Fiat 500 Araç Kiralama

Fiat 500 araç kiralama hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişilerin beğenisini kazanan modeller arasında yer alır. Diyarbakır araç kiralama hizmeti almak isteyen kişilerin de büyük bir kısmı bu modellerden yana seçim yapar. Söz konusu otomobil modelinin iç ve dış özelliklerinin tamamı sürücülerin dikkatini çekmeyi başarır. Koltuklarından direksiyona, vitesten klima özelliklerine kadar her bir detay sürücülere eşsiz deneyim imkanı sunar. Aynı zamanda dış tasarımıyla da büyük beğeni kazanır. Siz de firmamızı arayarak ya da online hizmet seçeneklerimiz üzerinden kiralama seçimlerinizi bu modelden yana yapabilirsiniz. 

Fiat 500 Hakkında Genel Bilgiler 

Fiat 500 kiralama yapacak olan kişilerin ilk seçimlerinden biri olarak dikkat çeker. Aynı durum Antalya araç kiralama hizmetlerinden faydalanacak olan kişiler için de geçerlidir. Söz konusu model, yeni nesil teknolojilerle özel olarak geliştirilir. Fiat 500 model araçlar, özellikle şehir içi kullanımlarda pratik bir deneyim elde etmek isteyen kişiler için en avantajlı seçimler arasındadır. Hem erkek hem de kadın sürücülerin rahat bir şekilde kullanabilecekleri modellerdendir. Elitcar olarak Fiat 500 araç kiralama hizmetlerinde en uygun fiyat seçeneklerini ve kiralama kolaylıklarını sizlere sunuyoruz. Antalya Havalimanı araç kiralama hizmetlerimiz hızlı ve güvenli bir seyahat geçirmenize olanak verir.

Fiat 500 Donanım Özellikleri 

Fiat 500 kiralık araç konusunda araştırma yapan kişiler, ilgili modellerin donanım özelliklerini de yakından incelerler. Özellikle günlük araç kiralama hizmeti almak isteyen kişiler için tercih edilecek modellerin sahip olduğu özellikler, son derece önemlidir. Aracın 5 inç ekran özellikleri, seyahat sırasında tüm durumların en net biçimde görülmesine imkan sunar. USB ve Bluetooth desteği de modelin dikkat çeken donanım özellikleri arasında yer alır. Özel olarak geliştirilen hız sınırlama sistemi ise yol boyunca güvenli bir sürüş deneyimi vadeder. Bununla beraber aracın minimal tasarımı da sürücülerden tam not almayı başarır. Kiralık Fiat 500 araçlarda uzun veya kısa dönem için online hizmet avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bagaj Hacmi 

Fiat 500 filo kiralama gibi kapsamlı hizmetler alacak olan kişiler için araçların her bir özelliği dikkat çeker. Bagaj hacmi de sürücülerin kiralama hizmeti alırken dikkat ettikleri detaylardan biri olarak ön plana çıkar. Söz konusu model, bagaj hacmiyle de beğeni kazanır. Dikkat çeken bu modellerin bagaj hacmi 185-550 litre şeklindedir. Bu sayede pek çok eşyayı rahatlıkla bagaja koymak mümkündür. 

Yakıt Tüketimi 

Fiat 500 uzun dönem kiralama konusunda en ideal seçimler arasında yer alır. Sürücülerin büyük kısmı, uzun süreli araç kiralama hizmetlerinde kendilerine avantaj sağlayacak her bir detaya dikkat ederler. Yakıt tüketimi de bu detaylar arasında ilk sıralarda gelir. Her aracın yakıt tüketim oranı farklılık gösterir. Aynı zamanda şehir içi ve dışı yakıt tüketim oranları da birbirinden farklı şekildedir. 

Şehir Dışı Yakıt Tüketimi 

Fiat 500 araba modeli de Citroen araç kiralama hizmetlerinde olduğu gibi son derece yoğun şekilde tercih edilir. Sürücüler, her araç modelinin şehir içinde ve şehir dışındaki yakıt tüketim oranını merak eder. Hatta seçimlerini de bu verilere göre yaparlar. Söz konusu aracın 35 litre yakıt kapasitesi mevcuttur. Şehir dışındaki yakıt tüketim oranı ise 100 km'de 4.1 litre şeklindedir. Bu sayede sürücülere tasarruflu bir deneyim yaşatır.

Şehir İçi Yakıt Tüketimi 

Şehir içi yakıt tüketim oranı da kiralama noktasında merak edilen detaylardan biri olarak göze çarpar. Fiat 500 kiralama fiyatları hakkında kapsamlı şekilde bilgi almak isteyen kişiler, söz konusu araçların km başına yaktıkları yakıt hakkında da fikir edinmek isterler. Bahsi geçen modellerin şehir içi tüketim oranı 100 km'de 6.0 litre şeklindedir. Aynı modelin karma yakıt tüketim oranı ise 100 km'de 4.8 litre şeklinde belirtilir. 

