Kütahya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin!

Kütahya araç kiralama işleminin hemen ardından teslim alacağınız kiralık araçla Kütahya’yı keşfetmeye hazırsınız.

Kütahya araç kiralama işleminin hemen ardından teslim alacağınız kiralık araçla Kütahya’yı keşfetmeye hazırsınız.

Ege’nin güzel şehirlerinden olan Kütahya, binlerce yıla dayanan tarihiyle her yıl pek çok ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor. Tarihi güzelliklerinin yanı sıra zengin bitki örtüsü ve doğal güzellikleriyle ziyaret edenleri kendine hayran bıraktırıyor.

Kütahya’da gezilecek yerleri keşfetmenin ve şehrin güzelliklerini görmenin en iyi yollarından biri, Kütahya’da araç kiralamaktır. Aracınızı kiralayarak şehri özgürce keşfetmek için yola çıkabilirsiniz.

Kütahya Trafik Bilgileri

Kütahya araç kiralama hizmetinden yararlanmadan önce bilgi sahibi olmanız gereken konulardan biri de, trafik bilgisidir. Büyük şehirlerden sıklıkla karşılaşılan trafik problemi, Kütahya’da pek de etkisini göstermiyor. İş gezinizi ya da turistik seyahatinizi iş gidiş ve dönüş saatlerini göz önünde bulundurarak planlarsanız trafikten hiç etkilenmezseniz. Kütahya’yı araç kiralamadan keşfetmek sizi yorabilir. Toplu taşıma araçlarında vakit geçirmek ya da taksilere tonlarca para ödemek yerine Kütahya araç kiralama hizmetinden yararlanarak tarihi yapılarla geçmişe yolculuk yapabilir ya da mis gibi havanın tadını çıkarabilirsiniz.

Kütahya araç kiralama hizmeti sunan Elitcar Rental, en çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinden biridir. Kurumsal araç kiralama hizmeti ihtiyacınız için de Elitcar ile görüşmeden karar vermeyin. Ucuz araç kiralama kampanyalarından yararlanarak oldukça uygun fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

 

Gezi İpuçları – Kütahya’da Gezilecek Yerler

Kütahya araç kiralama hizmetinden yararlanarak Kütahya’yı özgürce ve doyasıya keşfedebilirsiniz. Kütahya’da gezilecek yerler saymakla bitmez. Tarihsel olarak köklü bir yapıya sahip olan şehir, her köşesindeki tarihi ve doğal güzellikleriyle ziyaretçilerini büyüleyecektir.
Pek çok medeniyete ev sahipliği yapan Kütahya, özellikle de Osmanlı Devleti’ne ait sayısız mimari esere sahiptir. Evliya Çelebi başta olmak üzere Türk tarihi için çok önemli kişilerin yetiştirildiği Kütahya, tarihi derinliğinin yanı sıra zengin bitki örtüsü ve doğal güzellikleriyle görenleri kendine hayran bırakıyor. Kütahya’da mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerleri bazıları şunlardır; Simav Gölü, Yoncalı Kaplıcaları, Kütahya Kalesi, Çinili Cami, Ulu Cami, Dumlupınar Şehitliği, Hıdırlık Mescidi, Çini Müzesi, Zafertepe Anıtı, Kütahya Arkeoloji Müzesi, Macar Evi Müzesi…

Pek çok yöresel zenginliği ve lezzeti barındıran Kütahya’yı araç kiralayarak keşfedebilirsiniz.

Kütahya konaklama alanları bakımından da oldukça zengin bir şehir. Her bütçeye ve isteğe uygun konaklama alanlarından birini seçerek şehri keşfetmek için birkaç gününüzü ayırabilirsiniz.

Kütahya’da Yapacağınız 10 Aktivite

 • Kütahya’da gezilecek yerler saymak bitmediği gibi yapılacak aktiviteler de saymakla bitmez. Biz de size rehber olması için Kütahya’da yapacağınız 10 aktiviteyi derledik.
 • Kütahya’nın tarihi yerlerini keşfedin: Kaleler, müzeler, medreseler, mescitler, camiler, türbeler ve daha pek çok yapı şehrim turizminde önemli yere sahiptir. Kütahya’ya gitmişken Kütahya Kalesi’ni, Kütahya Ulu Camii’yi, Rüstem Paşa Medresesi’ni, Seyitömer Höyüğü’nü, Kütahya Saat Kulesi’ni görmelisiniz.
 • Mızık Çamı’nın hikâyesini öğrenin: Domaniç ilçesinde yer alan Mızık Çamı, Osmanlı’nın anıt ağacı olarak bilinir. Nedeni ise, Osman Gazi’nin bebeklik beşiğinin bu ağaçta kurulu olmasıdır.
 • Müzelerle kültür turuna çıkın: Kütahya Jeoloji Müzesi, Evliya Çelebi Kültür ve Sanat Evi, Dumlupınar Atatürk Karargah Evi, Çini Müzesi mutlaka ziyaret etmeniz gereken müzelerdendir.
 • Yemyeşil ormanları kucaklayın: Türkiye’nin en ünlü ormanlarından olan Domaniç, görenleri büyülüyor. Asırlık ağaçları, endemik bitki türleri ve cennet gibi doğasıyla görülmesi gereken yerlerden.
 • Frig Vadileri’ni gezin: Frigler uzun yıllar yaşadığı bu vadide yaşamış ve pek çok tarihi eser bırakmıştır. Burada en ilgi çeken yapı, Avdalaz Kalesi’dir.
 • Kütahya kaplıcalarının tadını çıkarın: Kaplıca turizmi denildiğinde akla ilk gelen şehirlerden biridir Kütahya. Kütahya’ya gitmişken şifalı sularda günün yorgunluğu atabilir ve rahatsızlıklarınıza şifa arayabilirsiniz.
 • Aizonai Antik Kenti’ni görün: Roma Dönemi’nin en önemli kentlerinden biri olarak kabul edilen Aizonai Antik Kenti, içerisinde pek çok yapıt ve eserler ziyaretçilerine ev sahipliği yapıyor.
 • Murat Dağı Kayak Merkezi’nde karın tadını çıkarın: Kütahya’ya yolunuz kış aylarında düşerse Murat Dağı’nda kar keyfi yapabilirsiniz.
 • Yellice Dağı’nda dağcılık aktivitelerine katılın: Doğa severlerin bayılacağı bir aktivite. Yellice Dağı’nda dağ tırmanışı, piknik, treeking, kamp gibi pek çok aktivite yapabilirsiniz.
 • Yeniköy Peri Bacaları’nı ölümsüzleştirin: Kapadokya’daki peri bacalarını aratmayan Yeniköy Peri Bacaları’nı ziyaret edebilir ve birbirinden muhteşem fotoğraflar çekebilirsiniz. Doğanın sunduğu muhteşem oluşum karşısında büyüleneceksiniz.

Covid 19 Kapsamında Ne Tür Temizlik Önlemleri Alınıyor?

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid 19 salgınıyla birlikte pek çok kişi toplu taşıma araçlarını yerine kişisel araçlarını kullanmaya ya da araç kiralama hizmetlerine yönelmeye başladı. Özellikle bu dönemde artan araç kiralama hizmetlerine bağlı olarak da araçlarda yapılan gerekli temizlik ve dezenfekte işlemleri önem kazanmaya başladı. 

Kütahya araç kiralama hizmeti sunan Elitcar Rental, kiralık araçlarını düzenli aralıklarla dezenfekte ederek müşterilerine tüm hijyen koşulları sağlanmış bir şekilde teslim etmektedir. Ekonomik araç kiralama hizmetiyle bir yandan bütçenizi koruyabilir, bir yandan da izole bir ulaşımla sağlığınızı koruyabilirsiniz. Kütahya’nın pek çok konumundan aracınızı teslim alabileceğiniz gibi adresinizden de teslim alabilirsiniz. İzole bir ulaşım için Kütahya araç kiralama hizmetini tercih ederek sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Kütahya Araç Kiralama Çözümünde Neden Elitcar’ı Tercih Etmelisiniz?

Türkiye genelinde 80’den fazla araç teslim noktasıyla müşterilerine kusursuz Kütahya araç kiralama hizmeti sunan Elitcar Rental, en çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinden biridir. Profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışıyla hareket eden Elitcar, müşterilerine pek çok ayrıcalık da sunuyor. Ucuz araç kiralama fiyatlarıyla bütçe dostu bir politika izleyen firmanın fiyatlarına kasko ve diğer sigortalar, 24 saat yol yardımı, KDV dahildir. 
Erken araç kiralama rezervasyonu yaptırarak da uygun fiyat seçenekleriyle karşılaşabilirsiniz. Kütahya kiralık araçlar arasından size en uygun olanını seçerek keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Manuel ve otomatik vites araç kiralama hizmetlerinden size en uygun olanını seçebilirsiniz.

Kütahya’da Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Günümüzde araç kiralama hizmetlerine olan talep her geçen gün artıyor. Siz de turistik geziye ya da iş seyahatine çıkarken araç kiralamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Elitcar Rental ile araç kiralamak artık çok kolay! Web sitesi üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde araç kiralama rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Kiralık aracı teslim alacağınız konumu, teslim alış ve dönüş tarihlerinizi doldurarak filtreleme yapabilir ve çıkan Kütahya kiralık araçlar arasından size ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanını tercih edebilirsiniz. İster dizel araç kiralama, isterseniz de benzinli araç kiralama... Birbirinden farklı özelliklere sahip kiralık araçlar  Elitcar Rental’de.

Kütahya İçinde Günlük, Haftalık, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Fiyatı Ne Kadardır?

