Opel Cheap Car Rental

Cheap car rental with the most appropriate tool for your budget and we are offering you the best quality.

Opel, Almanya merkezli olarak 1862 yılında kurulan ve yıllardır otomobil sektöründe lider markalar arasında bulunan bir firmadır. Adını kurucusu olan Adam Opel’in soyadından alan firma 1899 yılından itibaren araç üreticisi unvanını taşımaktadır. Opel, 40bin çalışanı ve onlarca modeli ile günümüzün önemli bir markasıdır. Arabaları seviyoruz mottosu ile hafızalara kazınan Opel, araçlarının konforu ve şıklığı ile de baş döndürücü özelliğe sahiptir. Opel, ülkemizde en çok tercih edilen araba markalarından biri olmasının yanında ürün çeşitliliğinde yakaladığı başarı ile de adından söz ettirmeyi başarmıştır. Araç kiralama konusunda elitcarrental.com’u tercih eden bireyler Opel kiralama konusunda en kaliteli hizmetleri alırken Opel araçların en son modellerini kullanmanın da avantajını yaşıyor!

Opel Astra

Opel Astra, ilk olarak 1991 yılında tasarlanan ve yıllar içinde tasarımı farklılaşan C segmenti bir modeldir. Hathback ve Sedan olmak üzere iki farklı şekilde üretilen bu modelin en ayırt edici özelliği küçük aile arabası olarak üretilmiş olmasıdır. Astra J serisi adıyla 2009 yılında tasarlanan son modeli ile şıklığın ve konforun zirvesine ulaşan bu aracı kiralamak size büyük avantajlar sunacaktır. Opel Astra, özellikle geniş iç hacmi ve yüksek yakıt tasarrufu ile harika bir sürüş deneyimi sunar. Siz de konfor ve tasarrufu bir arada yaşamak ve rahat bir seyahat etmek istiyorsanız hemen elitcarrental.com’dan Astra kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Opel Corsa

Corsa, Opel dendiğinde akla ilk gelen modellerdendir. Üreticisi tarafından küçük araçlar kategorisinde değerlendirilen Corsa, yakıt tassarrufu ve atikliği ile ön plana çıkar. Özellikle şehir içinde her yere sığacak tarzda bir araba talep edenler için Corsa kiralama seçeneği ön plana çıkmaktadır. Avantajları ve şık tasarımı ile Corsa sürüş keyfi yaşamak için elitcarrental.com hizmetleriinden faydalanabilirsiniz.

Opel Insignia

Opel Insignia, 2004 yılında tasarım aşaması tamamlanan ve 2008 yılından itibaren satışına başlanan bir modeldir. Eski Opel Vectra’nın yerini alan Insignia; Sedan, Hathback ve SportTourer olmak üzere 3 farklı seçenek ile üretilmektedir. Üst segment bir araç olan bu modelde güvenlik açısından da yüksek standartlarda bir deneyim yaşamanız mümkün. Opel Insignia, Euro NCAP değerlendirmesinde aldığı 5 yıldız ile sadece şık değil aynı zamanda güvenli olduğunu da ispatlamıştır. Aks aralığı diğer Opel modellerine göre daha geniş olan Insignia’da iç hacim oldukça geniştir. Üst segment bir araç kiralamak ve konforun tadını çıkarmak istiyorsanız tek yapmanız gereken elitcarrental.com adresinden Insignia kiralama hizmeti satın almak!

SUV Modeller

Arazi deneyimi yaşamak isteyen bireyler için en iyi Opel tercihi Mokka ve Crossland olacaktır. SUV segmentinin en başarılı modelleri olarak tasarlanan Crossland ve Mokka konfor ve güvenlik açısından birbirini destekleyen modellerdir. Motor ve tork gücü değerlendirmesinde değişen özelliklere sahip bu iki model arasında ihtiyacınıza en uygun olanı kiralamak için hemen elitcarrental.com adresinden Crossland kiralama ve Mokka kiralama bölümlerini inceleyebilirsiniz.

elitcarrental.com Avantajları

Siz de web sitemiz aracılığı ile araç kiralama hizmeti satın alarak ayrıcalıklı avantajlara sahip olma imkânı elde edebilirsiniz. Elitcar Rental farkı ile öne çıkan avantajlardan bazıları şunlardır :

Adresten teslim seçeneği ile araçlarımızı kapınıza kadar getiriyoruz.
Kredi kartı ödeme seçeneği ile anında hizmet sağlıyoruz.
Web sitemiz aracılığı ile kiralama hizmetinden faydalanacağınız tarihlerde uygun araçları kolaylıkla listelemenize imkân sunuyoruz.