Zonguldak’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Zonguldak araç kiralama işleminin hemen ardından teslim alacağınız araçla Zonguldak’ı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Batı Karadeniz’in en güzel şehirlerinden Zonguldak, her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor. Karadeniz ülkeleri için ticari bir kapı olarak görülen Zonguldak, yeraltı kaynakları bakımından da çok zengin olduğu için iş seyahati bakımından da çok tercih edilen bir şehirdir.

Zonguldak’ta gezilecek yerleri keşfetmek, tarihi atmosferini solumak ve doğal güzellikleriyle büyülenmek için en iyi çözüm Zonguldak’ta araç kiralamaktır. Havalimanı araç kiralama hizmetinden de yararlanarak şehri özgürce keşfedebilirsiniz.

Zonguldak Trafik Bilgileri

Zonguldak’ta araç kiralama hizmetinden yararlanmadan önce bilgi sahibi olmanız gereken konulardan biri de, trafik bilgileridir. Tüm büyük şehirlerin ortak problemi olan trafik, Zonguldak’ta yok denecek kadar azdır. Ancak yine de iş seyahatinizi ya da turistik gezinizi planlarken trafiğin yoğun olmadığı saatleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Zonguldak’ı araç kiralama hizmetinden yararlanmadan keşfetmek sizi hem maddi hem de manevi olarak yıpratır. Şehre hava yolu aracılığıyla gelecekseniz Zonguldak Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. 

En çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinden biri olan Elitcar Rental sunduğu Zonguldak Havalimanı araç kiralama hizmetiyle ulaşımınızı kolaylaştırıyor. Kurumsal araç kiralama ihtiyacınız için de Elitcar ile iletişime geçerek uygun araç kiralama fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Devamını oku...

Zonguldak’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Teslim Noktaları ve Havalimanları

2 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Zonguldak’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! rent a car sizlere hizmet veriyor.

Zonguldak Havalimanı
Havalimanı
Zonguldak Otogar
Otogar

Ne yenir, ne içilir?

Zonguldak’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Zonguldak’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Çorbacı Suat
Çorbacı Suat
Gazipaşa Cad Mithatpaşa Mah
Soup Spot
Yol Tarifi Al
Zonguldak’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Bizim Çorbacı
Bizim Çorbacı
Dörtyol Sok.
Soup Spot
Yol Tarifi Al
Zonguldak’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Köy Sofrası
Köy Sofrası
Yeni Mah. Hürriyet Cd ( Eski Ceza Evi Karşısı) 16/a
Turkish Home Cooking Restaurant
Yol Tarifi Al
Zonguldak’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! McDonald's
McDonald's
Fast Food Restaurant
Yol Tarifi Al
Zonguldak’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Damak Tadı
Damak Tadı
Ankara Caddesi / Bakacakkadi
Turkish Restaurant
Yol Tarifi Al

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril

Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler

Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Araba kiralamak için neye ihtiyacınız var? 

Detayları GörüntüleGizle

 

Zonguldak araç kiralama hizmetinden yararlanmak için öncelikle geçerli bir sürücü belgesine sahip olmalısınız. Çoğu zaman sürücü belgesinin en az bir yıldır geçerli olması şartı aranmaktadır. Diğer ihtiyacınız olan ise, depozito/teminat bırakmak için kendi adınıza kredi ya da hesap kartı. Kısaca geçerli bir sürücü belgesi ve teminat bırakacağınız hesap/kredi kartıyla otomobil kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kiralık araç trafik cezalarını kim öder?

Detayları GörüntüleGizle

 

Zonguldak araç kiralama hizmetinde gerekli işlemlerin yapılmasının ardından araçla ilgili tüm sorumluluk kiralayan kişiye ait olur. Bundan dolayı da başta trafik ceza olmak üzere yapılan tüm trafik ihlallerinden araç kiralayan kişi sorumludur. Trafik cezasının kesildiği gün ve saatte aracın kimde olduğuna sistemden bakılır ve trafik cezası o kişiye yönlendirilir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Detayları GörüntüleGizle

 

Zonguldak kiralık araçlar arasından seçim yaparken öncelikle ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalı ve fiyat performans karşılaştırması yaparak size en uygun aracı tercih etmelisiniz. Bu, her anlamda tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Araç kiralama hizmetinden yararlanırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de, sigortadır. Sigorta pek çok kişi tarafından yük olarak görülmektedir ancak tam tersi pek çok avantaj sağlar. Araç kiralama sözleşmesini detaylı olarak incelemelisiniz, özellikle de uzun dönem araç kiralarken kesinlikle göz ardı etmemelisiniz. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken araçta herhangi bir hasarın olup olmadığını görevliyle kontrol etmeli, varsa rapor tutturmalısınız.

Kiralık arabam için şimdi rezervasyon yapıp daha sonra ödeme yapabilir miyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Online araç kiralama hizmetiyle dilediğiniz tarihte araç kiralama rezervasyonu oluşturabilirsiniz. Ayrıca erken araç kiralama rezervasyonuyla ne kadar erken araç kiralarsanız o kadar az ödeme yaparsınız. Ödemenizi de aracı teslim alırken güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Kaza halinde ne yapmalıyım?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiralık araç ile kazaya karışmanız halinde aracı hareket ettirmeden araç kiralama şirketinizle iletişime geçmelisiniz. Eğer yaralanmalı bir kazaysa en yakın polis ya da jandarmayla iletişime geçerek rapor tutturmalı ve alkol raporu almalısınız. Yaralanmalı bir kaza değilse de kaza tespit tutanağı doldurmalı ve varsa kazaya karışan diğer araçlarla rapor tutturmalısınız.

Araç kiralama şirketi en kısa sürede size yol yardımı gönderecek ve sizi gideceğiniz konuma ulaştırırken aracı da çektirecektir. Kazada kiralayan kişi kusursuzsa masraflar şirket tarafından karşılanır.

Kiraladığım aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralama şirketinde evrak işlemlerinizi tamamladıktan sonra aracı teslim alırken görevliyle birlikte dikkatlice incelemelisiniz. Herhangi bir kusur varsa rapor tutturmalısınız. Bu, aracı teslim ederken daha önce oluşmuş kusurlardan sorumlu tutulmanızın önüne geçer. Aracın tüm kapılarını, bagajı ve kaputu açarak mekanizmalarını kontrol etmelisiniz, güvenliğiniz için oldukça önemli bir adımdır.

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç verilecek mi?

Detayları GörüntüleGizle

Kiraladığınız aracın arızalanması halinde araç kiralama şirketini arayarak yol yardımı talebinde bulunabilirsiniz. Şirket en kısa sürede size yeni aracınızı ulaştıracak ve arızalanan aracı da çektirecektir.