Bursa Yenişehir Havalimanı Araç Kiralama

Uygun fiyat ve güvenilir hizmet anlayışı ile Elitcar Bursa Yenişehir Havalimanı Araba Kiralama ayrıcalıklarını ve kusursuz deneyimi yaşayın!

Bursa Yenişehir Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Bursa Yenişehir Havalimanı araç kiralama fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değiştiği için net bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Araç kiralama süresinin uzunluğu, kiralık aracın modeli, markası, özellikleri, müşterinin talep ettiği ekstra özellikler gibi faktörler başta olmak üzere pek çok faktör havalimanı araç kiralama fiyatlarının değişmesinde etkilidir.

Günlük araç kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Kiralık aracı teslim alacağınız tarihi, konumu, teslim edeceğiniz tarihi ve konumu girerek filtreleme yapabilirsiniz. Çıkan kiralık araçların günlük kiralama fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama için de doğrudan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size özel uzun dönem araç kiralama fiyatları ve koşulları hakkında detaylı bilgileri iletecektir. Siz de ucuz araç kiralama için tercihinizi Elitcar Rental’den yana kullanarak pek çok ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanı Genel Bilgiler

Bursa’nın yeni havalimanı Bursa Yenişehir Havalimanı YEI uçuş koduyla 2001 yılında hizmete açılmıştır. Askeri havalimanı olarak kullanılan Bursa Havalimanı’nda büyük gövdeli uçakların kalkış ve inişine uygun pistin bulunmaması ve daha modern şekilde donatılmış havalimanı ihtiyaç duyulması nedeniyle Yenişehir ilçesinin 10 kilometre batısında bulunan Hava Kuvvetleri Komutanlığına bağlı askeri havalimanı 1940’lı yıllarda hava trafiğine açılmıştır. Ardından 1995 yılında bu havalimanına paralel olarak sivil havalimanı kategorisinde yeni bir pist inşa edilmeye başlandı. Bu yeni havalimanı 2 milyondan fazla yolcu kapasitesine sahiptir. Şehir merkezine yaklaşık 50 kilometre uzaklıkta bulunan Bursa Yenişehir Havalimanı dış hatlar, iç hatlar ve kargo terminalleriyle üç terminale sahiptir. Türkiye’deki pek çok havalimanı gibi Bursa Yenişehir Havalimanı da Yeşil Havalimanı ve Engelsiz Havalimanı belgesine sahiptir.

Siz de iş ya da turistik amaçlarla Bursa’ya gidecekseniz Bursa Yenişehir Havalimanı’nı tercih ederek şehre kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bursa Yenişehir Havalimanı araç kiralama yaparak da uçaktan indiğiniz gibi aracınızı teslim alabilir ve Bursa’yı gezmeye başlayabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanı Nerede?

2 milyon 250 bin yolcu kapasitesine sahip olan Bursa Yenişehir Havalimanı, Bursa’nın Yenişehir ilçesinde yer alarak şehir merkezine yaklaşık olarak 50 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla tercih edilen havalimanı, şehir merkezine biraz uzak konumda olsa da ulaşım farklı yollarla sağlanabilmektedir. Belediye toplu taşıma araçları, havalimanı toplu taşıma araçları, taksiler, özel transfer araçlarla ulaşım sağlanabilir. Ancak ulaşımınızı daha konforlu ve rahat bir şekilde sürdürmek istiyorsanız tercihinizi Bursa Yenişehir Havalimanı araç kiralama yapmaktan yana kullanabilirsiniz. Böylece ulaşımınızı daha hızlı sürdürerek vaktinizi verimli değerlendirebilirsiniz.

Online havalimanı araç kiralama yaparak dakikalar içerisinde size en uygun aracı kiralayabilir ve havalimanı kiralık araç teslimiyle uçaktan indiğiniz gibi aracınızı teslim alabilirsiniz. Aynı zamanda Bursa araç kiralama ile de havalimanı haricinde kiralık aracınızı adresinizden ya da farklı bir konumdan teslim alabilirsiniz. Manuel vites araç kiralama, otomatik vites araç kiralama, dizel araç kiralama, benzinli araç kiralama… Aradığınız modelde, markada, yakıt türünde ve viteste aracı Elitcar Rental’de bulabilirsiniz. Bursa havalimanı araç kiralama ihtiyacınız için Elitcar Rental’i ziyaret etmeden karar vermeyin.

Bursa Yenişehir Havalimanı En Uygun Araç Kiralama

Profesyonel araç kiralama hizmeti sunan Elitcar Rental, en çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinin başında gelerek müşterilerine pek çok ayrıcalık da sunmaktadır. Uygun fiyatlı araç kiralama, havalimanı kiralık araç teslimatı, geniş araç filosu, kasko ve diğer sigortalar, 7/24 yol yardımı, son model kiralık araçlar ve daha pek çok ayrıcalıkla müşterilerinin havalimanı araç kiralama ihtiyacına çözüm olmaktadır. Tüm bu ayrıcalıklardan ve daha fazlasından yararlanmak için siz de Elitcar Rental’i tercih edin ve kusursuz yol deneyimi yaşayın. Kişisel ve kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunarken uygun fiyatlarıyla da bütçe dostu politika izlemektedir. 

Bursa Yenişehir Havalimanı kiralık araç ihtiyacınıza uygun fiyatlarla ve son model kiralık araçlarla çözüm olan araç kiralama şirketi, ülkemiz genelinde 80’den fazla araç teslim noktasına sahiptir. Siz de en çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinden Elitcar Rental’i tercih ederek kiralık aracınızı ister havalimanından isterseniz de adresinizden teslim alabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanı Ulaşım Rehberi 

Ülkemizin en büyük havalimanlarından biri olan Bursa Yenişehir Havalimanı, Bursa’nın Yenişehir ilçesinin 10 kilometre batısında yer almaktadır. Bursa şehir merkezine de 50 kilometre uzaklıkta olan havalimanı her ne kadar şehir merkezine uzakta bulunsa da Bursa Yenişehir Havalimanı’na ulaşım çeşitli yöntemlerle sağlanabilmektedir. Bu yollardan bazıları; taksiler, havalimanı transfer araçları, özel araçlar, belediye toplu taşıma araçları… Ancak Bursa’daki ulaşımınızı en konforlu ve hızlı bir şekilde sürdürmek istiyorsanız Bursa havalimanı araç kiralama yapabilirsiniz. Bu şekilde toplu taşıma araçlarıyla yolunuzu uzatmamış ve taksilerle tonlarca para ödememiş olursunuz. 

Aynı zamanda birkaç gününüzü de Bursa’da geçirecekseniz kiralık araçla ulaşımınızı keyifli bir şekilde sürdürebilirsiniz. Vaktinizi daha verimli kullanmak için Yenişehir havalimanı araç kiralama yaparak Bursa’yı dilediğiniz gibi keşfedebilirsiniz.

Bursa’da Trafik - Sürüş Kuralları

Bursa Yenişehir kiralık araç hizmeti öncesinde bilgi sahibi olmanız gereken noktalardan biri de, şehrin sürüş ve trafik kurallarıdır. Bu kurallara uyarak daha güvenli ve keyifli yol deneyimi yaşayabilirsiniz.
Öncelikle yola çıkmadan önce sizin ve araçtaki diğer tüm kişilerin emniyet kemerlerinin takılı olması gerekir. Güvenliğiniz için son derece önemlidir. Ardından aracın tüm aynalarını kontrol ettikten ve kör noktaların bulunmadığından emin olduktan sonra yola çıkmak için hazırlanabilirsiniz. Seyir halindeyken de trafik ışıklarına, trafik levhalarına, şehir içi ve şehir dışı hız sınırlarına mutlaka dikkat etmelisiniz. Bu kurallar yalnızca Bursa’da değil; neredeyse dünyanın her yerinde geçerlidir.

Elitcar Rental olarak müşterilerimizin güvenliğini her şeyin üstünde tutuyor ve güvenli yol deneyimi yaşamaları için kiralık araçların bakımlarını düzenli aralıklarla yaptırıyoruz. Bu şekilde konforlu ve keyifli bir yolculuk yapmalarına katkı sağlıyoruz.

Bursa’da Gezilecek ve Turistik Yerler

Zengin tarihiyle Bursa, ülkemizde kültür ve tarih gezileri yapmak isteyenler için ideal rotalardan biridir. Büyüleyici mimari eserleri, el değmemiş doğal güzellikleri, tertemiz plajlarıyla Bursa’da gezilecek yerler saymakla bitmez. 

Bursa’da gezmeniz gereken ilk noktalardan biri, en popüler kış sporları merkezi Uludağ’dır. Podyum Park, Bursa Ulu Camii, Koza Han, Uzun Çarşı, Mudanya, Tirilye, Gölyazı, İznik, Gemlik, Cumalıkızık, Ağlayan Çınar,

Suuçtu Şelalesi Bursa’ya gittiğinizde ziyaret etmeniz gereken doğal ve kültürel güzelliklerden bazılarıdır.
Bursa’ya hava yoluyla gelecekseniz Bursa Yenişehir Havalimanı araç kiralama yaparak kiralık aracınızı hemen teslim alabilir ve şehrin güzelliklerini keşfetmeye başlayabilirsiniz.

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Kiralık bir araçla, toplu taşıma veya araç paylaşımı hizmetlerine ihtiyaç duymadan, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda gitme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olursunuz.
Araba kiralamak için neye ihtiyacınız var?

 

Bursa otomobil kiralama hizmeti yapmak için sahip olmanız gereken ilk belgelerden biri, geçerli bir ehliyet yani sürücü belgesidir. Sürücü belgesinin de en az bir yıldır geçerli olması araç kiralama şirketlerinin aradığı şartlardandır. Teminat/depozito için kendi adınıza bırakacağınız kredi ya da hesap kartıyla araç kiralama yapabilirsiniz. Elitcar Rental ile araç kiralama yapmak işte bu kadar kolay!

Kiralık araç trafik cezasını kim öder?

 

Bursa araba kiralama hizmetinde sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte araçla ilgili bütün sorumluluk kiralayan kişiye geçmektedir. Kişi trafikte yaptığı tüm ihlallerden ve bunların sonuçlarından sorumludur. Trafik cezası kesildiğinde aracın kimde olduğu sistemden tespit edilerek ceza doğrudan o sürücüye yönlendirilir. Kişinin trafik cezasını ödemesi zorunludur.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

 

Bursa kiralık araçlar arasından seçim yaparken öncelikle bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı belirlemeli, bunları göz önünde bulundurarak seçiminizi yapmalısınız. Ardından size en uygun kiralık aracı seçerek tasarruf sağlayabilirsiniz. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yapacaksanız araç kiralama sözleşmesini inceleyerek hangi şartları kabul ettiğinizi bilmelisiniz. Aynı zamanda mutlaka kiralık araç sigortası da yaptırmalısınız. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken araçta herhangi bir hasarın olup olmadığını tespit etmelisiniz.

Kiralık arabam için şimdi rezervasyon yapıp daha sonra ödeme yapabilir miyim?

 

Online araç kiralama hizmetiyle size uyan tarihler arasında istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Ödemenizi de araç tesliminde kredi ya da hesap kartınızla kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca erken araç kiralama rezervasyonundan yararlanarak da ucuz araç kiralama ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Kaza halinde ne yapmalıyım?

 

Kiralık araçla kazaya karıştığınızda aracı hareket ettirmemeli ve araç kiralama şirketini arayarak durum hakkında bilgi vermelisiniz. Şirket en kısa sürede size yol yardımı gönderecektir. En yakın polis ya da jandarma görevlisiyle de iletişime geçerek kazaya dair rapor tutturmalı ve kaza tespit raporu almalısınız. Kazada kiralayan kişi kusursuzsa masraflar şirket tarafından karşılanır. 

Kiraladığım aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

 

Araç kiralama firmasında evrak işlemlerinizi tamamlayıp aracı teslim alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. İlk olarak aracı teslim alırken araçta herhangi bir hasarın olup olmadığını tespit etmelisiniz varsa bunu görevliye bildirerek rapor tutturmalısınız. Bu rapor, araç tesliminde daha önce oluşmuş hasarlardan sorumlu tutulmanızı engeller. Ardından aracın tüm kapılarını, kaputunu ve bagajını açarak mekanizmalarını kontrol etmelisiniz. Bu güvenliğiniz için oldukça önemli bir adımdır. 

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç verilecek mi?

 

Kiralık araç arızalandığında araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durumu bildirmeli ve yol yardımı talep etmelisiniz. Firma en kısa sürede size yeni bir araç ulaştıracak ve arızalanan diğer aracın bakımıyla ilgilenecektir.

Hala Sorularınız mı Var?
Sorular ve yanıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.
Mobil Uygulamamızı İndirin
Mobil uygulamamızı indirin ve araç kiralama işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin.