Audi Cheap Car Rental

Cheap car rental with the most appropriate tool for your budget and we are offering you the best quality.

Audi tarihi, kurucusu August Horch ile 1899 yılında Almanya’da başlar. İlk aracı 1901 yılında tasarlayan Horch, 1909 yılında ortaklarından ayrıldıktan sonra artık soyadını marka olarak kullanamaz. Bunun yerine “dinle” manasına gelen soyadının Latincesi olan “Audi” kelimesini marka olarak seçer. 1914 yılında anonim şirkete dönüşen Audi, 1911-1914 yılları arasındaki Alp yarışları ile adını uluslararası düzeyde duyurur. 1965 yılında ilk dört zamanlı motoru geliştiren Audi, 1968’de tanıttığı Audi A100 ile yeni bir kimlik kazanır. Lüks segmentte yer alan Audi markası, günümüzde dayanıklı, konforlu, estetik ve kaliteli aracın simgesi hâline gelmiştir.

Audi A3

Aerodinamik tasarımı ile Audi A3 Sedan, estetik yapısı kadar içerdiği yüksek teknolojisi ile de tercih ediliyor. Takip mesafesi kontrolü ve uyarı sistemi sayesinde öndeki araç ile sağlıklı mesafeyi korumanız sağlanıyor. Kolay park sistemi, aracınızı kolayca park etmenize olanak tanıyor. Aracın önünde bulunan uyarı sensörleri, karşınıza çıkan ani bir engel durumunda sizi olabildiğince erken şekilde uyarıyor.

6 vitesli araç, 147 beygir gücüyle keyifli bir sürüş sağlıyor. 100 km’de 4,5 litre yakıt tüketen A3, ekonomik bir araç olma özelliği de taşıyor. 500 litre bagaj hacmi ile tatil bavullarınızı bagaja sığdırma konusundaki kaygılarınızı ortadan kaldırıyor.

Teknolojiyi en iyi şekilde sunan A3 “Audi connect” ile akıllı cihazlarınızdaki uygulamaları aracınızda kolayca kullanabilirsiniz. Audi A3, en yakın yakıt istasyonunu bulma ve hava durumu takibi gibi kendine mahsus uygulamalar da içeriyor. A3, bulundurduğu Wi-Fi Hotspot özelliği ile yol boyunca kablosuz İnternet bağlantısı sağlıyor ve 8 cihaza kadar bağlanabilme imkânı tanıyor. Far tasarımındaki incelikler kadar 26 LED’li far sistemi de karanlıkta harika bir görüş açısı kazandırıyor. Audi A3 kiralama seçeneklerini elitcarrental.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

Audi A4

Estetik ve aerodinamik tasarımı kadar yüksek teknoloji kullanımıyla da ilgi çeken Audi A4, iç dizaynı ile de göz alıyor. Lüks araç standartlarını sunan A4, koltuk özelliklerinden direksiyona harika bir ulaşım deneyimi yaşatıyor. 12,3 inç LCD ekranı ve inovatif sanal kokpiti, aracın ön paneline ayrı bir çekicilik kazandırıyor. Sanal kokpit ile bilgi ekranından eğlence ekranına geçilebiliyor. Araç içindeki Bang & Olufsen ses sistemi, sunduğu özelliklerle müzik dinlemeyi ayrı bir keyif hâline getiriyor.

Güçlü motor yapısıyla dikkat çeken 147 beygir A4, saniyeler içinde yüksek hız kazanıyor. Latince dört manasına gelen “Quattro”, dört çeker sistemi ile zorlu koşullarda araç kullananların favorileri arasında yer alıyor. Dizel araç, otomatik vites ile keyifli bir kullanım sağlıyor. Gelişmiş far sistemi ise karanlıkta araç sürmeyi oldukça kolaylaştırıyor. A4 kiralama işlemi için Elitcarrental üzerinden rezervasyonunuzu hemen yapabilirsiniz.

Audi A5

Audi A5 Sportback, dış tasarımıyla olduğu kadar iç tasarımıyla da kullanıcıları etkiliyor. Birinci sınıf işçilik ürünü olan koltuklar, konforlu bir yolculuk sunuyor. Yeni geliştirilen şasisi ile estetik tasarımının altında sağlam bir yapı da bulunduruyor. A5, 1.4 motoru ve 147 beygir gücü ile en dik yokuşları dahi kolayca kat ediyor. 7 vitesli araç, en fazla 216 km hız yapabiliyor. Geniş bagajı, arka koltuk kaldırıldığında 1300 l’ye ulaşıyor ve fazla eşya taşıması gerekenlerin yardımına koşuyor. Otomatik vitesli A5 kiralama, keyifli ve konforu bir yolculuk deneyimi sunuyor.

Elitcarrental, araç kiralamayı pratik hâle getiriyor: Aracı dilediğiniz yerden almanıza olanak veriyor. Farklı sigorta seçenekleri sunuyor. Güvenli İnternet sitesi üzerinden kira sözleşmesi yapmanızı sağlıyor. Elitcarrental, sunduğu ayrıcalıklarla kiralama işlemini kolaylaştırarak Audi kullanma keyfini tattırıyor. Birbirinden farklı Audi marka araçları elitcarrental.com ayrıcalığı ile güvenle kiralayabilirsiniz.