Trabzon’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Trabzon, Karadeniz’in en gelişmiş, en kalabalık ve en görülmesi gereken illerinden biridir. Doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra iş etkinlikleriyle de yıl boyu ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Muhteşem havası, hırçın denizi, her mevsim ayrı güzelliğe sahip yaylalarıyla Trabzon’da gezilecek yerler saymakla bitmez. Trabzon’u özgürce keşfetmek için Trabzon araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. İster adrese teslim, isterseniz de havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak şehri keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Trabzon Trafik Bilgileri

Trabzon’da araç kiralarken bilgi sahibi olmanız gereken noktalardan biri de, trafiktir. Tüm büyük şehirlerin ortak problemi olan trafik, Trabzon’da da peşinizi bırakmayacaktır. Ancak seyahat ya da iş gezisi planınızı yaparken iş gidiş ve dönüş saatlerini göz önünde bulundurursanız trafikten pek etkilenmezsiniz. Trabzon’u araç kiralama yapmadan keşfetmek sizi trafikte daha çok yorabilir. Hava ulaşımıyla şehre gelecekseniz Trabzon Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Böylece toplu taşımayla vakit kaybetmemiş olursunuz hem de taksilere tonla para ödememiş olursunuz.

Trabzon araç kiralama havalimanı hizmeti sunan Elitcar Rental, araç kiralayacak kişilerin en çok tercih ettiği araç kiralama şirketlerinden biridir. Kurumsal araç kiralama işleminden önce mutlaka Elitcar Rental’i ziyaret edin ve en uygun araç kiralama fırsatlarından yararlanın.

Devamını oku...

Trabzon’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Teslim Noktaları ve Havalimanları

7 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Trabzon’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! rent a car sizlere hizmet veriyor.

Trabzon Büro
Elit Büro
Trabzon Otogar
Otogar
Trabzon Adres Teslimi
Adres
Trabzon Otel Teslimi
Otel
Trabzon Havalimanı
Havalimanı

Ne yenir, ne içilir?

Trabzon’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Trabzon’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Nar Cafe
Nar Cafe
Ayasofya Müzesi Arkası Fatih Mh. Zübeyde Hanım Cd. No 52D
Fast Food Restaurant
Yol Tarifi Al
Trabzon’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Çorba Kazanı
Çorba Kazanı
Çimenli
Soup Spot
Yol Tarifi Al
Trabzon’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Konakoğlu Lokantası
Konakoğlu Lokantası
Devlet kara yolu Devlet Karayolu Cad. No:78 Değirmendere Merkez
Restaurant
Yol Tarifi Al
Trabzon’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Karadeniz Lokantasi
Karadeniz Lokantasi
trabzon ötobüs terminali karşısı
Turkish Restaurant
Yol Tarifi Al
Trabzon’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Terminal Pide
Terminal Pide
Pide Place
Yol Tarifi Al

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril

Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler

Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Araba kiralamak için neye ihtiyacınız var?

Detayları GörüntüleGizle

 

Trabzon araç kiralamak için öncelikle geçerli bir sürücü belgesine sahip olmanız gerekmektedir. Çoğu zaman da sürücü belgesinin en az bir yıldır geçerli olması şartı aranmaktadır. Ek olarak depozito/teminat için kendi adınıza bir kredi ya da hesap kartı gerekmektedir. Kısaca geçerli bir ehliyet ve hesap/kredi kartıyla otomobil kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kiralık araç trafik cezasını kim öder?

Detayları GörüntüleGizle

 

Trabzon araç kiralama hizmetinde kiralama prosedürünün gerçekleşmesiyle birlikte araçla ilgili tüm sorumluluk, aracı kiralayan kişiye aittir. Bundan dolayı da trafik cezalarını da kiralayan kişi öder. Trafik cezasının kesildiği gün ve saatte Trabzon kiralık araç kimdeyse, ceza ona yönlendirilir. Ayrıca diğer tüm trafik ihlallerinden de kişi sorumludur.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler?

Detayları GörüntüleGizle

 

İlk olarak kiralık araçlar arasında karşılaştırma yaparak size uygun aracı kiralamanız gerekir. Kiraladığınız aracın mutlaka sigortasını yaptırmalısınız, bunu bir yük olarak görmemelisiniz. Sigorta yaptırmak, olumsuz bir durumda size avantaj sağlar. Araç kiralama sözleşmesini detaylı olarak incelemelisiniz. Uzun dönem araç kiralama yaparken sözleşmeleri asla göz ardı etmemelisiniz. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken araçla herhangi bir hasarın olup olmadığını görevliyle birlikte incelemeli ve rapor tutturmalısınız.

Kiralık arabam için şimdi rezervasyon yapıp daha sonra ödeme yapabilir miyim? 

Detayları GörüntüleGizle

 

Online araç kiralama imkânıyla dilediğiniz tarihe rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kiralık araç modelleri arasından sizin için en uygun olanını seçerek ihtiyacınız olan gün ve saatte teslim alabilirsiniz. Ayrıca erken araç kiralama rezervasyonundan da yararlanarak daha az ödeyebilirsiniz. Ödemeyi de aracın tesliminde yapabilirsiniz.

Kaza halinde ne yapmalıyım?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiralık araçla kazaya karışmanız halinde derhal araç kiralama firmasıyla iletişime geçmelisiniz. Yaralanmalı bir kazaysa en yakın polis veya jandarmayla iletişime geçerek rapor tutturmalı ve alkol raporu almalısınız. Yaralanmalı bir kaza değilse de kaza tespit tutanağı doldurarak kazaya karışan diğer araçlarla rapor tutmanız gerekir. Araç kiralama şirketi en kısa zamanda yol yardım ekibi göndererek sizi istediğiniz yere bırakacak ve aracı çektirecektir. Aracı kiralayan kişi kusursuzsa masrafları şirket karşılar.

Kiraladığım aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralama şirketinde evrak işlemlerini tamamladıktan sonra teslim alacağınız aracı görevliyle birlikte dikkatlice incelemelisiniz. Herhangi bir hasarın, çizik varsa mutlaka rapor tutturmalısınız. Ardından tüm kapıları, kaputu, bagajı açarak mekanizmalarında herhangi bir sorun olup olmadığına bakmalısınız. En ufak bir sorunu bile görevliye bildirmelisiniz, böylece aracı teslim ederken daha önce oluşmuş hasarlardan sorumlu tutulmazsınız.

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç verilecek mi?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiralık aracın arızalanması halinde derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durumu anlatmalısınız. Araç kiralama şirketi en kısa sürede arızalanan aracın yerine yenisini gönderecektir.