Hatay’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Hatay araç kiralama işleminin hemen ardından teslim alacağınız kiralık araçla Hatay’ı keşfetmeye başlayabilirsiniz. 

Akdeniz’in en doğusunda yer alan ve geçmişi binlerce yıl öncesine dayanan Hatay, her ziyaretçinin başını döndürecek güzelliklere sahiptir. Hatay mutfağının zenginlikleri, şehrin tarihi yapıları ve kozmopolit nüfusuyla çok kültürlü Hatay, her yıl yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapıyor. Hatay’da gezilecek yerler planınızı en güzel şekilde yaparak şehri doyasıya keşfedebilirsiniz. Hatay’ı gezerken en iyi çözüm, Hatay’da araç kiralamaktır. Şehre hava ulaşımıyla gelecekseniz de havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. 

Hatay Trafik Bilgileri

Hatay’da araç kiralama hizmetinden yararlanacak pek çok kişinin merak ettiği konulardan biri de, Hatay’ın trafik bilgileridir. Büyük şehirlerin ortak problemi olan trafik Hatay’da yok denecek kadar azdır. Siz de gezinizi planlarken iş gidiş ve dönüş saatlerini göz önünde bulundurursanız trafikten hiç etkilenmezsiniz. Hatay’ı araç kiralama yapmadan keşfetmeye çalışmak sizi maddi ve manevi olarak daha çok yoracaktır. Şehre hava ulaşımıyla gelecekseniz Hatay Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak Hatay’a vardığınız gibi aracınızı teslim alabilirsiniz.

En çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinin başında yer alan Elitcar Rental, sunduğu Hatay araç kiralama çözümleriyle ulaşımınızı kolaylaştırıyor. Kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınız için de Elitcar Rental ile iletişime geçerek uygun araç kiralama ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Devamını oku...

Hatay’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Teslim Noktaları ve Havalimanları

5 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Hatay’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! rent a car sizlere hizmet veriyor.

Hatay Büro
Elit Büro
Hatay Otogar
Otogar
Hatay Havalimanı
Havalimanı

Ne yenir, ne içilir?

Hatay’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Hatay’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Sem Usta Cafe Restaurant
Sem Usta Cafe Restaurant
Profösör İskender Sayek Profösör İskender Sayek Caddesi No161 Madenli Arsuz Hatay
Restaurant
Yol Tarifi Al
Hatay’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Abdo Döner
Abdo Döner
Doner Restaurant
Yol Tarifi Al
Hatay’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Pizza Queen’s
Pizza Queen’s
14 Nisan Caddesi Çetillik Mah 14. Nisan Cad. No 27/tic 1 Merkez
Hatay’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Paşa'nın Yeri
Paşa'nın Yeri
Kebab Restaurant
Yol Tarifi Al
Hatay’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Affan Kahvesi
Affan Kahvesi
Turkish Coffeehouse
Yol Tarifi Al

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril

Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler

Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Kaza halinde ne yapmalıyım?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiralık araçla kazaya karışmanız halinde aracı hareket ettirmeden araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durumu bildirmeli ve yol yardımı talebinde bulunmalısınız. Yaralanmalı bir kaza değilse kaza tespit tutanağı doldurarak kazaya karışan diğer araçlarla rapor tutmanız gerekir. Yaralanmalı bir kazaysa da rapor tutturarak alkol raporu almalısınız. Kazada araç kiralayan kişi kusursuzsa masraflar şirket tarafından karşılanır.

Araç kiralamak için neye ihtiyacınız var? 

Detayları GörüntüleGizle

 

Hatay araç kiralama hizmetinden yararlanmak için öncelikle geçerli bir sürücü belgesine sahip olmanız gerekmektedir. Sürücü belgesinin de çoğu zaman en az bir yıldır geçerli olması şartı aranmaktadır. Depozito/teminat için de kendi adınıza kredi ya da hesap kartı bırakarak araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. İşte Elitcar’da araç kiralamak  bu kadar kolay!

Kiralık araç trafik cezasını kim öder?

Detayları GörüntüleGizle

 

Hatay araç kiralama hizmetinde kiralama sözleşmesinin imzalanmasıyla beraber araçla ilgili tüm sorumluluk kiralayan kişiye geçer ve bundan dolayı da yapılan tüm trafik ihlalleri ve trafik cezalarından araç kiralayan kişi sorumludur. Cezanın kesildiği gün ve saatte aracın kimde olduğuna sistemden bakılır ve ceza o kişiye yönlendirilir. 

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler?

Detayları GörüntüleGizle

 

Öncelikle Hatay kiralık araçlar arasında karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanını tercih etmelisiniz. Kiraladığınız araca sigorta yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. Araç kiralama sözleşmesini de detaylı olarak inceleyin. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken bunları mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Online araç kiralama sonrasında aracı teslim alırken görevliyle birlikte hasar olma ihtimaline karşı dikkatlice kontrol edin.

Kiralık arabam için şimdi rezervasyon yapıp daha sonra ödeme yapabilir miyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Online araç kiralama ayrıcalığından faydalanarak dilediğiniz tarihler arasında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatay kiralık araç modelleri arasından size en uygun olanını seçebilir ve dilediğiniz tarihte – saatte teslim alabilirsiniz. Ödemeyi de aracı teslim alırken yapabilirsiniz.

Kiraladığım aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralama şirketinde evrak işlemlerinizi tamamladıktan sonra görevliyle birlikte aracı ayrıntılı olarak kontrol etmelisiniz. Herhangi çizik, göçük ya da çatlak olup olmadığını tespit ederek rapor tutturmalısınız. Ardından kaputu, bagajı ve tüm kapılarını açarak herhangi bir problemin olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Dikkatinizi çeken en ufak kusuru bile görevliyle paylaşarak not ettirmelisiniz. Böylece aracı teslim ederken daha önce oluşmuş hasarlardan sorumlu tutulmazsınız.

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç verilecek mi?

Detayları GörüntüleGizle

 

Aracın arızalanması halinde hemen araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi vermelisiniz. Şirket en kısa sürede size yol yardımı gönderecek ve yeni araç temin edecektir.