BMW Araç Kiralama

BMW araç tutkunlarının sıklıkla tercih ettiği otomobil markalarından biridir. Bu durumda da yüksek oranda BMW araç kiralama tercihinin olmasına neden olur. Araç kiralama sıralamalarında Ankara araç kiralama önde gelen şehirlerdendir.

BMW araç tutkunlarının sıklıkla tercih ettiği otomobil markalarından biridir. Bu durumda da yüksek oranda BMW araç kiralama tercihinin olmasına neden olur. Araç kiralama sıralamalarında Ankara araç kiralama önde gelen şehirlerdendir. Alman markası olan BMW’nin üretimi Avrupa ve Asya kıtaları, Afrika ve Amerika’da gerçekleşir. Ülkemizde de oldukça sık tercih edilen BMW kiralama için güvenilir noktalarla anlaşmak oldukça önemlidir. Edilen talep doğrultusunda BMW filo kiralama hizmetini de sizlere sunan firmamız yılların deneyimi ile hareket eder. Bunun yanı sıra BMW uzun dönem araç kiralama ya da BMW kısa dönem kiralama hizmetlerimiz de dilediğiniz şekilde talep edebilirsiniz. 

Aracı satın almak yerine uzun dönem kiralamak isteyen firmalar ya da şahıslar için sunduğumuz filo kiralama hizmeti oldukça uygun şartlar içerir. Aracınız ne olursa olsun bireysel araçların bakım ve onarımları, sigorta, kasko ve vergi gibi daimi masrafları mevcuttur. Bu masraflar kiralık araçlarda da aynı şekilde ilerlerken maddi olanaklar açısından çok daha makul fiyattadır. Firmamızın sunduğu bu hizmet ile hem konforlu bir sürüş deneyimi yaşayıp hem de uygun fiyata uzun soluklu yol işlerinizi halledebilirsiniz. Firmamızdan tüm detayları ile BMW araba kiralama ya da BMW filo kiralama bilgilerini alabilirsiniz.

BMW Araç Nasıl Kiralanır?

Araç kiralamak istediğinizde seçimlerinizin hem konforlu hem de ihtişamlı bir araba yönünde olması oldukça normaldir. İhtiyacınızı karşılarken aynı zamanda araç kullanmanın zevkini yaşamak elbette en doğal hakkınızdır. Üstelik tercihiniz BMW’den yanaysa firmamız sizlere birden fazla modelde seçme imkanı sunar. Hızlı ve son derece ekonomik çözümler sunan firmamız BMW kiralık araç konusunda da sahip olduğu mesleki deneyim ile birlikte sınırsız hizmet verir. İster kısa isterseniz BMW uzun dönem kiralama hizmetleri için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Gayeniz BMW uzun dönem araç kiralama ise doğru firmada olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Uzun dönem yapılan kiralama hizmetlerimiz sözleşmelerle yürütülerek tamamen yasal süreçlerle işler. BMW modellerinden dilediğiniz aracı seçerek istediğiniz detayları belirtebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız kampanyalar ve sunduğumuz hizmetler BMW marka araç kiralamak için oldukça uygun maliyettedir. Satın alınan araçlara kıyasla, sunduğumuz imkanlarla araç kiralamanın daha avantajlı olduğunu belirtmek isteriz.

Kiralık BMW Araç Modelini Seçin

Üretildiği tarihten itibaren günümüze kadar tercih edilme oranı son derece yüksek olan Alman markası BMW gelişen teknoloji ile her yeni serisi de geliştirilerek piyasaya sürülür. Sağladığı konfor ve kullanım kolaylığı ile araç kiralama sektöründe de yoğunlukla tercih edilir. Spor modeller arasında olup, son derece göz alıcı bir yanı da vardır. Talep edilebilecek her seri firmamızda mevcut olup, BMW günlük dönem kiralama hizmeti de firmamız tarafından verilir. Firmamız sunduğu çeşitlilik ile birlikte günlük araç kiralama işlemi için tüm olanakları sağlar. Piyasaya göre çok uygun BMW araç kiralama fiyatları ile bu lüks arabanın keyfine varabilirsiniz.

BMW Oto Kiralamada Avantajlı Fiyatlar ve Kampanyalardan Haberdar Olun

Son dönemlerde internet ağının da gelişmesi ile birlikte geliştirilen uygulamalar ve dijital ağ ile birlikte araç kiralama hizmeti de oldukça ilerler. Yapılan kiralama işleminin tüm detaylarına internet aracılığı ile erişilebilirlik artar. Firmamız da bu yönde ilerleyerek siz değerli müşterilerine tüm bu imkanları sağlar. Rutin araç kiralama hizmetlerinden faydalanıyorsanız, firmamız aracılığıyla tüm kolaylıklara ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda BMW kiralama hizmetimizi alabilirsiniz. Bunun yanında şehir dışından gelen müşterilerimiz için de Alanya Gazipaşa havalimanı araç kiralama hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Sizler için hazırladığımız uygulamalarımız ile BMW araç kiralama fiyatları ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden BMW’yi Seçmelisiniz? 

Her zaman kullanıcılarından tam puan almayı başaran alman markası BMW, geniş iç hacmi ve sağladığı yakıt tasarruf seçenekleri ile konforlu bir sürüş sunar. Hız yönünden de tam puan alan BMW bununla birlikte oldukça güvenilir bir sisteme sahiptir. Modele göre değişen farklı çekiş sistemleri, yakıt türü ve şanzıman özellikleri ile yolculuğun hakkını veren, yormayan bir araçtır.

Günlük ya da BMW uzun dönem kiralama hizmetini kullanacaklar için öncelikle hangi amaca hizmet için kullanılacağının belirlenmesi gerekir. Uzun seyahatler için mi yoksa şehir içi kullanım için mi ihtiyaç duyuluyor ya da bireysel mi kullanılacak yoksa aile ile birlikte mi gibi soruların yanıtlarının bilinmesi gerekir. Bu sayede ne tür bir BMW araç kiralayacağınızı netleştirerek doğru seçimler yapabilirsiniz. Firmamız tüm bu soruların cevaplarına göre size uygun BMW’yi önermekte ve gerekli açıklamaları yapar. İstanbul'da olduğu gibi Kütahya araç kiralama ve Türkiye'nin her bölgesine sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

BMW Otomobil Kiralamanın En Kolay Yolu

Araç kiralama hizmeti almayı düşündüğünüzde yapmanız gereken ilk şey lokasyon belirledikten sonra randevu almaktır. Ani araç kiralama ihtiyacı duyduğunuzda ise en kısa çözüm; telefonunuzda bulunan iletişim numaramız aracılığıyla araç talep etmektir. Fakat planlı bir kiralama hizmeti almak istiyorsanız ve bunun için BMW serisinden bir araç düşünüyorsanız randevu talep etmek en uygun olanıdır. Planlı yapılan araç kiralama işlemleri genellikle şehir değişikliği, tatile gidilen ilde hizmet alınması şeklindedir. Tüm bunlardan yola çıkıldığında hiç bilmediğiniz bir şehirde rent a car aramak oldukça zorlayıcıdır.

Firmamız siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre işleyiş sürdürür. Kurumsallaşma ile birlikte oluşturduğumuz web sitemiz ile sizlere kusursuz hizmet veririz. Genellikle yaz dönemlerinde oluşan yoğunluk sürecinde hiçbir mağduriyet yaşamanızı istemediğimizden, belirlenen tarihten önce BMW kiralık araç seçenekleri için rezervasyon yaptırmanızı rica ederiz. Sadece BMW değil Jeep araç kiralama hizmetleri için de bizi arayabilirsiniz.

Uzun veya Kısa Dönem BMW Araç Kiralama

Kısa dönem veya günlük araç kiralamalarında da son derece uygun fiyatlar ile hizmet verdiğimiz firmamız, uzun dönem kiralama hizmetinde ekstra avantajlar sağlar. Bunun için de sizler için en uygun olan planlamayı yaparız. Uzun dönem kiralayacağınız araç için, bakım-onarım, vergi durumları gibi konularla meşgul olmamanız için tamamen müşteriye özel araç hazırlarız. Uzun dönem BMW kiralama hizmeti sağlarken fiyatlar makul tutularak, muayene dönemi yakın olmayan, tüm bakımları yapılmış, sigorta ve kasko hizmetleri tamamlanmış aracımızı siz değerli müşterilerimiz için hazır hale getiririz. Size düşen tek şey aracınızı alıp, anın keyfini sürmektir. Dilerseniz BMW i8 gibi farklı BMW modelleri arasından da seçim yapabilirsiniz.

BMW Kiralık Aracınızın Keyfini Çıkarın

Tatile giderken otobüsle mi, uçakla mı gitsek, orda nasıl gezeceğiz gibi sorular hemen hemen tatil hazırlığı yapan her ailede konuşulan konulardır. Bireysel de olsanız ailecek de, ister tatile çıkın ister günlük kullanım için planlayın, BMW; araç kiralama hizmetlerinde en çok tercih edilen araçlardan bir tanesidir. Hız tutkunu olan bireyler için bu hazzı sonuna kadar yaşatan güvenilir bir araçtır. Yol tutuşu ve iç tasarım konforu ile birlikte yolculuklarınıza BMW ile başlayabilirsiniz. Firmamız bu eşsiz yolculuk için sizlere destek olmaktan mutluluk duyar.

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Kiralık bir araçla, toplu taşıma veya araç paylaşımı hizmetlerine ihtiyaç duymadan, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda gitme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olursunuz.
BMW Araç Kiralamak İçin Yapmanız Gerekenler? 

 

Uzun veya BMW kısa dönem kiralama hizmeti alırken tüm işleyişlerimiz aynı şekildedir. Diğer araçlar için uygulanan kural ve hizmetler BMW için de aynıdır. Araç kiralama için gerekli belgeler; ehliyet, kimlik, kredi kartı ve ikametgâh adresidir.

BMW Araç Kiralama Sözleşmesini Nasıl Yapılır? 

 

Araç kiralama sözleşmeleri tüm rent a car firmaları için aynı şekilde üretilen evraklar üzerinden yapılır. Bu sözleşme sayesinde aracı alırken ve teslim edilirken aracın çizik gibi durumları olup olmadığı incelenir. 

BMW Kiralık Araçlarda Kiralama Süresi Nasıl Uzatılır?

 

Kullanım süreniz dolduğunda henüz araca olan ihtiyacınız bitmemiş ise kiralama süresi uzatılabilir. Fakat eğer araç başka biri tarafından rezerve edilmişse bu mümkün değildir yeni bir araç talep etmeniz gerekir.

Kiralık BMW Araçlarda Kasko ve Sigortalı Oluyor mu? 

 

Uzun veya BMW günlük dönem kiralama hizmetlerinde olsun tüm araçlarımızda kasko ve sigorta mecburiyeti vardır. Bunun yanı sıra aracı kiralamakla mükellef firmamız ve kiralayıcı bireylerin yasal haklarını koruma altına alması gerekir. Kiralık araçların kasko ve sigortasının bulunmaması durumu yasal mevzuata aykırı bir davranıştır.

Hala Sorularınız mı Var?
Sorular ve yanıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.
Mobil Uygulamamızı İndirin
Mobil uygulamamızı indirin ve araç kiralama işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin.