Citroen Araç Kiralama

Hem metropol bir şehir olduğu için hem de ülkemizin başkenti olma özelliğini taşımasından ötürü sürekli olarak ziyaretçisi bulunan Ankara araç kiralama alanında en geniş piyasaya sahip olan illerimizin arasında yer alır.

Hem metropol bir şehir olduğu için hem de ülkemizin başkenti olma özelliğini taşımasından ötürü sürekli olarak ziyaretçisi bulunan Ankara araç kiralama alanında en geniş piyasaya sahip olan illerimizin arasında yer alır.

Araç kiralarken konfor, sağlamlık, dinamiklik gibi özelliklerde göz önünde bulundurulur. Günümüzde kullanıcılar daha çok düşük motorlu araçları tercih ederek yakıt masrafından tasarruf etmeye çalışır. Fransız mühendisliğini sonuna kadar hissedebileceğiniz Citroen marka araçlardan kiralayarak size sunduğu konforu ve sürüş kolaylığını deneyimleyebilirsiniz. Fakat araç kiralarken dikkat edilmesi gereken şeyler Citroen araç kiralarken de geçerlidir. Citroen için kiralama işlemi yaparken tecrübeli firmamızın tercih edilmesi önemlidir. Firmamız bu sektörde oldukça fazla tecrübeye sahiptir. Siz de Citroen marka araç kiralarken tecrübeli firmamızı tercih ederek, sağladığımız avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Günümüzde araç kiralamak, satın almaktan daha avantajlı bir hareket gibi durur. Kredi ile araç satın almak yüksek kredi faizlerinin ödenmesine sebep olabilir. Bununla birlikte satın aldığı aracın bakımıyla da uğraşmak zorunda kalır. Araç kiralama sürecinde kullanıcının hiçbir bakım işlemiyle uğraşmasına gerek kalmaz. Yatırım açısından bakıldığı zaman araç kiralama oldukça avantajlıdır. Bireysel olarak araç kiralamanın avantajlarının yanı sıra kurumsal olarak da kiralamanın birçok avantajları vardır. Şirketlerin özellikle filo araç kiralama işlemlerinde oldukça avantajlı olduklarını söylememiz doğru olur. Motorlu taşıtlar vergisi, Zorunlu maliyet sigortası ve aracın bakım işlemlerinin ücrete dâhil edilmesiyle firmamız sizlere hem bireysel hem de kurumsal filo araç kiralamalarında oldukça avantaj sağlar. Firmamızdan kiralamaya yönelik bütün hizmetleri sorun yaşamadan alabilirsiniz. 

Citroen Araç Nasıl Kiralanır?

İhtiyaçlarınızdan dolayı araç kiralamak istediğiniz zaman doğal olarak kullanacağınız yöntem en hızlı ve en ekonomik olanı kullanmayı tercih etmek olur. Eğer Antalya araç kiralama hizmeti almak istiyorsanız o bölgede de hizmet veren firmamızdan ulaşabilirsiniz. Aracınızı kiralarken Citroen araç kiralama fiyatları dışında dikkat nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilerek hizmet almalısınız. Hizmetimizi alırken kilometre ücreti, GPS sistemleri ücretleri ve sigorta gibi ek ücretlerin sizden talep edilip edilmediğini öğrenmeniz gerekir. Firmamızdan alacağınız kiralama işlemlerinde, özellikle Citroen filo kiralama işlemlerinde şirketlere uzun veya kısa vadede avantajlı hizmetler sunarız.

