Volkswagen Tiguan Araç Kiralama

2007 yılında üretimine başlanan Tiguan, Volkswagen’a ait SUV araç kategorisindedir. Güçlü tasarımı ve son teknoloji kullanılarak üretilen tecrübeli Alman mühendisliği harikasıdır. Sağlamlığı ve konforu sayesinde gönül rahatlığıyla Volkswagen Tiguan araç kiralama tercih edilebilir. Geniş iç hacmiyle kalabalık ailelere uygundur. Merak edilen tüm detaylara Elitcar web sitesi üzerinden ulaşmak mümkündür. Firmamızdan kısa ya da uzun dönemli olarak Nissan araç kiralama gibi hizmetleri de başarılı biçimde alabilirsiniz. 

Volkswagen Tiguan Hakkında Genel Bilgiler

Panoramik açılabilir tavanıyla olduğundan daha geniş hacim hissettiren Volkswagen Tiguan kiralık araç sektöründe de sıklıkla tercih edilir. Alüminyum alaşımlı jantlarıyla estetik duruşunun yaşattığı ayrı bir haz mevcuttur. Volkswagen Tiguan kiralık araçların tercih edilmesinin başlıca sebepleri hiç kuşkusuz sunduğu konfor ve estetik dış görünüşüdür. Bunun yanı sıra oldukça düşük bir yakıt tüketimine sahiptir. Güçlü motoru ile Volkswagen markasını tam anlamıyla yansıtan özel araçlardandır. SUV kategorisinde yer alır. Hafif ama güçlü şanzıman sistemine sahiptir. 4 tekerlekten de çekiş sistemine bulunur. Bu sayede yol tutuşu üst seviyededir. Zemin şartlarına kolaylıkla adapte olabilen araç yüksek performans gösterir. Elitcar ile Bursa Yenişehir Havalimanı araç kiralama gibi önemli havalimanlarında da uzun ya da kısa dönemli kiralama gibi pek çok hizmetten faydalanabilirsiniz. 

Volkswagen Tiguan Donanım Özellikleri

Üç farklı donanım özelliklerine sahip Tiguan her seride başarısından söz ettirir. Benzinli ve dizel motora sahiptir. Son derece güvenilir bir sistemiyle üretilir. Sürücü, ön yolcu, tavan ve yan hava yastıklarına sahiptir. Bununla birlikte ön yolcu hava yastığını devre dışı bırakmak mümkündür. Yorgunluk tespit sistemi, aynı zamanda uyarıcı görevini üstlenir. Immobilizer teknolojiye sahiptir. Hız sabitleyici, geri görüş kamerası, ısıtmalı ön cam ve ön koltukları mevcuttur. Üç bölgeli tam otomatik klima sistemi sayesinde yaz veya kış her zaman konforu sağlar. Volkswagen Tiguan kiralama hizmeti alınmak istendiğinde üst seviyede konfor ve güvenlikli donanıma sahip bir araç kiraladığınızı bilmeniz gerekir. Sürücünün son derece rahat olduğu kadar aynı şekilde araç içinde bulunan yolcular da konforu hissedebilir. Trabzon Havalimanı araç kiralama hizmetlerinde bu modelden yana seçim yapabilirsiniz. 

  • Bagaj Hacmi 

Volkswagen Tiguan araba kiralama seçeneği özellikle uzun yol kullanımlarında ve kalabalık aileler için son derece uygundur. Geniş bagaj hacmine sahip olan Tiguan 760 litre bagaj kapasite sunar. Koltuklar kapatıldığında bu kapasite 1920 litreye kadar yükselir. Bu sayede fazla yüklerin dert edilmediği ve içerisinde bulunan yolcuların rahat ettiği konforlu bir yolculuk yapılabilir. Antalya araç kiralama gibi pek çok hizmete Elitcar ile ulaşabilirsiniz. 

  • Yakıt Tüketimi 

Sahip olduğu motor gücünden yola çıkarak çok daha fazla yakıt tükettiği düşünülse de Tiguan bu noktada ortalama seviyededir. Şehir içi ve şehir dışı yakıt tüketimi ortak esas alındığında 100 km’de ortalama 5,6 litre yakıt tüketimi söz konusudur. Volkswagen Tiguan filo kiralama için Elitcar web sitesi üzerinden detaylı bilgiler edinilebilir. Dilerseniz Edirne araç kiralama hizmetlerine dair de kapsamlı bilgi alma şansınız vardır. 

  • Şehir Dışı Yakıt Tüketimi 

Volkswagen Tiguan motor gücüne bakıldığında düşük bir yakıt tüketimine sahip olsa da genel itibariyle ortalama seviyede bulunduğunu değerlendirmek mümkündür. Şehir dışı yakıt tüketimleri start stop aktivitesi çok yapılmadığından şehir içine nazaran daha düşük seviyededir. Tiguan araçlar, şehir dışı kullanımlarda 100 km’de yaklaşık 5,2 litre yakıt tüketimi gösterir. Böylece günlük araç kiralama noktasında güce le tercih edebilirsiniz. 

  • Şehir İçi Yakıt Tüketimi

Kiralık Volkswagen Tiguan, kullanım amacına göre yakıt tüketimi değişkenlik gösterir. Her araçta olduğu VW Tiguan içinde şehir içi veya şehir dışı yakıt tüketimleri farklılık gösterir. Şehir dışında araç hiç stop etmediğinden daha az yakıt tüketirken şehir içinde daha fazla tüketim söz konusudur. Ortalama bir değer belirlendiğinde Volkswagen Tiguan şehir içi yakıt tüketimi 6,5 litre şeklindedir. 

Volkswagen Tiguan Konfor Özellikleri

Kiralık araçlar söz konusu olduğunda seçilen aracın konfor özellikleri ilk gözetilen durumdur. 100 km hıza yaklaşık 9,2 saniyede ulaşmayı başaran Tiguan, keyfine düşkün araç tutkunları için kabul gören ve sıklıkla tercih edilen araçlardandır. Özellikle Volkswagen Tiguan uzun dönem kiralama için geniş iç hacmi, sahip olduğu teknik ve konfor özellikleriyle de beğeniyle kullanılır. Dokunmatik klima, ısıtmalı ön koltuklar, araç içi aydınlatma desteği, park asistanı, koltukların kumaş detayları ve bel destekli olmaları en beğenilen konfor özelliklerindendir. Ayrıca yüksekliği ayarlanabilen sürücü ve yan yolcu koltuğu da mevcuttur. Araç içi çoklu hoparlörler, geri görüş kamerası, ısıtmalı otomatik yan aynalar, LED far ve stop lambalar gibi dış donanım özellikleri de aracın konforlu yanının bir parçasıdır.

  • Isıtmalı Koltuklar

Kiralık araç tercihi yapılırken öncelikli gözetilen konfor özelliklerinden biri de ısıtmalı koltuklardır. Kış aylarında tercih edilen kiralık araçlarda ısıtmalı koltuk bulunması büyük avantajdır. Havanın soğukluğunu araç dışında bırakarak son derece sıcak ve konforlu bir yolculuk geçirmek mümkündür. Sahip olduğu bel desteği sayesinde de uzun yolculuklar kuşkulanmadan yapılabilir.

  • Bagaj Hacmi 

760 litrelik bagaj hacmine sahip Volkswagen Tiguan özellikle kalabalık ailelerin tercihleri arasındadır. Volkswagen Tiguan araba kiralama fikrini oluşturduğunuzda güçlü motora sahip bir aracın yanı sıra fazla yükü taşıyabilecek model olduğundan da emin olabilirsiniz. Tek başına ya da 2 kişi çıkılan yolculuklarda arka koltukların kapatılmasıyla 1920 litreye ulaşan bagaj hacmiyle uzun yolculuklara çıkabilir dilediğiniz kadar valiz yükü alabilirsiniz.

  • Şerit Takip Sistemi

Şerit takip sistemi, aracın belirli bölümlerine yerleştirilen kameralar sayesinde mümkündür. Aracın ani şerit değiştirmesi durumunda sürücüyü uyarır ve kısa bir süreliğine direksiyonu kontrol eder. Ancak bu gibi durumlarda ana yönetim her zaman olduğu gibi yine şofördedir. Firmamızdan her zaman uygun Volkswagen Tiguan kiralama fiyatları seçenekleriyle kiralama hizmetini alırsınız.

Dinamik Tasarımı ile Volkswagen Tiguan Öne Çıkan Özellikleri 

Geniş iç hacmi ve yüksek off-road kapasitesiyle SUV araç kategorisinde yer alan Volkswagen Tiguan, teknik ve donanım özellikleriyle yoğun olarak tercih edilen araçlar arasındadır. Koltukların rahatlığı geniş iç hacmi ve geniş bagaj kapasitesi araç içinde dikkat çeken özellikler arasındadır. Aynı zamanda LED far ve stop lambaları, jantları da estetik açıdan öne çıkan özelliklerindendir. Volkswagen Tiguan kiralama fiyatlarına Elitcar sayesinde ulaşıp gerekli tüm detaylara erişebilirsiniz. 

Volkswagen Tiguan Kiralama Koşulları

Volkswagen Tiguan kiralık araçlar için belirlenen özel bir kriter mevcut değildir. Edinmek istediğiniz tüm bilgilere Elitcar web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca telefon numaralarını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. İhtiyacınıza göre Volkswagen Passat araç kiralama hizmetlerimizle farklı model seçeneklerinde de uygun fiyat avanatajlarını yakalayabilirsiniz.
 

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Kiralık bir araçla, toplu taşıma veya araç paylaşımı hizmetlerine ihtiyaç duymadan, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda gitme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olursunuz.
Volkswagen Tiguan çocuklu aileler için uygun mudur?

Geniş hacme sahip olan SUV araç kategorisinde yer alan Volkswagen Tiguan çocuklu aileler için uygundur.

Volkswagen Tiguan kiralamak için en az kaç yaşında olmak gerekir?

Tüm araçlarda olduğu gibi Volkswagen Tiguan kiralamak için de en az 21 yaşında olmak gerekir.

Volkswagen Tiguan günlük, haftalık, aylık veya uzun dönem kiralanabilir mi?

İstenilen zaman aralığında Volkswagen Tiguan kiralanabilir. Fakat belirlenen tarih için aracın müsait olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Volkswagen Tiguan 100 km’de kaç litre yakıt yakar?

Şehir içi ve şehir dışı kullanımlarda yakıt miktarı değişse de ortalama 5,6 litre yakıt tüketimi mevcuttur.

Hala Sorularınız mı Var?
Sorular ve yanıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.