Zonguldak Havalimanı Araç Kiralama

Uygun fiyat ve güvenilir hizmet anlayışı ile Elitcar Zonguldak Havalimanı Araba Kiralama ayrıcalıklarını ve kusursuz deneyimi yaşayın!

Zonguldak Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Zonguldak Havalimanı araç kiralama fiyatlarının değişiklik göstermesinde etkili olan pek çok faktör bulunduğu için sabit bir fiyattan bahsetmek mümkün değildir. Araç kiralama süresinin ne kadar uzun olduğu, kiralanacak aracın modeli ve özellikleri, müşterinin talep ettiği ekstra özellikler havalimanı araç kiralama fiyatlarının değişmesinde doğrudan etkilidir. 

Web sitemizi ziyaret ederek farklı özellikteki araçların günlük araç kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Kiralık aracı teslim alacağınız konumu ve tarihi, teslim edeceğiniz konumu ve tarihi girerek filtreleme yapabilir ve çıkan kiralık araçların günlük kiralama fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama fiyatları için de doğrudan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir ve size özel uzun dönem araç kiralama fiyatları ve koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz. Siz de Zonguldak Havalimanı araç kiralama ihtiyacınız için Elitcar Rental’i tercih edin ve uygun fiyatlı araç kiralama ayrıcalığını yaşayın.

Zonguldak Havalimanı Genel Bilgiler

Zonguldak şehir merkezine yaklaşık 8 kilometre uzaklıkta bulunan Zonguldak Çaycuma Havalimanı, yeterli yolcu bulunmadığı gerekçesiyle kapatılmış ancak gerekli düzenlemelerin yapılmasının ardından 2007 yılında tekrardan hizmete açılmıştır. Hem iç hatlar hem de dış hatlar uçuşları gerçekleştiren havalimanı, 1400 metrekarelik bir alanda faaliyet göstermektedir. Zonguldak Çaycuma Havalimanı, turizm, sanayi, tarım nedeniyle sıklıkla tercih edilmekte ve her geçen gün daha fazla yolcuya hizmet vermektedir.

Her yıl binlerce yolcuya ev sahipliği yapan Zonguldak Çaycuma Havalimanı, özellikle de ticaret, sanayi gibi sebeplerden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Siz de Zonguldak ve çevresindeki illeri keşfetmek için Zonguldak Havalimanı’nı tercih edebilir ve şehre hızlıca ulaşabilirsiniz. Şehir içi ulaşımınızı da kolayca sürdürmek için Zonguldak Çaycuma Havalimanı araç kiralama yapabilir ve uçaktan indiğiniz gibi kiralık aracınızı teslim alabilirsiniz.

Zonguldak Çaycuma Havalimanı Nerede?

Sivil kategoride hizmet veren Çaycuma Havalimanı, Zonguldak şehir merkezine 8 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Şehir merkezine yakın bir konumda olması nedeniyle havalimanı ulaşım farklı yöntemlerle sağlanabilmektedir. Toplu taşıma araçları, belediye otobüsleri, havalimanı transfer araçları, taksiler Zonguldak Havalimanı ulaşımı için tercih edilebilir. Şehir merkezine daha hızlı ve konforlu ulaşmak için de Çaycuma Havalimanı araç kiralama hizmetini tercih edebilirsiniz. Böylece bir yandan diğer vasıtalarla yolunuzu uzatmamış olur, bir yandan da vaktinizi verimli değerlendirmiş olursunuz. Online araç kiralamayla Zonguldak havalimanı araç kiralama hizmeti için işlemlerinizi hemen tamamlayabilir ve uçaktan indiğiniz gibi aracınızı teslim alabilirsiniz. Aynı zamanda Zonguldak araç kiralama yaparak da havalimanı haricinde kiralık aracınızı şehir merkezinden ya da adresinizden teslim alabilirsiniz.

Manuel vites araç kiralama, otomatik vites araç kiralama, benzinli araç kiralama ya da dizel araç kiralama… İstediğiniz modelde, markada, yakıt türünde, viteste aracı Elitcar Rental’in geniş kiralık araç filosunda bulabilirsiniz.

