Volkswagen Cheap Car Rental

Cheap car rental with the most appropriate tool for your budget and we are offering you the best quality.

1937 yılında Almanya’da üretime geçen Volkswagen AG, 1940 yılından itibaren Alman ordusuna destek verdi. Ardından, ilk hava soğutmalı motoru üretti. 1980 sonrası dünya çapında yaygınlaşma çalışmaları başladı. 80’lerin sonunda Avrupa’nın en çok satan otomobili oldu. Geliştirdiği teknolojiler ile 90’lı yıllarda rekabette ön planda olmayı başardı. Klasik, rağbet gören kaplumbağa arabasının dışında New Beattle, Golf, Jetta, Polo, Passat, Tiguan gibi popüler modelleri mevcuttur.

Passat

Yüksek teknolojisi ve kaliteli malzemesi ile olduğu kadar estetik tasarımıyla da ilgi odağı olan Passat, üst düzey bir sürüş deneyimi yaşatır. 147 beygir gücüne sahip sedan araç, 100 km’de 5.5 l yakıt tüketiyor. Trendline, Impression, Comfortline, Highline alt modelleri, farklı motor ve donanım seçenekleri sunar.

Trendline; LED stop lambaları, anahtarsız çalıştırma ve uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemi ile ön plana çıkıyor. Impression; geri görüş kamerası, mobil bağlantı arayüzü, %65 oranında karartılmış arka yan camlar gibi özellikler ile kendini gösteriyor. Comfortline; Bluetooth, üç bölgeli tam otomatik klima sistemi gibi özelliklerle dikkat çekiyor. Highline ise LED High stop lambaları, geri görüş kamerası, elektrikli ayarlanabilir hafızalı ön koltuklar ve masaj özellikli sürücü koltuğu ile farkını gösteriyor. Highline dışında tüm alt modellerde bilgi-eğlence sistemi bulunuyor. Passat kiralama işlemini hemen elitcarrental üzerinden başlatabilirsiniz.

Golf

Bir Volkswagen klasiği hâline gelen Golf, dijital gösterge paneli, LED “Mid” farlar, TSI teknolojisi, “Discover Pro”, “Trafikte Sürüş Asistanı” gibi teknolojik yeniliklerle geliyor. Yüksek çözünürlüklü TFT LCD panel, verilere istediğiniz formatta ulaşabilmenizi sağlıyor. “ErgoActive” koltuklar, 14 yönlü ayarlanmasıyla ve dört fonksiyonlu masaj yapmasıyla sürücü için ideal bir oturma yeri sunuyor. Omurga üzerine binen yükü hafifletiyor. Golf, MidlinePlus, Comfortline, Highline alt modelleri ile farklı motor ve donanım seçenekleri sunuyor. Golf kiralama deneyimi, size ayrı bir sürüş keyfi tattırıyor.

Jetta

Halk arasında Golf modelinin sedan versiyonu olarak bilinen Jetta, sedan sevenlerin tercihi oluyor. Sportif ve şık tasarımıyla ilgi çeken araç, LED ön farları ve ön ızgarası ile farklı bir görünüm sergiliyor. Ön çarpışma uyarı sensörü, acil durum freni ve ikincil çarpışma önleyici, güvenli bir yolculuk sağlıyor. “Adaptif hız sabitleyici” ve “şerit takip sistemi” ise sürücüye hem güvenli hem de keyifli bir yolculuk imkânı tanıyor. 5 Kişilik araç, 586 l bagaj hacmiyle eşya taşımak için de yeterli yer sunuyor. Jetta kiralama işlemiyle 125 beygir gücünde şık ve teknolojik bir araç kullanmanın farkını yaşayacaksınız. Elitcarrental Jetta kullanıcısına, otomatik / manuel vites, benzinli/ dizel kullanım seçenekleri sunuyor.

Polo

Hatchback ve kompakt yapısıyla sıkışık trafikte bile yolunu kolayca bulan Polo, park sorunu yaşatmıyor. Buna rağmen 71 l büyüyen hacmiyle eşya taşımaya da elverişlidir. LED farları ve LED stop lambaları, “dijital gösterge paneli”, enerji tasarrufu sağlayan “start/stop sistemi”, “tam otomatik klima sistemi” ve “yorgunluk tespit sistemi” ile sürücüye kolaylıklar sağlıyor. Polo; Trendline, Comfortline, Highline alt modelleri ile değişen motor ve donanım seçenekleri sunuyor. 100 km’de 4,9 l yakıt tüketen Polo, ekonomik bir araç olarak da tercih ediliyor.

Yılların deneyimiyle büyüyen Elitcarrental, müşteri memnuniyetini hedefleyerek müşterilerine ayrıcalıklar sunuyor. Aracın istenilen yerden alınması ve teslim edilmesi, farklı sigorta seçeneklerinin sağlanması gibi uygulamalar, müşteri isteklerini karşılamaya odaklanıyor. Volkswagen marka araçları, elitcarrental.com ayrıcalığı ile güvenle SSL bağlantılı web sitesi üzerinden hemen kiralayabilirsiniz.