Hatay Cheap Car Rental

Cheap car rental with the most appropriate tool for your budget and we are offering you the best quality.

Hatay araç kiralama işleminin hemen ardından teslim alacağınız kiralık araçla Hatay’ı keşfetmeye başlayabilirsiniz. 

Akdeniz’in en doğusunda yer alan ve geçmişi binlerce yıl öncesine dayanan Hatay, her ziyaretçinin başını döndürecek güzelliklere sahiptir. Hatay mutfağının zenginlikleri, şehrin tarihi yapıları ve kozmopolit nüfusuyla çok kültürlü Hatay, her yıl yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapıyor. Hatay’da gezilecek yerler planınızı en güzel şekilde yaparak şehri doyasıya keşfedebilirsiniz. Hatay’ı gezerken en iyi çözüm, Hatay’da araç kiralamaktır. Şehre hava ulaşımıyla gelecekseniz de havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. 

Hatay Trafik Bilgileri

Hatay’da araç kiralama hizmetinden yararlanacak pek çok kişinin merak ettiği konulardan biri de, Hatay’ın trafik bilgileridir. Büyük şehirlerin ortak problemi olan trafik Hatay’da yok denecek kadar azdır. Siz de gezinizi planlarken iş gidiş ve dönüş saatlerini göz önünde bulundurursanız trafikten hiç etkilenmezsiniz. Hatay’ı araç kiralama yapmadan keşfetmeye çalışmak sizi maddi ve manevi olarak daha çok yoracaktır. Şehre hava ulaşımıyla gelecekseniz Hatay Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak Hatay’a vardığınız gibi aracınızı teslim alabilirsiniz.

En çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinin başında yer alan Elitcar Rental, sunduğu Hatay araç kiralama çözümleriyle ulaşımınızı kolaylaştırıyor. Kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınız için de Elitcar Rental ile iletişime geçerek uygun araç kiralama ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Devamını oku...

Hatay Car Rental Delivery Points and Airports

With 5 different delivery points and free airport delivery Hatay rent a car is serving for your benefit.

Hatay Büro
Elit Büro
Hatay Bus Station
Otogar
Hatay Havalimanı
Havalimanı

What to eat, what to drink?

You used Hatay car rental service and arrived at the city. what to eat, what to drink?

Hatay Woodstock Bistro&Hookah
Woodstock Bistro&Hookah
Cumhuriyet Cad Gözcüler Mah Kent Meydanı No:186
Hatay Mira Cafe & Bar
Mira Cafe & Bar
Arsuz
Hatay Çapa Kahvaltı Bahçesi
Çapa Kahvaltı Bahçesi
KARAÇAY SOKAK Konacık mahallesi karaçay sokak no 106 konacık limanı yolu
Breakfast Spot
Get Directions
Hatay Arsuz Freya Beach Clup
Arsuz Freya Beach Clup
Gümüş Kent Sitesi Önü 3. Nolu Plaj
Hatay Ş𝖆𝖒𝖎 𝕺𝖙𝖊𝖑 𝕽𝖊𝖘𝖙𝖆𝖚𝖗𝖆𝖓𝖙&𝕭𝖆𝖗
Ş𝖆𝖒𝖎 𝕺𝖙𝖊𝖑 𝕽𝖊𝖘𝖙𝖆𝖚𝖗𝖆𝖓𝖙&𝕭𝖆𝖗
Cumhuriyet

What should I pay attention to when I take deliver

Detayları GörüntüleGizle

After completing your paperwork at the car rental company, you should examine the vehicle in detail with the officer and report any scratches or cracks.  You will not be held responsible for previous defects by having even the smallest defects reported.  You should open all the doors, trunk and hood of the vehicle and check if there is any problem in the mechanisms.  If the rented vehicle breaks down, will it be replaced?  If the vehicle you rented breaks down, you should contact the car rental company.  The company will send a new one to replace the defective vehicle as soon as possible.