Güncel Bilgiler
Otomotiv Sektöründe Blockchain Teknolojisi
Güncel Bilgiler
23 Aralık 2022
Otomobiller, günlük hayatta ulaşım anlamında hayatımızı kolaylaştıran buluşlardır. Genel olarak şahsi araçlarımız bulunsa da bazen bazı alanlarda araç kiralama yapılmaktadır. Bu hususta dünyadaki en büyük ikinci sektör otomotiv sektörüdür.
Yeşil Kart Sigortası Nedir, Ne İşe Yarar?
Güncel Bilgiler
22 Aralık 2022
Yeşil kart sigortası, yeşil kart sistemine üye olan ülkelerde geçerli olan bir motorlu taşıt sigortasıdır. Yurt dışından gelen misafirler dilerse İstanbul’da araç kiralama gibi değerlendirmeler yapabilirler.
Torsiyon Sistemi Nedir?
Güncel Bilgiler
21 Aralık 2022
Otomobiller, ulaşım noktasında günümüz dünyasında yaşayan insanları her gün bir yerden farklı bir yere götürmektedir. Çoğu büyük şehirde insanların kendilerine ait araçları olduğu gibi bugün Trabzon’da araç kiralama gibi ülkemizin pek çok yerinde araç kiralama seçenekleri mevcuttur.
Yakıt Tasarrufu İçin Yapılması Gereken Nelerdir?
Güncel Bilgiler
20 Aralık 2022
Ülkemizde akaryakıt fiyatları arttığından dolayı yakıt tasarrufu için araştırmalarda artmaktadır. Her gün yollar, İstanbul’da araç kiralama yaparak veya şahsi araçlarıyla yola çıkan insanlarda doludur.
Araçlarda Akü Ömrü Kaç Yıldır?
Güncel Bilgiler
15 Aralık 2022
Günümüzde pek çok insan, şehirlerarası yolculuk yapmaktadır. Tır ve otobüs çalışanları sürekli olarak seyahat etselerde bireysel anlamda ucuz araç kiralama yapılarak insanlar tatile çıkmaktadır.
Hangi Aracı Kiralamalısınız? Bunlara Dikkat!
Güncel Bilgiler
15 Aralık 2022
Günümüzde pek çok yere ulaşım için otomobilleri kullanmaktayız. Gerek bazı kurumsal markalar gerekse kişisel kullanımlar bazında Konya’da araç kiralama oranları oldukça yükselmiştir.
Araba Sürmenin Püf Noktaları
Güncel Bilgiler
14 Aralık 2022
Günümüzde farklı modellerde pek çok otomobil bulunmaktadır. Çok önceden hayatımıza giren ve ulaşım anlamında hayatımızı kolaylaştıran otomobiller İstanbul’da araç kiralama gibi durumlarda karşımıza çıkmaktadır.
Otomatik Vites Araç Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Güncel Bilgiler
12 Aralık 2022
Günlük hayatın içerisinde işe, okula veya herhangi bir yere giderken ulaşım için arabalarımızı kullanmaktayız. Hal böyle olunca otomobiller ulaşım anlamında oldukça hayatımızı kolaylaştırmaktadır.