Opel Combo Araç Kiralama

Opel Combo, hafif ticari araç kategorisinde yer alan bir araçtır. Geniş iç hacmi ile her türlü kullanıma uygundur. Konforlu yapısıyla uzun yıllardır gelişerek yenilenen Opel menşeili bu araçlar, kiralama sektöründe de oldukça yoğun şekilde tercih edilir. Opel Combo araç kiralama hakkında detaylı bilgilere Elitcar aracılığı ile ulaşmak mümkündür. Söz konusu araçlar; günlük işler için kullanılmasının yanı sıra uzun seyahatler için de son derece uygun ve konforlu bir yapıdadır. Elitcar olarak Kayseri araç kiralama ve daha fazlası için başarılı şekilde hizmet sunmaktayız. 

Opel Combo Hakkında Genel Bilgiler

Opel’in kendini her seride yenileyen araçlarından biri de Combo modellerdir. Yakıt tüketimi son derece düşük ve yol tutuşu gayet iyi seviyededir. İç hacminin genişliği ticari olarak anılmasından kaynaklı diğer araçlara nazaran daha fazladır. Bu sebeple binek araç rahatlığı verdiği bilinir. Bu durum da söz konusu araçların tercih edilme oranını yükseltir. Kalabalık bir aile iseniz ya da geniş araç seviyorsanız Opel Combo kiralık modelleri, beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak bir statüdedir. E segmentine kadar yükselmiş ve her segmentte standartları bir üst seviyeye taşımış son derece konforlu bir araçtır. Elitcar ile Kütahya araç kiralama ve daha fazlası hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz. 

Opel Combo Donanım Özellikleri

Opel Combo, teknik ve donanım özellikleriyle binek olarak kullanılabilen ticari araçların enleri arasında yer alabilir. Yaya tanıma ve acil fren sistemiyle olası bir durumda sürücü tarafından tepki verilmediği an araç kendi frenini yaparak güvenlik sistemini devreye sokar. Bu ise güvenilirlik açısından son derece uygun olduğunun ispatıdır. Sürücü, araç kontrolünden bizzat sorumlu olsa da bu sistem sayesinde aracın yavaşlaması mümkündür. Bu detay, sürücüyü uyararak kontrolü ele almasını sağlar. Opel Combo kiralama hizmetlerinde araç konforu ilk gözetilen özellik olmasına karşın aracın sunduğu güvenlik sistemleri şehir içi ya da şehir dışı kullanımlarda gönül rahatlığıyla tercih edilebileceğini gösterir. Tekirdağ Çorlu Havalimanı araç kiralama gibi hizmetlerin tamamını Elitcar ile almak mümkündür. 

  • Bagaj Hacmi 

Opel Combo araba kiralama hizmetinden faydalanmak isteyenler genelde aracın ticari özelliklerine ihtiyaç duyar. Ticari araçların en belirgin özelliklerinden bir tanesi ise bagaj hacmidir. Combo, bu konuda son derece iyi bir araçtır. Modelin bagaj hacmi 1355 litre şeklindedir. Ticari araç kategorisinde binek araç konforunu sağlayarak aynı zamanda tüm ticari araç özelliklerine sahip olması Combo’yu özel kılar. Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama gibi hizmetlerde tercihinizi Combo modelden yana kullanabilirsiniz. 

  • Yakıt Tüketimi 

Yakıt tüketimi özellikle kiralık araçlar için büyük önem arz eder. Araç için belirli tutarlarda bütçe ayrılırken yakıt ekstra masraftır. Sürücüler de bu masrafı en aza indirgemeyi hedefler. Opel Combo filo kiralama hizmeti düşünüldüğünde bütçenizi yormadan doğru bir tercih yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Ticari araçların çok yakıt tükettiği algısı Combo sayesinde yıkılır. Opel Combo şehir içi ve şehir dışı kullanımlarda çok fark etmeden ortalama 4,3 litre yakıt tüketir. Günlük araç kiralama gibi hizmetler için Combo modeller, son derece iyi bir seçimdir. 

  • Şehir Dışı Yakıt Tüketimi 

Şehir dışı yakıt tüketimi her araçta şehir içine göre çok daha uygundur. Bunu sebebi olarak şehir dışı kullanımlarda aracın sıklıkla stop start etmeyişi gösterilebilir. Opel Combo, son derece uygun yakıt tüketimi yaparak şehir dışı yakıt tüketim miktarı 4,2 litre şeklindedir. 

  • Şehir İçi Yakıt Tüketimi

Kiralık Opel Combo şehir içi kullanımlarda ticari araçlar içerisinde yakıt tüketimi konusunda son derece cimri olan araçlardan bir tanesidir. Şehir dışı kullanımıyla arasında çok fark olmasa da ticari gözüyle bakıldığında dikkat çekici bir matematiğe sahiptir. Opel Combo şehir içi yakıt tüketimi 4,6 litre şeklindedir. Fiat araç kiralama hizmetlerinde olduğu gibi Combo modellerin kiralama seçimlerinde de avantaj elde etmek mümkündür. 

