Fiat Cheap Car Rental

Cheap car rental with the most appropriate tool for your budget and we are offering you the best quality.

Fiat Yeni Egea Sedan Araç Kiralama

Fiat Yeni Egea Sedan araç kiralama, son zamanlarda yoğun rağbet gören hizmetler arasında ilk sıralarda yer alır. İstanbul araç kiralama noktasında Fiat markalı modellerin tamamı, dikkat çeker. Hem konforlu kullanım hem de yakıt tasarrufu gibi imkanlar, sürücülere büyük avantaj sunar. Özel iç donanımı ile konforlu bir kullanım elde etmek mümkündür. Elitcar olarak tüm hizmetleri müşterilerimize kusursuz biçimde sunarız. Siz de bu ayrıcalıklardan faydalanmak için bizi arayabilir ya da kullanıcı dostu mobil uygulamamızı indirebilirsiniz. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama olsun diğer havalimanı araç kiralama hizmetlerinizde hızlı geri dönüşlerle seyahatlerinizi aksatmadan araç kiralama yapabilirsiniz. Web sayfamızdan ihtiyacınıza uygun hizmetlerimizi seçerek taleplerinizi oluşturabilirsiniz. 

Fiat Yeni Egea Sedan Hakkında Genel Bilgiler 

İzmir araç kiralama hizmeti alacak pek çok insan seçimini Fiat Yeni Egea Sedan modelden yana yapar. Hem Apple hem de Android cihazlar ile uyumluluk gösteren bu araçlar, yeni nesil teknolojiler ile donatılır. Bu sayede konforu üst seviyede yaşatmayı başarır. Aynı zamanda bu araçlar, dış görünümleri ile de büyük beğeni kazanır. Farklı renk seçenekleri olması sayesinde her zevke hitap eden bir araç olur. Ergonomik tasarımı, sürüşlerin konforlu ve güvenli biçimde geçmesini sağlar. Fiat Yeni Egea Sedan kiralama, yapılacak doğru seçimlerden biridir. İzmir seyahatlerinizde Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama hizmetleriyle kesintisiz seyahat keyfine varabilirsiniz.

Fiat Yeni Egea Sedan Donanım Özellikleri 

Aylık ya da günlük araç kiralama hizmeti alacak olan pek çok insan, Fiat Yeni Egea Sedan modeline yönelir. Bu araçlar, sundukları donanım özellikleriyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Krom dış kapı kolları, paslanma gibi sorunların yaşanmasını engeller. Yokuş kalkış destek sistemi, en zorlu yollarda dahi güvenliği ön planda tutar. Apple Carplay ve Android Auto Desteği; yol boyunca kesintisiz müzik dinleme ya da film izleme keyfi sunar. Siz de Elitcar aracılığıyla Fiat Yeni Egea Sedan kiralık modellere göz atabilirsiniz. Dilerseniz de Fiat Yeni Egea Cross kiralama hizmetlerimizle farklı Egea modelleri kiralama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Bagaj Hacmi

Fiat Yeni Egea Sedan filo kiralama noktasında da sürücülerin radarına takılmayı başarır. Şehir merkezleri yanı sıra havalimanlarından da Fiat yeni Egea Sedan araba kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bütçenize uygun Fiat Yeni Egea Sedan kiralama fiyatları yanında kaliteli iş süreçlerimizle sorunsuz bir kiralama hizmeti alırsınız. Bu araçların bagaj hacmi de merak uyandıran konular arasında yer alır. Fiat Yeni Egea Sedan modeller, kendi sınıfının en geniş bagaj kapasitesine sahiptir. Bu araçlar, 520 litre bagaj hacmi ile dikkat çeker. Bu sayede seyahat sırasında ihtiyacınız olan her şeyi kolayca taşıyabilirsiniz. 

Yakıt Tüketimi 

Fiat Yeni Egea Sedan uzun dönem kiralama yapacak olan kişiler için söz konusu otomobillerin yakıt tüketimi son derece önemlidir. Egea Sedan modellerinin yakıt tüketimi, şehir içinde ve dışında farklılık gösterebilir. Aynı zamanda yakıt tüketimi oranı, kullanım şekli ile de doğrudan ilişkili durumdadır. 

