Fiat 500C Araç Kiralama

Fiat 500C araç kiralama yapmayı düşünen kişilerin beğenisini kazanan otomobil modelleri arasında yer alır. Diyarbakır araç kiralama hizmeti almak isteyen kişiler de söz konusu modellere yoğun oranda rağbet gösterir. İlgili seçenekler, dış görünümünün yanı sıra iç donanım özellikleriyle de konforu üst seviyede yaşatır. Fiat 500C, yeni nesil teknolojilerle donatılır. Bu sayede kişilere üst düzey bir sürüş keyfi vadeder. Firmamız fırsatlarından faydalanarak bu hizmeti en iyi şekilde alabilirsiniz. İster bizi arayarak isterseniz de online olarak kiralık Fiat 500C için başvuru yapabilirsiniz.

Fiat 500C Hakkında Genel Bilgiler 

Fiat 500C kiralama noktasında her zaman yoğun rağbet halindedir. Kayseri araç kiralama hizmetlerinde bu modellerle pek çok avantaj elde etmek mümkündür. Aracın 3 silindirli ve benzinli şekilde dizayn edilen motoru, pek çok kişiden tam not almayı başarır. Aynı zamanda bu motora ufak ebatlı hibrit motor da ilave edilir. Bu modeller, dış görünümüyle de beğeni kazanır. Firmamız ayrıcalığıyla bu modellerin tüm özelliklerini deneyimleyebilirsiniz. Fiat 500C uzun dönem kiralama olsun kısa ya da günlük kiralama olsun her zaman en iyiye hizmete en uygun fiyat seçenekleriyle ulaşırsınız. Kayseri Havalimanı araç kiralama gibi havalimanı araç kiralama hizmetlerimizle sorunsuz bir şekilde seyahatlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Fiat 500C Donanım Özellikleri 

Fiat 500C kiralık modeller, donanım özellikleriyle dikkatleri üzerinde toplamayı başarır. S segment sınıfında yer alan bu modeller, hem şehir içi hem de şehir dışı kullanımlarda pratik bir deneyim vadeder. Önden çekişli araçlar, zorlu yollarda dahi güvenli sürüş imkanı sunar. Hıza duyarlı direksiyon tasarımıyla yepyeni bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

Bagaj Hacmi

Fiat 500C filo kiralama gibi kapsamlı hizmetlerden faydalanacak kişiler için araçların her bir özelliği büyük önem arz eder. Otomobillerde merak edilen en önemli detaylardan biri de bagaj hacmidir. Bagaj hacmi, hem uzun yolculuklarda hem de şehir içi kullanımlarda son derece önemli bir detaydır. Fiat 500C bagaj hacmi ise 185 litre şeklindedir. Bu sayede özellikle şehir içi kullanımlarda ekstra avantaj ve pratik deneyim sunar. 

Yakıt Tüketimi 

Fiat 500C uzun dönem kiralama yapacak kişiler için söz konusu araçların yakıt tüketim oranı da büyük önem arz eder. Günlük araç kiralama durumlarında da yakıt tüketim oranının önemi büyüktür. Pek çok insan kiralamayı düşündüğü aracın yakıt tüketim oranını fazlasıyla merak eder. Fiat 500C modellerin yakıt tüketim oranları ise şehir içinde ve şehir dışında farklılık gösterir. 

Şehir Dışı Yakıt Tüketimi 

Fiat 500C araba kiralama yapacak olan kişilerin her biri, seyahatleri sırasında ne kadar yakıt gideceğini merak eder. Aynı durum aslında BMW araç kiralama ve diğer modellerde de geçerlidir. Özellikle uzun yolculuk yapmayı düşünen kişiler, yakıt konusunda avantaj sunan modellerden yana seçim yapmak isterler. Fiat 500C şehir dışı yakıt tüketim oranı fabrikadan alınan verilere göre 4.3 litre şeklindedir. Bu sayede uzun yolculuklarda yakıt konusunda tasarruf imkanı sunar. 

Şehir İçi Yakıt Tüketimi 

Sürücüler için şehir içi yakıt tüketim oranı da merak uyandıran detaylar arasında yer alır. Fiat 500C kiralama fiyatları hakkında bilgi almak isteyen pek çok insan, bir yandan da söz konusu aracın yakıt tasarrufu sunup sunmadığını merak eder. Fiat 500C şehir içi yakıt tüketim oranı 6.2 litre şeklindedir. Karma yakıt tüketim oranı ise 5.0 litre şeklindedir. Bu oranlar, 100 km üzerinden hesaplanır. 

Fiat 500C Konfor Özellikleri 

Kiralık Fiat 500C model araçlar, tüm özellikleriyle beğeni kazanır. Üretim aşamasında yeni nesil teknolojilerden faydalanılan model, üstün donanım özelliklerine sahiptir. ABS-Anti blokaj fren sistemi, olası kaza durumlarında ekstra güven sunar. Elektrik takviyeli direksiyon tasarımı, sürücülerin yaşadığı deneyimi bambaşka boyutlara ulaştırır. Elektrikli otomatik camlar da modelin dikkat çeken bir diğer özelliği halindedir. Aynı zamanda modelin aynaları da yine elektrik özelliğine sahiptir. Bununla beraber yol bilgisayarı gibi güvenli kullanım sunan ek özellikler de mevcuttur. Elitcar Rental olarak ister Fiat 500C filo kiralama olsun isterseniz kısa veya uzun dönem olsun her zaman kaliteli iş süreçleriyle hizmetlerimizden yararlanırsınız.

Isıtmalı Koltuklar 

Pek çok kişiden tam not almayı başaran Fiat 500C model araçlar, koltuk tasarımlarıyla da dikkat çeker. Özel dokuma kumaş tasarımına sahip olan model, oturum sırasında kişilere son derece konforlu bir deneyim yaşatır. Bu sayede hem kısa hem de uzun yolculuklarda rahatlığı üst seviyede yaşamak mümkün hale gelir. Bu modelin koltuklarında özel ısıtma sistemi yoktur. Ancak aracın sahip olduğu klima, ısıtma işlemini son derece başarılı biçimde yerine getirir. 

Bagaj Hacmi 

Fiat 500C modelinin bagaj hacmi de oldukça önemli bir ayrıntıdır. Söz konusu model, 185 litre bagaj hacmine sahiptir. Bu bagaj hacmi, 2 gibi az kişi sayısında uzun yolculuklarda konforu en iyi biçimde yaşatır. Ancak kalabalık arkadaş gruplarında aynı durum ne yazık ki söz konusu değildir. Kısa süreli yolculuklarda da bu modelin bagajına pek çok eşyayı koymak mümkündür. 

Şerit Takip Sistemi 

Teknolojinin gelişmesi, araçlarda da pek çok farklı özelliğin kendini göstermesinde rol sahibi olur. Bu noktada araçlara birbirinden farklı donanımlar ilave edilir. Şerit takip sistemi de son dönemlerde dikkat çeken araç donanımları arasında yer alır. Bu sistem, araçların şeritlerinde kalmasına imkan tanır. Olası şerit kaybı durumunda otomatik olarak devreye girer. Fiat 500C, sahip olduğu bu sistemle güvenli sürüş olanağı sağlar. 

Dinamik Tasarımı ile Fiat 500C Öne Çıkan Özellikleri 

Fiat 500C, sahip olduğu her bir detayla sürücülerine eşsiz imkanlar sağlar. Manuel vites tipine sahip model, ergonomik tasarımı sayesinde pratik biçimde kullanılır. Dış gövde tasarımında tercih edilen kaliteli malzemelerle olası kaza durumlarında maksimum düzeyde güven sunar. Bu sayede de sürücülerinden tam not alır. Havalimanından araç kiralama zor olabilir. Elitcar olarak bu süreci kolaylaştırıyoruz. İstanbul Havalimanı araç kiralama hizmetlerimizle sorunsuz ve güvenli kiralama hizmetlerine ulaşırsınız.

Fiat 500C Kiralama Koşulları 

Fiat 500C kiralama koşulları hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara web sitemiz üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sayede aklınıza takılan sorulara da yanıt bulabilirsiniz. Fiat kiralama konusunda isterseniz markanın Fiat Yeni Egea Cross kiralama gibi başka model seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Uygun Fiat 500 C kiralama fiyatlarımız her marka ve model için geçerlidir.

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Kiralık bir araçla, toplu taşıma veya araç paylaşımı hizmetlerine ihtiyaç duymadan, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda gitme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olursunuz.
Fiat 500C çocuklu aileler için uygun mudur? 

Fiat 500C modeli, 185 litre bagaj kapasitesinden dolayı çocuklu aileler ya da kalabalık gruplar için özellikle uzun yolculuklara pek uygun değildir. Ancak çekirdek aileler için son derece uygun bir modeldir. 

Fiat 500C kiralamak için en az kaç yaşında olmak gerekir? 

Fiat 500C model araçları ve diğer otomobil seçeneklerini kiralamak için en az 21 yaşını doldurmuş olmak gerekir. Aksi takdirde kişiler, araç kiralama taleplerine olumlu şekilde yanıt alamazlar. 

Fiat 500C günlük, haftalık, aylık veya uzun dönem kiralanabilir mi? 

Firmamızdan Fiat 500C model araçlar günlük, haftalık, aylık ya da daha uzun süreli biçimde kiralanabilir. Bunun için düşündüğünüz tarihlerde istediğiniz modellerin müsaitlik durumuna göz atmanız gerekir. 
 

Fiat 500C 100 km'de kaç litre yakıt yakar? 

Fiat 500C model araçların 100 km'de şehir içi ve şehir dışı yakıt tüketim oranı farklılık gösterir. Söz konusu araçların şehir içi yakıt tüketim oranı 6.2, şehir dışı yakıt tüketim oranı ise 4.3 şeklindedir.

Hala Sorularınız mı Var?
Sorular ve yanıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.
Mobil Uygulamamızı İndirin
Mobil uygulamamızı indirin ve araç kiralama işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin.