Alanya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Alanya araç kiralama işleminin ardından teslim alacağınız kiralık araçla şehri keşfetmeye başlayabilirsiniz. 

Antalya’nın en çok turist çeken bölgelerinden olan Alanya, plajları ve koylarıyla ön plana çıkmaktadır. Alanya’da gezilmesi gereken yerleri keşfetmek için Elitcar Rental araç kiralama hizmetini tercih edebilirsiniz. Doğal, tarihi ve kültürel güzellikleriyle ziyaretçilerini büyüleyen Alanya, iş gezisi nedeniyle de gelen pek çok iş insanına ev sahipliği yapmaktadır. Alanya’yı doyasıya keşfetmek için en mantıklı çözüm, Alanya’da araç kiralamaktır. Şehre hava ulaşımıyla gelecekseniz de havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanabilir ya da adrese teslim araç kiralama seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Alanya Trafik Bilgileri

Alanya’da araç kiralamayı düşünen birçok kişinin merak ettiği konuların başında, trafik bilgileri geliyor. Büyük şehirlerin ortak problemi olarak karşınıza çıkan trafik sorunu, Alanya’da bir nebzede olsun peşinizi bırakıyor. Alanya’da trafik yok denecek kadar azdır. Ancak trafikten en az etkilenmek için trafiğin yoğun olduğu saatleri tercih etmemelisiniz. Alanya’da araç kiralama yapmadan şehri keşfetmek sizi maddi ve manevi olarak daha çok yorabilir ve vakit kaybettirir. Eğer ki hava ulaşımıyla gelecekseniz Alanya Gazipaşa Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak uçaktan indiğiniz gibi aracınızı teslim alabilirsiniz. 

Kusursuz Alanya araç kiralama hizmeti sunan Elitcar Rental, gezinizi konforlu ve rahat geçirmenizi sağlayacak pek çok avantaj da sunuyor. Kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınız için de çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinden biri olan Elitcar’ı tercih edebilirsiniz. 

Devamını oku...

Alanya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Teslim Noktaları ve Havalimanları

6 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Alanya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! rent a car sizlere hizmet veriyor.

Alanya Büro
Elit Büro
Alanya Adres Teslimi
Adres
Alanya Otel Teslimi
Otel
Alanya Gazipaşa Havalimanı
Havalimanı

Ne yenir, ne içilir?

Alanya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Alanya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Flash Restaurant
Flash Restaurant
Hacet Cad.
Turkish Restaurant
Yol Tarifi Al
Alanya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Çıtırım
Çıtırım
25. Metrelik Yol Hal Kavşağı
Alanya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ömür Paça ve Pide Lahmacun Salonu
Ömür Paça ve Pide Lahmacun Salonu
Turkish Restaurant
Yol Tarifi Al
Alanya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Köfteci Yusuf
Köfteci Yusuf
D 400 Karayolu Uzeri
Kofte Place
Yol Tarifi Al
Alanya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Şefin Yeri Restaurant
Şefin Yeri Restaurant
Gullerpinari mah. A.Asim Tokus cad. 107 / A Alanya
Restaurant
Yol Tarifi Al

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler

Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Araba kiralamak için neye ihtiyacınız var? 

Detayları GörüntüleGizle

 

Alanya araç kiralama hizmeti için öncelikle sahip olmanız gereken şey, geçerli bir sürücü belgesidir. Sürücü belgesinin yani ehliyetin çoğu zaman en az bir yıldır geçerli olması şartı aranmaktadır. Teminat/depozito için de kendi adınıza kredi ya da hesap kartı bırakarak kolaylıkla araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. İşte Elitcar ile araç kiralamak bu kadar kolay!

Kiralık araç trafik cezasını kim öder?

Detayları GörüntüleGizle

 

Alanya araç kiralamada kiralama işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikle araç ilgili tüm sorumluluk kiralayan kişiye geçer. Kiralayan kişi, yapılan tüm trafik ihlallerinden ve trafik cezalarından sorumludur. Trafik cezasının kesildiği gün ve saatte aracın kimde olduğu tespit edilir ve ceza o kişiye yönlendirilir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralarken öncelikle Alanya kiralık arasında karşılaştırma yaparak fiyat performans olarak en iyi aracı seçmeniz size tasarruf sağlayacaktır. Araç kiralarken ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca mutlaka sigorta yaptırmalı ve araç kiralama sözleşmesini detaylıca incelemelisiniz. Özellikle de uzun dönem araç kiralama hizmetinden yararlanacaklar bunlara mutlaka dikkat etmelidir.

Kaza halinde ne yapmalıyım?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiraladığınız araçla kazaya karıştığınızda aracı hareket ettirmeden önce hemen araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durumu aktarmalı ve yol yardımı talebinde bulunmalısınız. En yakın polis ya da jandarmayla da iletişime geçmeli ve rapor tutturarak alkol raporu almalısınız. Kazada araç kiralayan kişi kusursuzsa masraflar şirket tarafından karşılanır.

Kiraladığım aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralama şirketinde evrak işlemlerinizi tamamladıktan sonra aracı teslim alırken görevliyle birlikte detaylı olarak incelemelisiniz. Gözünü çarpan tüm çizik, vuruk, göçük bölgeleriyle görevliye bildirerek rapor tutmasını istemelisiniz. Böylece aracı teslim ederken daha önce oluşmuş hasarların sorumlu konumuna düşmezsiniz. Aracın tüm kapılarını, bagajını, kaputunu açarak incelemeli ve mekanizmalarını kontrol etmelisiniz. Bu adımlar güvenliğiniz için son derece önemlidir.

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç verilecek mi?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiralık araç arızalandığında araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi vermeli ve yol yardımı talebinde bulunmalısınız. Şirket en kısa sürede yeni aracınızı size teslim edecek ve arızalanan aracı çektirecektir.