Fiat 500 Konfor Özellikleri 

Kiralık Fiat 500 model araçların hemen her özelliği, kişilere ayrı konfor sunar. Fiat kalitesi kapsamında dizayn edilen 500 serisi, Apple CarPlay uyumluluğunun yanı sıra Android Auto entegrasyonu sayesinde seyahatler için kusursuz bağlantı desteği sunar. Bu sayede cihazınızı kolay biçimde bağlayarak kesintisiz deneyim elde edebilirsiniz. Özel Hybrid teknolojisine sahip bu araçlar, güvenli sürüş sunar. Hybrid sistemi, araç motorunun hem daha hızlı hem de daha seri şekilde hareket etmesine yardımcı olur. Aynı zamanda hızlanma sırasında verilen tepkiyi iyileştirir ekstra destek olur. Üstelik bu araçların aküsünü şarj etmek gerekmez. Sahip olduğu sistem, kendini tekrardan şarj eder. Siz de bu aracın sunduğu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Dilerseniz de Fiat 500L Cross Plus kiralama gibi farklı model seçeneklerini tercih ederek firmamızdan yüksek memnuniyet elde edeceğiniz hizmetleri tercih edebilirsiniz.

Isıtmalı Koltuklar 

Fiat 500 modeli, özel dizayn koltuk tasarımlarıyla da beğeni kazanır. Özel kumaş dokusu ile oturulduğu an konforlu deneyimi garanti eder. Üstelik koltukların yükseklik ve derinlik ayarı da son derece kolay bir şekilde yapılabilir. Ön koltuklarda yer alan özel ısıtma sistemi de pek çok kişinin beğenisini kazanır. 

Bagaj Hacmi 

Bagaj hacmi, tüm araçlar için önem arz eden bir detaydır. Fiat 500 modeli, minimal bir tasarıma sahiptir. Çok uzun yolculuklar için iyi bir seçim olmayabilir. Bagaj hacmi 185 litre olan bu araç, özellikle şehir içi kullanımlarda büyük avantaj sağlar. 

Şerit Takip Sistemi 

Yeni üretilen araçların pek çoğu şerit takip sistemiyle de beğeni kazanır. Bu sistem, sürücülere büyük oranda konfor sağlar. Şerit takip sistemi, aracın mevcut şeridinden bir anda çıkması durumunda otomatik şekilde devreye girer. Bu sayede aracın kendi şeridinde kalmasını sağlar. Böylece kaza gibi olumsuz durumların da önüne geçer. 
Dinamik Tasarımı ile Fiat 500 Öne Çıkan Özellikleri 
Fiat 500, her özelliğiyle beğeni kazanır. Aracın gösterge paneli, gövde renk tonu ile adeta kamufle edilmiş durumdadır. Dijital radyo, navigatör aynı zamanda özel uygulamalarla da pratik biçimde entegre edilebilen 5 inç dokunmatik ekran; konforu üst seviyelere çıkarır. Fiat 500, hibrit ve LPG özelliğiyle sunulur. Güçlendirilmiş motor ise sürücülerden tam not alacak şekildedir. Uygun Fiat 500 kiralama fiyatları ile sorunsuz ve güvenli bir kiralama hizmetini her zaman bizden alabilirsiniz.

Fiat 500 Kiralama Koşulları 

Elitcar olarak sunduğumuz avantajlarla Fiat 500 ve diğer tüm modelleri kiralamak, son derece kolaydır. Bunun için web sitemiz üzerinden detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz. Bu sayede sizin için uygun olan koşulları da değerlendirebilirsiniz. Dalaman Havalimanı araç kiralama hizmetlerimizle havalimanlarından hızlı ve sorunsuz kiralama hizmetleri alabilirsiniz. İster günlük ister kısa dönem isterseniz de Fiat 500 uzun dönem kiralama hizmetlerimiz olsun en uygun koşullar ve en uygun fiyat avantajlarından yararlanırsınız. 

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Kiralık bir araçla, toplu taşıma veya araç paylaşımı hizmetlerine ihtiyaç duymadan, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda gitme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olursunuz.
Fiat 500 kiralamak için en az kaç yaşında olmak gerekir? 

Fiat 500 model araç kiralamak için kişilerin 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekir. Aynı durum diğer araç modelleri için de geçerlidir. 
 

Fiat 500 çocuklu aileler için uygun mudur? 

Fiat 500 araç modeli, çocuklu aileler için çok uygun değildir. Bagaj hacminin bir tık dar olması, uzun yolculuklarda üst düzey konfor sunmayabilir.

Fiat 500 günlük, haftalık, aylık veya uzun dönem kiralanabilir mi? 

Fiat 500 model araçlar günlük, haftalık, aylık ya da daha uzun süreli şekilde kiralanabilir. Ancak hangi tarihler arasında ve ne kadar süre kiralama hizmeti almak istiyorsanız öncelikle rezervasyon durumlarına bakmanız gerekir. 

Fiat 500 100 km'de kaç litre yakıt yakar? 

Fiat 500 model araçlar 100 km'de şehir dışında 4.1, şehir içinde ise 6.0 litre yakıt yakar. 
 

Elitcar
Hala Sorularınız mı Var?
Sorular ve yanıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.
Elitcar
Mobil Uygulamamızı İndirin
Mobil uygulamamızı indirin ve araç kiralama işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin.
Elitcar Rental Mobile AppElitcar Rental Mobile App