Şehir Dışı Yakıt Tüketimi 

Fiat Yeni Egea Sedan araba kiralayacak olan kişiler için yakıt tüketimi, büyük önem arz eder. Aynı husus Audi araç kiralama için de geçerli olur. Şehir dışı yakıt tüketimi; maksimum 120 km hıza çıkıp 7 kilometrelik mesafelerde yapılır. Bu noktada hız; yarı zamanlı sabit ve yarı zamanlı değişken şekildedir. Bu test, şehir içi testinden sonra yapılır. Dolayısıyla motor ideal ısıda yer alır. Ortalama olarak ise şehir dışı tüketimin yüzde 63 civarı toplanıp elde edilir. Aracın fabrika verileri kapsamında göre 100 km'de yakıt tüketimi şehir dışında 4.5 litre şeklindedir. 

Şehir İçi Yakıt Tüketimi 

Fiat Yeni Egea Sedan kiralama fiyatları, bu hizmeti alacak olan kişilerin önem verdikleri detaylar arasında ilk sıralarda gelir. Bu noktada yakıt tüketimi de son derece önemlidir. Yakıt tüketim oranı şehir içinde ve dışında farklılık gösterir. Fiat Yeni Egea Sedan araçların şehir içi yakıt tüketimi 100 km'de 7.7 litre şeklindedir. 

Fiat Yeni Egea Sedan Konfor Özellikleri 

Kiralık Fiat Yeni Egea Sedan modellerinde konfor özellikleri de fazlasıyla dikkat çeker. Direksiyonun derinlik ve yükseklik ayarlı olması, kullanım sırasında konfor sunar. Aynı zamanda ön ve arka camların elektrikli olması da beğeni kazanır. Bununla beraber klima ve multimedya özellikleri de dikkat çekmeyi başarır. 

Isıtmalı Koltuklar 

Fiat Yeni Egea Sedan modellerde koltuk özellikleri de beğeni kazanan detaylar arasında yer alır. Özel alttan ısıtmalı koltuklar, sürüş sırasında kişilere konfor sunar. Aynı zamanda yumuşak kumaş dokusu da oturma sırasında konforun üst düzeyde yaşanmasını sağlar. Renk ve kumaş dokusunun paralel şekilde olması, aracın stil görünmesinde büyük oranda rol oynar. Firmamız aracılığıyla Fiat Yeni Egea Sedan kiralayarak bu konforu yakından tanıyabilirsiniz. 

Bagaj Hacmi 

Araçların bagajlarının hacmi marka model fark etmeksizin dikkat edilen önemli konular arasında yer alır. Her aracın bagaj hacmi, farklılık gösterir. Geniş bagaj hacmine sahip olan araçlar, özellikle uzun seyahatlerde büyük avantaj sağlar. Fiat Yeni Egea Sedan modellerinin bagaj hacmi 250 litre şeklindedir. Bu sayede uzun süreli seyahatlerinizde konfor elde edebilirsiniz. 

Şerit Takip Sistemi

Egea modellerin önceki versiyonlarını şerit takip sistemi, mevcut değildi. Yenilenen Fiat Egea Sedan modelleri ile şerit takip sistemi özelliği de ön plana çıkar. Bu özellikle ile Egea araçlar, beklenmedik şekilde şeritten çıktıkları zaman şerit takip sistemi devreye girer. Bu sayede de otomobili şeritte tutmayı başarır.

Dinamik Tasarımı ile Fiat Yeni Egea Sedan Öne Çıkan Özellikleri 

Fiat Yeni Egea Sedan, dikiz aynalarının üzerine konumlandırılmış olan kamera detayları sayesinde sürüş esnasında yol taraması gerçekleştirir. Sahip olduğu Trafik İşareti Tanıma Sistemi ile birlikte çalışan Akıllı Hız Asistanı, taramış olduğu trafik levhalarında yer alan hız sınırlarını algılayıp aracın hızını sınırlar. Egea’da dikkat çeken bir başka özellik de Sürücü Yorgunluk Uyarı Sistemidir. Sensörler, tarafından sürücünün hareketi takip edilir. Bu sayede de yorgunluk düzeyi algılanır. Sürücülerin yorgun olduğunun tespit edilmesi durumunda araçlar, mola verilmesi yönünde uyarılar yapar.

Fiat Yeni Egea Sedan Kiralama Koşulları 

Fiat Yeni Egea Sedan kiralama koşulları arasında bazı prosedürler bulunur. Web sitemizde yer alan bilgiler ile kiralama koşullarına göz atabilirsiniz. Bu sayede uzun, kısa ya da aylık gibi farklı dönemler için kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Fiat kiralama konusunda merak ettiklerinizle ilgili bizi her zaman arayabilirsiniz.