Opel Insignia Araç Kiralama

Son dönemlerde Opel Insignia kiralık arama listelerinin en üst sıralarında yer alır. Sağladığı üst düzey konfor ile hem bireysel kullanımların hem de kalabalık ailelerin tercihleri arasındadır. Elitcar sayesinde pek çok araba modeli arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu noktada tercihinizi Opel Insignia olarak da kullanabilirsiniz. Elitcar ile İzmir araç kiralama hizmetlerini de başarılı biçimde alabilirsiniz. 

Opel Insignia Hakkında Genel Bilgiler

Kiralama hizmetini sıklıkla tercih eden kişilerin Opel Insignia kiralama için de aklında soru işaretleri bulunabilir. Bu noktada söz konusu araç hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirler. Pek çok modelde kendini geliştiren Opel, Insignia modelinde de sedan ve station kasa şeklinde üretim sağlar. 70 litrelik yakıt deposuyla 100 km hıza yaklaşık 11 saniyede ulaşır. Son derece geniş bagaj hacmine sahip olan bu araçlarda kiralama oranı da yüksektir. Elitcar ile Diyarbakır araç kiralama ve diğer hizmetlerden faydalanabilirsiniz. 

Opel Insignia Donanım Özellikleri

Benzinli ve dizel seçenekleri bulunan Opel Insignia araç kiralama sektöründe kıymetli bir yere sahiptir. Benzinli ve dizel şeklinde iki farklı üretime sahip olan Insignia sürücülerin beğenisini kazanan bir araç modelidir. Bunun en belirgin sebeplerinden biri ise motor gücü fazla olmasına karşın tüketilen yakıt miktarının tam tersi oranda düşük olmasıdır. 140 beygir benzinli motor gücünde maksimum hız 205 km olarak ölçülür. Bununla birlikte dizel 2.0 motor seçeneklerinde beygir gücü 130, 163, 195 HP olarak sunulur. Ortalama yakıt tüketimi ise en üst seviyede 5,9 olarak belirlenir. Söz konusu modeli günlük araç kiralama işlemlerinizde tercih edebilirsiniz. 

  • Bagaj Hacmi 

Opel Insignia araba kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen kişilerin dikkat ettiği en belirgin özelliklerden biri de bagaj hacmidir. Opel Insignia bu konuda oldukça güvenilir bir araçtır. 500 litrelik bagaj hacmine sahip olan araç kalabalık aileler için son derece uygundur. Audi araç kiralama hizmetlerinde olduğu gibi Opel modellerde de avantaj sahibi olabilirsiniz. 

  • Yakıt Tüketimi 

Opel Insignia filo kiralama hizmetinden faydalanmayı düşünen sürücüler yakıt tüketimi hakkında fikir sahibi olmak isteyebilirler. Özellikle uzun süreli kullanımlarda yakıt konusunda maddi açıdan yormayan araçlar her zaman tercih sebebidir. Opel Insignia, bu hususta son derece uygun olan araçlardan biridir. Motor gücüne kıyasla tükettiği yakıt oldukça düşük miktardadır. Yakıt tüketimi motor gücüyle eşdeğer anılsa da Opel Insignia bu tabuyu yıkan bir marka olarak değerlendirilir. Sabiha Gökçen havalimanı araç kiralama ve diğer hizmetleri Elitcar ile güvenle alabilirsiniz. 

  • Şehir Dışı Yakıt Tüketimi 

Şehir dışı araç kullanımlarımda şehir içine nazaran tüketilen yakıt miktarı arasında mutlak bir fark vardır. Bu sebeple uzun süreli araç kiralama hizmetini almak isteyen sürücülerin dikkat ettiği en önemli hususlardan biri de şehir dışı yakıt tüketimidir. Opel Insignia bu konuda son derece uygun bir seçenek olup, şehir dışı 100 km’de yakıt tüketimi 4 litre şeklindedir. Bursa Yenişehir havalimanı araç kiralama ve benzeri hizmetleri Elitcar ile deneyimleyebilirsiniz.

  • Şehir İçi Yakıt Tüketimi

Şehir içi kulanım için kiralık Opel Insignia araçlar, tercih edilme oranı son derece yüksek olan modeller arasındadır. Bunun başlıca sebeplerinden biri motor gücü olsa da altında yatan en önemli sebep motor gücüne kıyasla tükettiği yakıt miktarıdır. Ortalama bir yakıt tüketimine sahip olan bu aracın motor gücü göz önüne alındığında tercih edilme oranı oldukça artar. Opel Insignia şehir içi yakıt tüketimi yaklaşık 6,3 litredir. 

Opel Insignia Konfor Özellikleri

Opel Insignia uzun dönem kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen sürücüler için en önemli kıstaslardan biri de konfor özellikleridir. Özellikle uzun dönemlerde kullanılan araçlar ne kadar konforlu ise sürücü ve aynı zamanda yolcu memnuniyeti de o oranda pozitiftir. Hız sabitleyici özelliği, otomatik farlar ve yol bilgisayarı gibi sürücüyü rahat ettiren konforlu bir yapıya sahiptir. Geniş iç hacmi ve koltuk tasarımıyla yolcuların da beğenisini kazanır. Hırsızlık önleyici güvenlik sistemi, elektronik ayna ve yağmur sensörü de aracın özelliklerindendir. Ön konsolun tasarımı da aracı seçici hale getirir. Araç tutkunlarının beğenisini iç ve dış tasarımıyla her anlamda kazanan bu konforlu aracı Elitcar aracılığı ile kiralamak için web sitesini ziyaret ederek ya da iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.

  • Isıtmalı Koltuklar

Opel Insignia araçlarda geniş ve şık koltuk tasarımının yanı sıra ısı kontrolü de dikkat çeken özelliklerden biridir. Yaz kış ayırt etmeksizin ısı kontrolünü sağlamak mümkündür. Kışın ihtiyaç duyulan sıcaklık ön koltuklarda ayarlanabilir seviyede mevcuttur. Bunun yanı sıra yaz aylarında da yine ısı ayarlanarak soğuk hava sağlanması söz konusudur. Sağladığı bu üst düzey konfor özellikleriyle araç kiralamayı düşündüğünüzde Opel Insignia doğru bir seçenektir. 

  • Bagaj Hacmi 

Genellikle uzun vadede Opel Insignia araba kiralama hizmetinden faydalanan sürücüler aracı tatil amaçlı kullanmak isterler. Bu durumda ise en ihtiyaç duyulan özelliklerden bir tanesi aracın bagaj hacmidir. Kalabalık ailelerin tercihi geniş bagaj hacmine sahip araçlardan yanadır. Opel’in ürettiği Insignia 500 litrelik bagaj hacmi ile bu ihtiyacı kolaylıkla karşılayabilecek kapasitededir.

  • Şerit Takip Sistemi

Şerit takip sistemi tüm araçlar için en güvenilir sistemlerden biridir. Olası kaza durumlarının önüne geçmek için üretilen bu sistemde aynı zamanda oto pilot yöntemiyle uzun yolculuklarda araç kullanımı da kolay hale gelir. Bu sisteme sahip Opel Insignia güvenilir ve konforlu yolculuklar için oldukça yüksek oranda tercih edilir. Elitcar bünyesinde yer alan pek çok model, sürücü ve yolcuların konforu ön planda tutularak seçilir. Kiralık araç arayışında iseniz web sitesi üzerinden tüm araçları inceleyip talebinize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Dinamik Tasarımı ile Opel Insignia Öne Çıkan Özellikleri 

Konforlu tasarımıyla Opel Insignia oldukça dikkat çeken araçlardan biridir. Sedan araçların en yoğun tercih edilen modellerinden olarak değerlendirilmesi mümkündür. Keskin hatlara sahip olan araç, son derece çekici gözükür. Aracın far sisteminin LED olması araç tutkunları için cezbedici bir özelliktir. Geniş iç hacmi, tavan yüksekliği ve hem spor hem de lüks duruşu ile dikkat çeken Opel Insignia araçlarla Opel Insignia kiralama fiyatlarına Elitcar sayesinde ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Opel Insignia Kiralama Koşulları

Opel Insignia kiralama koşulları ekstra bir kural gerektirmeksizin Elitcar aracılığıyla kişilere sunulur. Tüm detaylara web sitesinden ya da müşteri hizmetiyle yapılan görüşmeler sonucunda ulaşmak mümkündür. Opel araç kiralama hizmetlerinde farklı model seçenekleri de vardır. Opel Corsa araç kiralama gibi farklı araç segmentlerinde de tercihler yapılabilir.

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Kiralık bir araçla, toplu taşıma veya araç paylaşımı hizmetlerine ihtiyaç duymadan, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda gitme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olursunuz.
Opel Insignia çocuklu aileler için uygun mudur?

Geniş iç hacmine sahip olan Opel Insignia aynı zamanda sunduğu geniş bagaj hacmine bağlı olarak çocuklu aileler için son derece uygundur.

Opel Insignia kiralamak için en az kaç yaşında olmak gerekir?

Opel Insignia araç için de gerekli olan yaş sınırı yasal mevzuata uygun olarak 21’dir.

Opel Insignia günlük, haftalık, aylık veya uzun dönem kiralanabilir mi?

İstenilen periyotta Opel Insignia kiralamak mümkündür. Fakat talep edilen tarihlerde ve sürede aracın müsaitlik durumu kontrol edilmelidir. 

Opel Insignia 100 km’de kaç litre yakıt yakar?

Opel Insignia şehir içi yaklaşık 6 litre, şehir dışı ise ortalama 4 litre şeklinde değerlendirilir.

Elitcar
Hala Sorularınız mı Var?
Sorular ve yanıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.
Elitcar
Mobil Uygulamamızı İndirin
Mobil uygulamamızı indirin ve araç kiralama işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin.
Elitcar Rental Mobile AppElitcar Rental Mobile App