Bmw Cheap Car Rental

Cheap car rental with the most appropriate tool for your budget and we are offering you the best quality.

1916 Yılında Almanya’nın Münih şehrinde kurulan BMW, ilk yıllarında uçak motoru üretirken, daha sonra araba üretimine geçmiştir. 1923 Yılında motorsiklet üreten firma, 1929 yılında ilk seri üretim otomobili olan 3/15 PS’yi piyasaya sürmüştür. İkinci Dünya savaşının ardından fabrikalarının kullanılamaz hale gelmesinden sonra bir dönem mutfak ve bahçe eşyaları üretmiş ardından, 1948 yılında ucuz motorsiklet üretimine başlamıştır. 1960’larda sedan araçları ile satışlarına devam eden firma, 1983 yılında ürettiği spor motorları K serisi olarak piyasaya sürdü. Günümüzde, geniş araç yelpazesi ve güvenli araçları ile lüks araba segmentinin önde gelenleri arasında yer almaktadır. “Gerçek sürüş keyfi”ni hedefleyen BWM, kaliteli işçiliği, dayanıklılığı ve konforu ile ön plana çıkmaktadır. BMW modelleri kullandığı diğer teknolojilerin yanı sıra ABS, Dinamik fren kontrolü gibi gelişmiş fren özellikleri ile de kullanıcıya güven veriyor.

En Çok Tercih Edilen BMW Modelleri

BMW 1.16

Sportif tasarımıyla dikkat çeken BMW 1 serisinin gözde modeli BMW 1.16, dinamik sürüşe sahip “hatchback” bir otomobildir. Kompakt iç yapısına rağmen oldukça rahat bir ortam sunar. 5 Kapı araç, spor model sevenlerin gözdeleri arasında yer alır. Seri sürüş özelliği, keyifli bir yolculuğa olanak tanır. 6 Adet airbag bulunduran model, patlak lastikle yola devam ve patlak lastik uyarı sistemi ile kullananlara güvenli bir seyahat sunuyor. Özellikle şehir içi için tercih edilen 1.16, estetik tasarımı ve rahat kullanımı ile ilgi topluyor. “Akıllı sürüş sistemi” ile bir BMW 1.16 kiralamak, size keyifli ve güvenli bir yolculuk sunacaktır.

BMW 3.20

Yüksek teknoloji ürünü olan BMW 3.20, konforlu ve eğlenceli bir sürüş sunuyor. BMW 3 serisi yeni enjeksiyon sistemli motor farkıyla da ön plana çıkıyor. Güçlü motoru, 190 beygir gücü ile en zorlu yolları kolayca aşıyor. Yüksek performansı ve kalitesi ile dikkat çeken prestijli araç, bir yandan teknolojik, güçlü ve konforlu yapısıyla ilgi odağı olurken bir yandan da ekonomik bir tarz sergiliyor: Otomatik vitesli ve 5 kişilik BMW 3.20, 100 km’de 4.6 lt yakıt tüketiyor. BMW 3.20 kiralama işlemini, elitcarrental üzerinden hemen yapabilirsiniz.

BMW 5.20

“Kusursuzun evrimi” sloganıyla gelen BMW 5 serisinin dinamik şık görünümlü aracı, iç tasarımıyla da kendine mahsus bir konfor sunuyor. “Efficient Dynamics” kapsamındaki güçlü motorları, az yakıt tüketimiyle ekonomik bir yapı sergiliyor. Düşük emisyonlu araç, çevre dostu tarzıyla da ilgi çekiyor.

“BMW Efficient Lightweight” özelliği ile aracın her parçası için en uygun ve hafif malzeme seçilerek, aracın dengesi, konforu ve dinamik sürüş özelliği korunuyor. “Akıllı Asistan”, “Connected Drive” gibi teknolojileri ile park etmek de araç kullanmak da ayrı bir kolaylık haline geliyor. Bir BMW 5.20 kiralama deneyimi, konforu farklı açılardan yaşamanıza olanak tanıyor.

BMW Nereden Kiralanır?

Elitcar üzerinden araç kiralamak için rezervasyon işlemleri kolayca ve güvenle gerçekleştirilebilir. Rezervasyon sırasında tüm detaylar kira sözleşmesi ile netleştirildiği için daha sonra beklenmeyen ücretler ortaya çıkmaz. Elitcar Rental üzerinden sözleşme yapılırken farklı sigorta seçenekleri de sunulmaktadır: Full kasko, mini paket, ferdi kaza sigortası ve ihtiyarı mali mesuliyet sigortası. Elitcar Rental’ın sunduğu aracı adresten alma ve adresten teslim işlemleri yaşamınızı kolaylaştırır. Rezervasyon işleminizi internet üzerinden güvenli ortamda yapabilmeniz için ElitcarRental’ın internet sitesinde, SSL güvenli bağlantı altyapısı bulunmaktadır. BMW marka araçları, elitcarrental.com ayrıcalığı ile güvenle kiralayabilirsiniz.