Seat Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Seat, 1950 yılında merkezi Martorell’de bulunan İspanyol bir otomobil üreticisi olarak kurulmuştur. İspanya’da bir kamu kurumu tarafından kurulan Seat, günümüzde Volkswagen çatısı altındadır. Seat, İspanyolca baş harfleri Seat olan İspanyol Binek Otomobil Şirketi’nin (Sociedad Española de Automóviles de Turismo) kısaltmasıdır. 60 yılı aşkın bir süredir binek araçlarda bir dünya devi hâline gelen Seat, özellikle son yıllarda gerçekleştirdiği atılımlarla otomobillerini daha geniş kitlelere ulaştırmıştır. Ülkemizde araç kiralama dendiğinde akla gelen ilk markalardan bir tanesi olan Seat, bu özelliğini konforlu ve rahat otomobilleri sayesinde elde etmiştir. Kiralık araç sektöründe en rahat ve güvenli araçlar arasında değerlendirilen Seat otomobilleri kiralamak için tek yapmanız gereken, elitcarrental.com’da Seat kiralama hizmeti almak!

Leon Kiralama

Leon, 1999 yılında üretilip satışa sunulan bir modeldir. 1999 yılından bu yana 3 nesilde farklı seçeneklerle kullanıcıların beğenisine sunulan Leon, Audi A3 ile oldukça benzer yanlara sahiptir. 2012 yılında satışa sunulan 3. nesli ile daha geniş bir aks aralığı ve daha hafif bir gövde vadeden Leon, 380 litre bagaj kapasitesine ve oldukça geniş bir iç hacme sahiptir. Güvenlik açısından da her türlü donanıma sahip Leon, hatchback tasarımı ile aile aracı özelliği taşımaktadır. Konforlu bir sürüş deneyimi ve güvenli seyahat için Leon, kesinlikle atlanmaması gereken bir seçenektir. Nitekim Euro NCAP’ten 5 yıldız alması da güvenlik düzeyini ortaya koyar. Ülkemizde araç kiralamada çok talep gören Leon’u elitcarrental.com’un Leon kiralama hizmeti kapsamında günlük veya aylık kiralayabilirsiniz.

İbiza Kiralama

İbiza, adını İspanya’da bulunan İbiza’dan alan ve ilk olarak 1984 yılında üretimi yapılan efsane bir otomobildir. Seat markasının en bilinen modeli olan İbiza, dördüncü nesli ile günümüzde hâlen satıştadır. 30 yılı aşkın süredir dikkatleri üzerine çeken İbiza, hatchback kasası ve geniş iç hacmi ile kalabalık aileler için idealdir. Özellikle bagaj kapasitesi diğer Seat modellerine göre oldukça avantajlı olan İbiza; güvenlik, konfor ve şıklık açısından da muadillerine göre farkını hissettiren bir otomobildir. Siz de rahatlık ve konfora düşkünseniz İbiza kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

SUV Modeller

Seat, SUV segmentinde 2 farklı modeli ile otomobil severlerin takdirini toplamayı başarmıştır. Farklı konfor ve iç hacme sahip Ateca ve Arona Seat’ın en lüks seçenekleri arasındadır.

2016 yılında tanıtılan ve adını İspanya’daki bir kasabadan alan Ateca, eski model olan Altea’nın yerine üretilmiştir. SUV model olması dolayısı ile oldukça geniş iç hacme ve güçlü bir motora sahip olan Ateca 1.0 ve 2.0 arasında değişen motor seçenekleri ile takdir toplamayı başarmıştır.

2017 yılında üretilen ve Seat’ın en yeni modeli olan Arona, Ateca modelinin bir alt segmenti olarak değerlendirilebilir. Daha ekonomik bir SUV model olan Arona, şık tasarımı ve konforlu sürüşü ile şimdiden herkes tarafından beğeni topluyor. Ateca kiralama ve Arona kiralama hizmetlerinden faydalanmak için elitcarrental.com temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

elitcarrental.com Avantajlar

Uygun fiyatlar ve son model araçlarla size en kaliteli kiralama hizmetini sunuyoruz.
Kasko, araç sigortası ve diğer bütün güvenceleri sizin için sağlıyor ve olası risklere karşı sizi koruyoruz.
Bütçenize en uygun seçeneklerle aracınızı ayağınıza kadar getiriyoruz.