilgileri

Trabzon’da araç kiralarken bilgi sahibi olmanız gereken noktalardan biri de, trafiktir. Tüm büyük şehirlerin ortak problemi olan trafik, Trabzon’da da peşinizi bırakmayacaktır. Ancak seyahat ya da iş gezisi planınızı yaparken iş gidiş ve dönüş saatlerini göz önünde bulundurursanız trafikten pek etkilenmezsiniz. Trabzon’u araç kiralama yapmadan keşfetmek sizi trafikte daha çok yorabilir. Hava ulaşımıyla şehre gelecekseniz Trabzon Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Böylece toplu taşımayla vakit kaybetmemiş olursunuz hem de taksilere tonla para ödememiş olursunuz.

Trabzon araç kiralama havalimanı hizmeti sunan Elitcar Rental, araç kiralayacak kişilerin en çok tercih ettiği araç kiralama şirketlerinden biridir. Kurumsal araç kiralama işleminden önce mutlaka Elitcar Rental’i ziyaret edin ve en uygun araç kiralama fırsatlarından yararlanın.

Devamını oku...

Trabzon’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Teslim Noktaları ve Havalimanları

7 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Trabzon’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! rent a car sizlere hizmet veriyor.

Trabzon Büro
Elit Büro
Trabzon Otogar
Otogar
Trabzon Adres Teslimi
Adres
Trabzon Otel Teslimi
Otel
Trabzon Havalimanı
Havalimanı

Ne yenir, ne içilir?

Trabzon’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Trabzon’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ahmet's Restaurant & Wedding
Ahmet's Restaurant & Wedding
Rize caddesi Devlet sahil yolu, İlahiyat Fakültesi Karşısı No. 244
Restaurant
Yol Tarifi Al
Trabzon’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Big Yellow Taxi Benzin
Big Yellow Taxi Benzin
Rize Caddesi Kalkınma Mah. Atatürk Blv. No: 140/1
Trabzon’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Caribou Coffee
Caribou Coffee
Kalkınma Mah. Devlet Karayolu Cad. No:101 Forum Trabzon
Coffee Shop
Yol Tarifi Al
Trabzon’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Kahve Dünyası
Kahve Dünyası
Kalkınma Mah. Devlet Karayolu Cad. No:101 Forum Trabzon
Coffee Shop
Yol Tarifi Al
Trabzon’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Gloria Jean's Coffee's
Gloria Jean's Coffee's
Forum Trabzon
Coffee Shop
Yol Tarifi Al
Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler
Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril
Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.