Firmamız sağlamış olduğu avantajlar sayesinde uzun vadede sözleşmelere dayalı yapılan filo kiralamalarında oldukça ekonomik bir hizmet sunar. Aracı ihtiyacınız doğrultusunda hangi alanda kullanmak istiyorsanız firmamızdan alanınıza uygun Citroen arabaları kiralayarak şirket çalışanlarınızın en konforlu, en güvenli ve en ekonomik şekilde yol almalarını sağlayabilirsiniz. Citroen klasmanında araçlara en avantajlı şekilde ulaşmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Sadece Citroen uzun dönem araç kiralama işlemlerinde değil, kısa dönemde de avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Kiralık Citroen Araç Modelinizi Seçin

Fransız menşeili olan Citroen, konforu ve yaşattığı sürüş kolaylığı deneyimi ile otomobil sektörünün en çok tercih edilen markaları arasındadır. Sizlerde Citroen günlük dönem kiralama hizmetimizden faydalanarak Citroen'nin yaşattığı bu sürüş zevkini deneyimleyebilirsiniz. Günlük araç kiralama hizmeti için firmamız Citroen'nin bütün marka modellerini deneyimleme hizmeti sunar. Citroen'nin ülkemizde en çok tercih edilen modeli olan Citroen C-elysee modelini tercih edebilir ya da isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda başka Citroen modellerini ya da başka marka araçlara firmamızdan kiralamak üzere yönelebilirsiniz.

Citroen Oto Kiralamalarda Avantajlı Fiyatlar ve Kampanyalardan Haberdar Olun

Sıklıkla araç kiralamaya ihtiyaç duyan birisiyseniz haklı olarak en ekonomik ve en hızlı şekilde bu hizmeti almak isteyebilirsiniz. Bu konudaki en önemli husus kampanya ve avantajlardan haberdar olmaktır. Dijital uygulamalar sayesinde yapılacak kampanyalardan kolaylıkla haberdar olabilirsiniz. Firmamız bu alanda müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmak için gerekli adımları atar. Atmış olduğumuz bu adımlar sayesinde dilediğiniz Citroen model araca en avantajlı şekilde ulaşabilirsiniz. Firmamızın dijital uygulamasında Bursa Yenişehir Havalimanı Araç Kiralama gibi birçok hizmete ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Citroen'i Seçmelisiniz?

Firmamız Citroen marka araç kiralamada kısa dönemde olduğu gibi uzun dönemde de avantajlar sunar. Araç kiralama esnasında kiralayacağınız arabayı ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçmelisiniz. Citroen kiralama yaparken firmamız size en güvenli ve konforlu yolculuğu yapabilmeniz için gerekli hizmetleri sunmayı amaçlar. Fakat bunu sağlayabilmemiz için aracı hangi ihtiyacınız doğrultusunda kiraladığınız büyük önem taşır.

Firmamızın size en uygun Citroen kiralık araç hizmetini verebilmesi için, aracı yük taşımacılığı için mi yoksa bireysel kullanım için mi kiraladığınızı belirtmeniz kolaylık sağlar. Citroen araç kiralama fiyatları da arabayı hangi ihtiyaç doğrultusunda kullanmak istemenize göre değişir. Mesele seyahat için daha çok Citroen otomobil tercih edilirken, yük taşımacılığı için express araçlara ihtiyaç duyulur. Citroen araba kiralama hizmeti alırken hangi ihtiyaç doğrultusunda almak istediğinizi belirtirseniz Firmamız sizin en konforlu seyahati yapabilmesi için gerekli aracı tavsiye edecektir. Tüm şehirler Citroen kiralama ve Citroen filo kiralama hizmeti veririz.

Citroen Otomobil Kiralamanın En Kolay Yolu

Citroen kısa dönem kiralama olsun ya da Citroen uzun dönem kiralama hizmetine yoğunluğun ve ihtiyacın daha fazla olduğu havaalanı veya otobüs terminali gibi yerlerde ihtiyaç duyabilirsiniz. Söz konusu olan bu yerlerde araç kiralama hizmetine talep fazla olduğu için Citroen araba kiralama ihtiyacınızı karşılayamayabilirsiniz. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için önceden rezervasyon yapılması gerekir. Eğer Citroen araç kiralama hizmeti almak istiyorsanız firmamızın dijital uygulamasını cep telefonunuza indirerek hem kampanyalarımızı inceleyebilir hem de ihtiyacınız doğrultusunda dilediğiniz araca önceden rezervasyon yaptırarak kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Uzun veya Kısa Dönem Citroen Araç Kiralama