Otomobil kiralama fiyatları pek çok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kiralanacak aracın modeli ve özellikleri, talep edilen ekstra özellikler, araç kiralama süresinin uzunluğu araç kiralama fiyatlarının değişiklik göstermesinde etkili olan başlıca faktörlerdendir. Web sitemizi ziyaret ederek günlük araç kiralama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Uzun dönem araç kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için de direkt müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Huzurlu ve konforlu yol deneyimi yaşamanızı sağlayan Elitcar Rental, bütçe dostu fiyatlarıyla ucuz araç kiralama hizmeti sunuyor.

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Kiralık bir araçla, toplu taşıma veya araç paylaşımı hizmetlerine ihtiyaç duymadan, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda gitme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olursunuz.
Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.

Araba kiralamak için neye ihtiyacınız var? 

 

Kütahya araç kiralama hizmetinden yararlanmak için öncelikle geçerli bir sürücü belgesine yani ehliyete sahip olmanız gerekir. Çoğu zaman sürücü belgesinin en az bir yıldır geçerli olması şartı aranmaktadır. Teminat/depozito olarak ise kendi adınıza hesap/kredi kartı bırakarak araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kiralık araç trafik cezasını kim öder?

 

Kütahya araç kiralama hizmetinde gerekli evrakların tamamlanmasıyla birlikte aracın tüm sorumluluğu kiralayan kişiye aittir. Buna bağlı olarak da trafik cezalarını kiralayan kişi öder. Cezanın kesildiği gün ve saatte aracın kimde olduğu sistemden tespit edilir ve trafik cezası o kişiye yönlendirilir. Ayrıca diğer tüm trafik ihlallerinden de kişi sorumludur.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

 

Kütahya kiralık araçlar arasından seçim yaparken öncelikle fiyat performans karşılaştırması yapmalı ve ardından size en uygun aracı seçmelisiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik seçtiğiniz araç pek çok konuda size avantaj sağlayacaktır. Araç kiralarken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de, sigortadır. Çoğu kişi bu durumu bir yük olarak görse de aslında olumsuz durumlarla karşılaşma ihtimaliniz de size ayrıcalık sağlayacaktır. Özellikle de uzun dönem araç kiralama hizmetinden yararlanırken mutlaka sigortayı göz önünde bulundurmalısınız. Online araç kiralama hizmetinin ardından aracınızı teslim alırken görevliyle birlikte araçta herhangi bir hasar olup olmadığı tespit etmeli ve varsa mutlaka rapor tutturmalısınız.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

 

Kütahya kiralık araçlar arasından seçim yaparken öncelikle fiyat performans karşılaştırması yapmalı ve ardından size en uygun aracı seçmelisiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik seçtiğiniz araç pek çok konuda size avantaj sağlayacaktır. Araç kiralarken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de, sigortadır. Çoğu kişi bu durumu bir yük olarak görse de aslında olumsuz durumlarla karşılaşma ihtimaliniz de size ayrıcalık sağlayacaktır. Özellikle de uzun dönem araç kiralama hizmetinden yararlanırken mutlaka sigortayı göz önünde bulundurmalısınız. Online araç kiralama hizmetinin ardından aracınızı teslim alırken görevliyle birlikte araçta herhangi bir hasar olup olmadığı tespit etmeli ve varsa mutlaka rapor tutturmalısınız.

Kiralık arabam için şimdi rezervasyon yapıp daha sonra ödeme yapabilir miyim?

 

Online araç kiralama hizmetiyle dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden aracınızı kiralayabilirsiniz. Erken araç kiralama rezervasyonundan da faydalanarak daha uygun fiyat seçenekleriyle karşılaşabilirsiniz. Ödemeyi ise aracınızı teslim alırken kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Kaza halinde ne yapmalıyım?

 

Kiralık araçla kaza karışmanız halinde aracı hareket ettirmeden araç kiralama şirketinizle iletişim kurmanız gerekir. Yaralanmalı bir kaza değilse tespit tutanağı doldurmalı ve varsa kazaya karışan diğer araçlarla rapor tutturmalısınız. Yaralanmalı bir kazaysa en yakın polis ve jandarmaya durumu bildirerek rapor tutturmalı ve ayrıca alkol raporu almalısınız. Araç kiralama şirketi size en kısa sürede yol yardımı gönderecek ve aracı çektirerek size gideceğiniz konuma bırakacaktır. Kazada araç kiralayan kişi kusursuzsa kaza masraflarını şirket öder.

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç verilecek mi?

 

Kiralık aracın arızalanması durumunda araç kiralama firmasıyla iletişime geçerek yol yardımı talebinde bulunabilirsiniz. Firma en kısa sürede size yeni aracı ulaştıracak ve arızalanan aracı da çektirecektir.

Hala Sorularınız mı Var?
Sorular ve yanıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.
Mobil Uygulamamızı İndirin
Mobil uygulamamızı indirin ve araç kiralama işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin.