Bursa Yenişehir Havalimanı Cheap Car Rental

Cheap car rental with the most appropriate tool for your budget and we are offering you the best quality.

Bursa Yenişehir Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Bursa Yenişehir Havalimanı araç kiralama fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değiştiği için net bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Araç kiralama süresinin uzunluğu, kiralık aracın modeli, markası, özellikleri, müşterinin talep ettiği ekstra özellikler gibi faktörler başta olmak üzere pek çok faktör havalimanı araç kiralama fiyatlarının değişmesinde etkilidir.

Günlük araç kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Kiralık aracı teslim alacağınız tarihi, konumu, teslim edeceğiniz tarihi ve konumu girerek filtreleme yapabilirsiniz. Çıkan kiralık araçların günlük kiralama fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama için de doğrudan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size özel uzun dönem araç kiralama fiyatları ve koşulları hakkında detaylı bilgileri iletecektir. Siz de ucuz araç kiralama için tercihinizi Elitcar Rental’den yana kullanarak pek çok ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanı Genel Bilgiler

Bursa’nın yeni havalimanı Bursa Yenişehir Havalimanı YEI uçuş koduyla 2001 yılında hizmete açılmıştır. Askeri havalimanı olarak kullanılan Bursa Havalimanı’nda büyük gövdeli uçakların kalkış ve inişine uygun pistin bulunmaması ve daha modern şekilde donatılmış havalimanı ihtiyaç duyulması nedeniyle Yenişehir ilçesinin 10 kilometre batısında bulunan Hava Kuvvetleri Komutanlığına bağlı askeri havalimanı 1940’lı yıllarda hava trafiğine açılmıştır. Ardından 1995 yılında bu havalimanına paralel olarak sivil havalimanı kategorisinde yeni bir pist inşa edilmeye başlandı. Bu yeni havalimanı 2 milyondan fazla yolcu kapasitesine sahiptir. Şehir merkezine yaklaşık 50 kilometre uzaklıkta bulunan Bursa Yenişehir Havalimanı dış hatlar, iç hatlar ve kargo terminalleriyle üç terminale sahiptir. Türkiye’deki pek çok havalimanı gibi Bursa Yenişehir Havalimanı da Yeşil Havalimanı ve Engelsiz Havalimanı belgesine sahiptir.

Siz de iş ya da turistik amaçlarla Bursa’ya gidecekseniz Bursa Yenişehir Havalimanı’nı tercih ederek şehre kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bursa Yenişehir Havalimanı araç kiralama yaparak da uçaktan indiğiniz gibi aracınızı teslim alabilir ve Bursa’yı gezmeye başlayabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanı Nerede?

2 milyon 250 bin yolcu kapasitesine sahip olan Bursa Yenişehir Havalimanı, Bursa’nın Yenişehir ilçesinde yer alarak şehir merkezine yaklaşık olarak 50 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla tercih edilen havalimanı, şehir merkezine biraz uzak konumda olsa da ulaşım farklı yollarla sağlanabilmektedir. Belediye toplu taşıma araçları, havalimanı toplu taşıma araçları, taksiler, özel transfer araçlarla ulaşım sağlanabilir. Ancak ulaşımınızı daha konforlu ve rahat bir şekilde sürdürmek istiyorsanız tercihinizi Bursa Yenişehir Havalimanı araç kiralama yapmaktan yana kullanabilirsiniz. Böylece ulaşımınızı daha hızlı sürdürerek vaktinizi verimli değerlendirebilirsiniz.

Online havalimanı araç kiralama yaparak dakikalar içerisinde size en uygun aracı kiralayabilir ve havalimanı kiralık araç teslimiyle uçaktan indiğiniz gibi aracınızı teslim alabilirsiniz. Aynı zamanda Bursa araç kiralama ile de havalimanı haricinde kiralık aracınızı adresinizden ya da farklı bir konumdan teslim alabilirsiniz. Manuel vites araç kiralama, otomatik vites araç kiralama, dizel araç kiralama, benzinli araç kiralama… Aradığınız modelde, markada, yakıt türünde ve viteste aracı Elitcar Rental’de bulabilirsiniz. Bursa havalimanı araç kiralama ihtiyacınız için Elitcar Rental’i ziyaret etmeden karar vermeyin.

Bursa Yenişehir Havalimanı En Uygun Araç Kiralama

Profesyonel araç kiralama hizmeti sunan Elitcar Rental, en çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinin başında gelerek müşterilerine pek çok ayrıcalık da sunmaktadır. Uygun fiyatlı araç kiralama, havalimanı kiralık araç teslimatı, geniş araç filosu, kasko ve diğer sigortalar, 7/24 yol yardımı, son model kiralık araçlar ve daha pek çok ayrıcalıkla müşterilerinin havalimanı araç kiralama ihtiyacına çözüm olmaktadır. Tüm bu ayrıcalıklardan ve daha fazlasından yararlanmak için siz de Elitcar Rental’i tercih edin ve kusursuz yol deneyimi yaşayın. Kişisel ve kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunarken uygun fiyatlarıyla da bütçe dostu politika izlemektedir. 

Bursa Yenişehir Havalimanı kiralık araç ihtiyacınıza uygun fiyatlarla ve son model kiralık araçlarla çözüm olan araç kiralama şirketi, ülkemiz genelinde 80’den fazla araç teslim noktasına sahiptir. Siz de en çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinden Elitcar Rental’i tercih ederek kiralık aracınızı ister havalimanından isterseniz de adresinizden teslim alabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanı Ulaşım Rehberi 

Ülkemizin en büyük havalimanlarından biri olan Bursa Yenişehir Havalimanı, Bursa’nın Yenişehir ilçesinin 10 kilometre batısında yer almaktadır. Bursa şehir merkezine de 50 kilometre uzaklıkta olan havalimanı her ne kadar şehir merkezine uzakta bulunsa da Bursa Yenişehir Havalimanı’na ulaşım çeşitli yöntemlerle sağlanabilmektedir. Bu yollardan bazıları; taksiler, havalimanı transfer araçları, özel araçlar, belediye toplu taşıma araçları… Ancak Bursa’daki ulaşımınızı en konforlu ve hızlı bir şekilde sürdürmek istiyorsanız Bursa havalimanı araç kiralama yapabilirsiniz. Bu şekilde toplu taşıma araçlarıyla yolunuzu uzatmamış ve taksilerle tonlarca para ödememiş olursunuz. 

Aynı zamanda birkaç gününüzü de Bursa’da geçirecekseniz kiralık araçla ulaşımınızı keyifli bir şekilde sürdürebilirsiniz. Vaktinizi daha verimli kullanmak için Yenişehir havalimanı araç kiralama yaparak Bursa’yı dilediğiniz gibi keşfedebilirsiniz.

Bursa’da Trafik - Sürüş Kuralları

Bursa Yenişehir kiralık araç hizmeti öncesinde bilgi sahibi olmanız gereken noktalardan biri de, şehrin sürüş ve trafik kurallarıdır. Bu kurallara uyarak daha güvenli ve keyifli yol deneyimi yaşayabilirsiniz.
Öncelikle yola çıkmadan önce sizin ve araçtaki diğer tüm kişilerin emniyet kemerlerinin takılı olması gerekir. Güvenliğiniz için son derece önemlidir. Ardından aracın tüm aynalarını kontrol ettikten ve kör noktaların bulunmadığından emin olduktan sonra yola çıkmak için hazırlanabilirsiniz. Seyir halindeyken de trafik ışıklarına, trafik levhalarına, şehir içi ve şehir dışı hız sınırlarına mutlaka dikkat etmelisiniz. Bu kurallar yalnızca Bursa’da değil; neredeyse dünyanın her yerinde geçerlidir.

Elitcar Rental olarak müşterilerimizin güvenliğini her şeyin üstünde tutuyor ve güvenli yol deneyimi yaşamaları için kiralık araçların bakımlarını düzenli aralıklarla yaptırıyoruz. Bu şekilde konforlu ve keyifli bir yolculuk yapmalarına katkı sağlıyoruz.

Bursa’da Gezilecek ve Turistik Yerler

Zengin tarihiyle Bursa, ülkemizde kültür ve tarih gezileri yapmak isteyenler için ideal rotalardan biridir. Büyüleyici mimari eserleri, el değmemiş doğal güzellikleri, tertemiz plajlarıyla Bursa’da gezilecek yerler saymakla bitmez. 

Bursa’da gezmeniz gereken ilk noktalardan biri, en popüler kış sporları merkezi Uludağ’dır. Podyum Park, Bursa Ulu Camii, Koza Han, Uzun Çarşı, Mudanya, Tirilye, Gölyazı, İznik, Gemlik, Cumalıkızık, Ağlayan Çınar,

Suuçtu Şelalesi Bursa’ya gittiğinizde ziyaret etmeniz gereken doğal ve kültürel güzelliklerden bazılarıdır.
Bursa’ya hava yoluyla gelecekseniz Bursa Yenişehir Havalimanı araç kiralama yaparak kiralık aracınızı hemen teslim alabilir ve şehrin güzelliklerini keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Near Airport Hotels

You arrived to the airport with Bursa Yenişehir Havalimanı car hire service. Where are the nearest hotels ?

Bursa Yenişehir Havalimanı Hotel City Inegöl
Hotel City Inegöl
1.Cad. Sinanbey Mah. 1. Cad. 64/A
Bursa Yenişehir Havalimanı Limnades Hotel
Limnades Hotel
Mustafa Kemalpaşa Mh. Göl Sahil Yolu
Bursa Yenişehir Havalimanı Morrian Hotel
Morrian Hotel
Mobiliyum Avm Yeniceköy Mahallesi Mobilyacılar Caddesi No:36
Bursa Yenişehir Havalimanı İznik Askania
İznik Askania
İznik İznik Gölü
Bursa Yenişehir Havalimanı Hotel Park İnegöl
Hotel Park İnegöl
Ankara Yolu