Opel Combo Konfor Özellikleri

Araç içi konfor özellikleri son derece kusursuzlukla oluşturulmuştur. Bu nedenle Opel Combo kiralık araç sektöründe de sıklıkla tercih edilir. Bunun en belirgin sebebi ise ticari araç kategorisinde yer almasına rağmen binek araç konforunda donanıma sahip olmasıdır. Hem kaliteli hem de dayanıklı malzemelerle üretilen Combo; yükseltilmiş koltuk oturma seviyesi, iç mekan tasarımı ve sürücü konforu ön planda tutularak tasarlanan bir araçtır. Opel Combo uzun dönem kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen sürücülerin, aracın konsol sisteminin de dahil olduğu ergonomik bir tasarımın bulunduğunu bilmeleri gerekir. Geniş iç hacmi, tavan yüksekliği ve fonksiyonel saklama alanlarıyla her açıdan hem sürücüyü hem de içerisindeki yolcuları kullanıldığı süre boyunca rahatsız etmeyen bir araçtır.

  • Isıtmalı Koltuklar

Geniş iç hacme sahip olan Opel Combo arka koltukların katlanabilir olması sebebiyle çok daha konforlu ve yük kapasitesinin arttığı bir konuma getirilebilir. Ergonomik koltuklar sayesinde sürücü oldukça rahat yolculuk yapabilir. 

  • Bagaj Hacmi 

Opel Combo araba kiralama genellikle ticari amaç için tercih edilir. Yük taşıma tercih sebeplerinden öncelikli olandır. Geniş bagaj kapasitesine sahip olan araçta 1355 litrelik bagaj kapasitesi mevcuttur.  

  • Şerit Takip Sistemi

Şerit takip sistemi sürücüyü rahat ettiren bir özellik olmasının yanı sıra olası kaza durumlarının da önüne geçen güvenlik sistemidir. Opel Combo araçlarda bu sisteme ani fren özelliği de dahil edilerek araç çok daha güvenilir bir hale getirilir. Yolculuk esnasında oto kontrol her ne kadar sürücüde olsa da olası ihmal ve dalgınlık sırasında araç bu sistemi aktif hale getirerek kendi fren sistemini kullanır. Belirli oranlarda azalan derecede hız mevcut olsa da aracın tamamen durması söz konusu değildir. Fakat bu gibi durumlarda sürücüyü de uyaran sistemiyle kontrolü yine sürücünün ele alması sağlanır.

Dinamik Tasarımı ile Opel Combo Öne Çıkan Özellikleri 

Dinamik tasarımıyla Opel Combo araçların öne çıkan özelliklerinden en başında geleni aracın ticari olması ve bununla birlikte binek otomobil rahatlığında olmasıdır. Yol tutuşu, şerit takip sistemi, hava yastıkları ve dijital ekranıyla tamamen kişisel araç kullanım hazzı yaşatır. Kalabalık ailelerin ya da keyfine düşkün bireysel kullanımların başrolü olabilme yetisindedir. Opel Combo kiralama fiyatlarına Elitcar sayesinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm bilgilere web sitesi ya da müşteri temsilcileri aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

Opel Combo Kiralama Koşulları

Elitcar’da bulunan tüm araçların kiralama koşulları aynı seyretmekle birlikte Opel Combo araçlar da bu sisteme dâhildir. Opel Combo uzun dönem araç kiralama yanı sıra kısa dönem  de kiralama yapabilirsiniz. Opel Combo filo kiralama gibi büyük kapasiteli kiralama taleplerinizde de Elitcar Rental avantajlarından yararlanabilirsiniz. Opel Mokka X araç kiralama gibi farklı model ihtiyaçlarınızda da Elitcar yüksek kalite standartlarıyla yanınızda yer alır.

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Kiralık bir araçla, toplu taşıma veya araç paylaşımı hizmetlerine ihtiyaç duymadan, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda gitme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olursunuz.
Opel Combo çocuklu aileler için uygun mudur?

Opel Combo 5 ile 7 kişilik yolcu kapasitesine sahip olup, çocuklu aileler için uygundur.

Opel Combo kiralamak için en az kaç yaşında olmak gerekir?

Tüm araçlarda olduğu gibi Opel Combo kiralık araç için de en az 21 yaşında olmak gerekir.

Opel Combo günlük, haftalık, aylık veya uzun dönem kiralanabilir mi?

Opel Combo günlük, aylık ya da daha uzun vadelerde kiralamaya uygundur. 

Opel Combo 100 km’de kaç litre yakıt yakar?

Ticari araçlar arasında yakıt cimrisi olarak bilinen Opel Combo ortalama 4,3 litre yakıt tüketir.

Elitcar
Hala Sorularınız mı Var?
Sorular ve yanıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.
Elitcar
Mobil Uygulamamızı İndirin
Mobil uygulamamızı indirin ve araç kiralama işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin.
Elitcar Rental Mobile AppElitcar Rental Mobile App