Zonguldak Çaycuma Havalimanı En Uygun Araç Kiralama

Sunduğu profesyonel araç kiralama hizmetiyle en çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinin başında gelen Elitcar Rental, müşterilerine pek çok ayrıcalık sunmaktadır. Geniş araç filosu, 7/24 yol yardımı, uygun fiyatlı araç kiralama, havalimanı ucuz araç kiralama, havalimanı kiralık araç teslimatı, kasko ve diğer sigortalar, son model kiralık araçlar gibi pek çok ayrıcalıktan yararlanmak için siz de Elitcar’ı tercih edebilir ve keyifli bir yol deneyimi yaşayabilirsiniz. Kişisel ve kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreten firma, Zonguldak Çaycuma araç kiralama ihtiyacınıza da çözüm oluyor.
Siz de uygun havalimanı araç kiralama denildiğinde akla gelen ilk firmalardan Elitcar Rental’i tercih ederek uygun fiyatlı araç kiralama yapabilirsiniz. Türkiye’de 80’den fazla araç teslimat noktası bulunan firma, online araç kiralama hizmetiyle de Zonguldak havalimanı araç kiralama yapabilmenize olanak sağlıyor.

Zonguldak Çaycuma Havalimanı Ulaşım Rehberi

Sanayi, ticaret gibi nedenlerle sıklıkla tercih edilen Zonguldak Çaycuma Havalimanı, bölgenin gelişmesine ve tercih edilmesine bağlı olarak her geçen yıl daha çok kişiye hizmet vermektedir. Zonguldak şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta bulunan havalimanından şehir merkezine ya da şehir merkezinden havalimanına çeşitli yöntemlerle ulaşım sağlanabilmektedir. Havalimanı toplu taşıma araçları, belediye toplu taşıma araçları, taksiler bu yöntemlerden bazılarıdır. Ancak ulaşımınızı hızlı ve konforlu sürdürmek için tercihinizi Zonguldak havalimanı araç kiralama hizmetinden yana kullanabilirsiniz. Böylece vaktinizi daha verimli değerlendirebilir ve şehir özgürce keşfedebilirsiniz. 

Ayrıca birkaç gününüzü de Zonguldak ve çevresini keşfetmek için ayıracaksanız kiraladığınız araç işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçtiğiniz araçla şehri istediğiniz gibi gezebilirsiniz.

Zonguldak’ta Trafik – Sürüş Kuralları

Zonguldak Çaycuma Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanmadan önce bilgi sahibi olmanız gereken noktalardan biri de, şehrin trafik ve sürüş kurallarıdır. Bu kurallara uyarak daha güvenli ve konforlu bir yol deneyimi yaşayabilirsiniz.

Güvenli bir deneyimi için öncelikle yola çıkmadan önce sizin ve araçtaki diğer tüm kişilerin emniyet kemerlerinin takılı olduğundan emin olmanız gerekir. Ayrıca yol çıkmadan önce de aracın tüm aynalarını kontrol ederek kör noktaların bulunmadığından emin olmalısınız. Yola çıktıktan sonraysa trafik ışıklarına, trafik levhalarına, şehir içi ve şehir dışı hız sınırlarına uymalı ve bu konudan kesinlikle taviz vermemelisiniz. Bu kurallar yalnızca Zonguldak’ta değil; dünyanın her yerinde geçerlidir. Elitcar Rental olarak müşterilerimizin güvenliğini her şeyin üstünde tutuyor ve bundan dolayı da kiralık araçların bakımlarını düzenli aralıklarla yaptırarak güvenliklerini artırıyoruz.

Zonguldak’ta Gezilecek ve Turistik Yerler

Doğal güzellikleri, denizi ve tarihi yerleriyle ziyaretçilerini büyüleyen Zonguldak’ta gezilecek yerlerin başında Ereğli Müzesi, diğer bir adıyla Halil Paşa Konağı yer alıyor. Bu konakta Roma, Bizans, Gerek gibi medeniyetlere ait pek çok eseri inceleyebilirsiniz. Ayrıca Çaycuma ilçesinde yer alan Tieion Antik Kenti’ni ve Filyos Kalesi’ni de mutlaka Zonguldak’ta gezilecek yerler listesine eklemelisiniz. 
Şifa bulacağınız Kozlu Ilıksu Kaplıcası, Cehennemağzı Mağarası, Gökgöl Mağarası da gezilmesi gereken noktalardandır. Harmankaya Şelalesi sizi görüntüsüyle büyüleyecek, Kilimli Sahili’nde de muhteşem deniz havası alacaksınız. Zonguldak’a gelmişken en güzel yaylalarını da ziyaret etmenizi öneririz.
Karakoçlu Beylik Mezarı, Beykoz Kalesi, Yağmurca Kayalıkları, Kral Mezarı’nı da gezmelisiniz. 

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Kiralık bir araçla, toplu taşıma veya araç paylaşımı hizmetlerine ihtiyaç duymadan, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda gitme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olursunuz.
Araba kiralamak için neye ihtiyacınız var? 

 

Zonguldak araç kiralama hizmetinden yararlanmak için öncelikle geçerli bir sürücü belgesine sahip olmalısınız. Çoğu zaman sürücü belgesinin en az bir yıldır geçerli olması şartı aranmaktadır. Diğer ihtiyacınız olan ise, depozito/teminat bırakmak için kendi adınıza kredi ya da hesap kartı. Kısaca geçerli bir sürücü belgesi ve teminat bırakacağınız hesap/kredi kartıyla otomobil kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kiralık araç trafik cezalarını kim öder?

 

Zonguldak araç kiralama hizmetinde gerekli işlemlerin yapılmasının ardından araçla ilgili tüm sorumluluk kiralayan kişiye ait olur. Bundan dolayı da başta trafik ceza olmak üzere yapılan tüm trafik ihlallerinden araç kiralayan kişi sorumludur. Trafik cezasının kesildiği gün ve saatte aracın kimde olduğuna sistemden bakılır ve trafik cezası o kişiye yönlendirilir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

 

Zonguldak kiralık araçlar arasından seçim yaparken öncelikle ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalı ve fiyat performans karşılaştırması yaparak size en uygun aracı tercih etmelisiniz. Bu, her anlamda tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Araç kiralama hizmetinden yararlanırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de, sigortadır. Sigorta pek çok kişi tarafından yük olarak görülmektedir ancak tam tersi pek çok avantaj sağlar. Araç kiralama sözleşmesini detaylı olarak incelemelisiniz, özellikle de uzun dönem araç kiralarken kesinlikle göz ardı etmemelisiniz. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken araçta herhangi bir hasarın olup olmadığını görevliyle kontrol etmeli, varsa rapor tutturmalısınız.

Kiralık arabam için şimdi rezervasyon yapıp daha sonra ödeme yapabilir miyim?

 

Online araç kiralama hizmetiyle dilediğiniz tarihte araç kiralama rezervasyonu oluşturabilirsiniz. Ayrıca erken araç kiralama rezervasyonuyla ne kadar erken araç kiralarsanız o kadar az ödeme yaparsınız. Ödemenizi de aracı teslim alırken güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Kaza halinde ne yapmalıyım?

 

Kiralık araç ile kazaya karışmanız halinde aracı hareket ettirmeden araç kiralama şirketinizle iletişime geçmelisiniz. Eğer yaralanmalı bir kazaysa en yakın polis ya da jandarmayla iletişime geçerek rapor tutturmalı ve alkol raporu almalısınız. Yaralanmalı bir kaza değilse de kaza tespit tutanağı doldurmalı ve varsa kazaya karışan diğer araçlarla rapor tutturmalısınız.

Araç kiralama şirketi en kısa sürede size yol yardımı gönderecek ve sizi gideceğiniz konuma ulaştırırken aracı da çektirecektir. Kazada kiralayan kişi kusursuzsa masraflar şirket tarafından karşılanır.

Kiraladığım aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

 

Araç kiralama şirketinde evrak işlemlerinizi tamamladıktan sonra aracı teslim alırken görevliyle birlikte dikkatlice incelemelisiniz. Herhangi bir kusur varsa rapor tutturmalısınız. Bu, aracı teslim ederken daha önce oluşmuş kusurlardan sorumlu tutulmanızın önüne geçer. Aracın tüm kapılarını, bagajı ve kaputu açarak mekanizmalarını kontrol etmelisiniz, güvenliğiniz için oldukça önemli bir adımdır.

Elitcar
Hala Sorularınız mı Var?
Sorular ve yanıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.
Elitcar
Mobil Uygulamamızı İndirin
Mobil uygulamamızı indirin ve araç kiralama işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin.
Elitcar Rental Mobile AppElitcar Rental Mobile App