Fiat Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Fiat Grubu olarak da bilinen Fiat, 1899 yılında İtalya’nın Torino şehrinde girişimci Giovanni Agnelli tarafından kurulmuş bir araba üreticisidir. Adını Fabbrica Italiana Automobili Torino (Torino İtalyan Otomobil Fabrikası) kelimelerinin baş harflerinden alan marka, bir asrı aşkın süredir dünya çapında ses getiren otomobiller üretmektedir. Şu ana kadar üretilen 50’ye yakın model ile dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden biri olan Fiat, ülkemizde satışa sunduğu 20 modelle Türkiye pazarında önemli bir marka hâline gelmiştir. Özellikle araç satın alanlar ve araç kiralama hizmeti talep edenler tarafından sıklıkla tercih edilen Fiat modelleri, yakıt tasarrufları, konforlu sürüşleri ve şık tasarımları ile oldukça ön plandadır. Son dönemlerde özellikle Fiat Egea, 500L ve Linea, ülkemizde sık tercih edilen araçlar listesine dâhil olmuştur. Siz de bir Fiat tutkunuysanız elitcarrental.com aracılığıyla Linea kiralama, 500L kiralama veya Egea kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Fiat Egea

Fiat tarafından 2015 yılında görücüye çıkarılan ve aynı yıl üretim-satışına başlanan Fiat Egea, ülkemizde üretilmektedir. Bursa’da üretilip 40 ülkeye ihraç edilen Egea, C segmenti araçlar arasında en çok tercih edilen model olmuştur. Yakıt tasarrufunun yanında yüksek konforu ile görenleri kendine hayran bırakan Egea Euro NCAP’ten %82 oranında bir başarıyla çıkmış ve güvenli araç statüsünü de kazanmıştır. Güvenlik, şıklık ve konforu bir arada yakalamak isteyenler için Egea kiralama oldukça cazip bir seçenek olarak kendini göstermektedir.

Fiat Doblo

2000 yılında satışa sunulan ve ülkemizde en çok rağbet gören modellerden bir tanesi olan Fiat Doblo, geniş tasarımı ve kalabalık aileler için kullanışlı yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Araç kiralama konusunda sık tercih edilen Doblo, özellikle kalabalık gruplar tarafından piknik gibi eğlence amaçlı kullanımlarda avantaj sağlamaktadır. Doblo, yakıt tasarrufu sayesinde de diğer modellerden ayrılmaktadır.

Fiat Linea

2007 yılında ilk defa görücüye çıkan ve o zamandan şimdiye hemen herkes tarafından beğenilen Fiat Linea, B segmenti araçlar arasında oldukça kaliteli bir seçenektir. Konforlu ve şık tasarlanan Linea, yakıt konusunda farklı seçenekleri ile de araç kiralama konusunda sağlam bir alternatif olmuştur. 1400 cc ile 1800 cc arasında değişen motor gücü ile her bütçeye hitap eden Linea araç kiralama hizmeti talep eden bireylerin de en sık tercih ettiği modeldir.

Fiat 500L

Fiat’ın B segmentinde ürettiği 5 yolcu kapasiteli şık ürünlerden biri olan 500L spor tasarımı ve genişliği ile ön plana çıkıyor. Daha geniş bir iç alana sahip olması ve yakıt konusunda oldukça tasarruflu bir seçenek olması sebebiyle araç kiralama hizmeti için oldukça uygun olan 500L’yi siz de çok seveceksiniz!

ElitCar Rental Avantajları ile Fiat Kiralama

elitcarrental.com araç kiralama konusunda uzmanlaşmış ekibi ve son model araç filosu ile Türkiye’nin önemli araç kiralama firmalarından biridir. Hizmet kalitesi oldukça yüksek olan elitcarrental.com’dan araç kiraladığınızda pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz.

Araçlar kaskolu ve sigortalı olduğu için olası kazaları en az maddi kayıpla atlatabilirsiniz.
Araçların bakım ve testleri düzenli bir şekilde yapıldığından teknik sorunlarla karşılaşmazsınız.
Farklı ödeme yöntemleri ve yüksek güvenlik sayesinde bilgilerinizi güvende tutarsınız.
Dilediğiniz aracı istediğiniz zaman teslim alıp teslim edebilirsiniz.
Özel şoför hizmeti ile araç kullanmak zorunda kalmazsınız.