Öncelikle araç kiralamanın araç satın almaktan daha avantajlı olduğunu belirtmeliyiz. Citroen kısa dönem kiralama hizmetinin sağlamış olduğu avantajlar da vardır. Ancak Citroen uzun dönem kiralama hizmeti de sizlere daha büyük avantajlar sağlamaktadır. Şirketinize uzun dönem Citroen filo kiralama aldığınız zaman vergi yükünden kurtulup bunun yanında ÖTV ve MTV gibi vergilerle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Kısa ya da uzun yolculuklar fark etmeksizin günümüzde araç kiralama oldukça avantajlı bir hal almış durumdadır. Firmamızdan Citroen araç kiraladığınız zaman kasko veya trafik sigortası gibi durumları düşünmenize gerek kalmaz.

Citroen günlük dönem araç kiraladığınız takdirde de yolda kalma gibi sorunları yaşamamanız firmamız için oldukça önemlidir. Citroen uzun dönem araç kiralama hizmetimizi almanız doğrultusunda fiyatlarımız oldukça ekonomik olur. Aynı zamanda Audi araç kiralama gibi hizmetlerimiz de vardır.

Citroen Kiralık Aracınızın Keyfini Çıkarın

Günümüzde en çok tercih edilen markalar arasında yere alan Citroen, hem sağladığı ekonomik sürüş olanağı ile hem de konfor ve dayanıklılığı ile sizlere harika bir sürüş deneyimi sunar. Citroen günlük dönem kiralama hizmetimiz de sıklıkla tercih edilmektedir. Aynı zamanda uzun dönem ve kısa dönem Citroen kiralık araç hizmeti avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz. Siz de ihtiyaçlarınız doğrultusunda Fransa menşeili bir Citroen otomobil kiralayarak hem ihtiyaçlarınızı karşılayıp hem de bu arabanın sunduğu sürüş zevkinin tadını çıkarabilirsiniz.

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Kiralık bir araçla, toplu taşıma veya araç paylaşımı hizmetlerine ihtiyaç duymadan, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda gitme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olursunuz.
Citroen Araç Kiralamak İçin Yapmanız Gerekenler?

 

Sürücünün yaşının en az 21 olması, sürücü belgesi, kredi kartı ve ikametgâh adresi gibi evrakların gerekli olduğunun firmamız ile görüşülmeden önce bilinmesi gerekir. Eğer sıklıkla araç kiralama hizmeti alan bir vatandaşsanız bu işlemler hızlı bir şekilde gerçekleşir. 

Citroen Araç Kiralama Sözleşmesi Nasıl Yapılır?

 

Kiralama sözleşmesi öncesinde araçta çizik ve gözle görünür hasarların olup olmadığı kontrol edilir. Daha sonra sözleşmelerimizi rent a car matbu evrakları üzerinden gerçekleştirilir. Araç kiralama hizmetinde ödemeler kredi kartı ile alınır.

Kiralık Citroen Araçta Kasko ve Sigorta Oluyor mu?

 

Kiralayan firmanın ve kiralayan kişinin kendini güvence altına alması gerekli olduğu için Citroen marka araçlarda kasko ve sigorta bulunması zorunludur. Yasal mevzuat gereği araç kiralama işleminde kaskosuz ve sigortasız araç kiralama işlemi yapmak yasal değildir.

Citroen Kiralık Araçlarda Kiralama Süresi Nasıl Uzatılır?

 

Citroen kiralama hizmeti almışsanız eğer ihtiyacınız doğrultusunda kiralama süresini uzatabilirsiniz. Ancak sürenin uzatılabilmesi için aracın önceden birisine rezerve edilmemiş olması gerekir. Eğer başka birisi araca rezervasyon yaptırmışsa süreyi uzatmanız mümkün olmaz.

Hala Sorularınız mı Var?
Sorular ve yanıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.