Zonguldak Havalimanı Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Renault Symbol
Renault Symbol
Ekonomik
Benzin
Manuel
Günlük
$32,19
Toyota Corolla
Toyota Corolla
Orta Sınıf
Benzin
Otomatik
Günlük
$38,54
Ford Tourneo Courier
Ford Tourneo Courier
Geniş
Dizel
Manuel
Günlük
$38,54
Renault Captur
Renault Captur
SUV
Benzin
Otomatik
Günlük
$47,01
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat
Üst Sınıf
Dizel
Otomatik
Günlük
$48,06
Mercedes C-180
Mercedes C-180
Lüks
Benzin
Otomatik
Günlük
$80,86
Saturday, May 28, 2022 ve Saturday, June 4, 2022 tarihleri arasında yapılacak olan rezervasyonun günlük fiyatıdır. Daha ileri tarihli rezervasyonlarınız için günlük fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Zonguldak Çaycuma Havalimanı 1999 yılında kurulmuş, 2002 yılında kapatılmış ve 2007 yılında tekrar faaliyete geçmiştir. 500.000 yolcu kapasiteli olup, Zonguldak Özel Sivil Havacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından işletilir. 11 Mart 1999 yılında yapımı tamamlanmış ve Bülent Ecevit tarafından açılışı yapılmıştır. Şehir merkezine 8 km uzaklıktadır. 2002 yılında potansiyeli olmadığı düşünülerek kapatılmıştır. 2007 tarihinde 20 yıl süreyle Zonguldak Özel Sivil Havacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş.tahsis edilmiştir. Yurtdışı uçuş sadece Almanya’nın Düsseldorf ve Dormund şehirlerine gerçekleştirilir. Fakat 2019 yılında Alman havayolu şirketinin iflas etmesinden sonra uçuşlar durarak havalimanı kapatılmıştır. Fakat devlet yetkililerinin Türk Hava Yolları ve çeşitli havayolu şirketleri ile görüşmeleri sonucunda kısa sürede tekrar aktif olacağı tahmin edilmektedir. 

Zonguldak Çaycuma Havalimanı sabah saat 08.00 ile akşam saat 17.00 mesai saatleri arasında açıktır. Uçuşlar 24 saat gerçekleşir. Zonguldak Çaycuma Havalimanı şehre çok uzak değildir. Şehir merkezine ve oradan diğer ilçelere ulaşım otobüsler, dolmuşlar, taksiler ve özel araçlarla gerçekleşir. Şehir içinde henüz raylı sistem yoktur. Otobüs kullanımında elmas kart kullanılır. Şehir merkezinden Devrek 29 km, Ereğli 37 km, Kilimli 7 km, Kozlu 4 km, Çaycuma 23 km, Alaplı 46 km uzaklıktadır. Havalimanından Zonguldak Belediyesi’ne ait otobüslere binerek şehir merkezine gidilir.Bazı minİbüs ve otobüsler ise havalimanından farklı ilçelere servis sağlar. Havalimanında veya şehir içinde hizmet sağlayan rent a car şirketlerinden yardım alınabilir. 

Havalimanına Yakın Oteller

Zonguldak Havalimanı oto kiralama hizmeti ile havalimanına geldiniz peki size en yakın oteller hangileri?

Zonguldak Havalimanı Dedeman
Dedeman
İncivez Mah. Milli Egemenlik Cad. 130
Zonguldak Havalimanı Diamond Liman Hotel
Diamond Liman Hotel
Liman
Zonguldak Havalimanı Hotel Perla
Hotel Perla
İstasyon İstasyon Mahallesi Gazi Caddesi No:2
Zonguldak Havalimanı Star Otel
Star Otel
Zonguldak Havalimanı İnkum Terrace
İnkum Terrace