Kars Harakani Havalimanı

Uygun fiyat ve güvenilir hizmet anlayışı ile Elitcar Kars Harakani Havalimanı Araba Kiralama ayrıcalıklarını ve kusursuz deneyimi yaşayın!

Kars Harakani Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Kars Harakani Havalimanı araç kiralama fiyatlarının değişiklik göstermesinde etkili olan pek çok faktör bulunduğu için net bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Başta kiralık aracın modeli, özellikleri, markası, müşterinin talep ettiği diğer özellikler, araç kiralama süresinin uzunluğu gibi faktörler olmak üzere pek çok faktör havalimanı araç kiralama fiyatlarını etkilemektedir.
Günlük araç kiralama hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kiralık aracı teslim alacağınız konumu, tarihi ve teslim edeceğiniz konumu, tarihi girerek filtreleme yapabilir ve size uygun araçların günlük kiralama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama ihtiyacınız için de doğrudan müşteri temsilcilerimizle iletişim kurabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size özel uzun dönem araç kiralama fiyatları ve koşulları konusunda bilgi verecektir. Ucuz araç kiralama için siz de Elitcar Rental’i tercih ederek pek çok ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. 

Kars Harakani Havalimanı Genel Bilgiler

1988 yılında hava trafiğine açılan Kars Harakani Havalimanı, tarihi boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış Kars’a açılan en büyük kapı niteliğindedir. Kars’ın Karacaören köyünde yer alan havalimanı, şehir merkezine 6 kilometre uzaklığındadır. 2013 yılında 35 bin 946 metrekarelik yeni terminal binasında hizmet vermeye başlayan hava limanı, yılda neredeyse bir milyon yolcuyu ağırlıyor. Doğu Anadolu’nun en büyük havalimanı olmasının yanı sıra 1795 metrekarelik rakımla Türkiye’nin en büyük rakıma sahip olan havalimanıdır. 2015 yılında itibaren de Kars Harakani Havalimanı olarak anılan havalimanına özellikle de kış mevsiminde ilgi büyük.

Siz de Kars’ın ve çevresindeki illerin güzelliklerini keşfetmek istiyorsanız Kars Harakani Havalimanı uçuşunu tercih edebilir ve şehre kısa sürede ulaşabilirsiniz. Turizm, ticaret gibi nedenlerden dolayı sıklıkla tercih edilen havalimanına olan ilgi her geçen yıl daha fazla artmaktadır. Havalimanı araç kiralama yaparak uçaktan indiğiniz gibi kiralık aracınızı teslim alabilir ve Kars’ı keşfetmeye başlayabilirsiniz. 

Kars Harakani Havalimanı Nerede?

Doğu Anadolu’nun en büyük havalimanı olan Kars Harakani Havalimanı, Kars’ın Karacaören köyünde yer almakta ve şehir merkezine yaklaşık 6 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Şehir merkezine yakın olmasından dolayı ulaşımı oldukça kolay ve her geçen gün daha fazla gelişmektedir. Belediye toplu taşıma araçları, havalimanı toplu taşıma araçları, taksi gibi yöntemlerle havalimanına ulaşım sağlanabilir. Fakat ulaşımınızı daha konforlu ve rahat bir şekilde sürmek için tercihinizi Kars Harakani Havalimanı araç kiralama yapmaktan yana kullanabilirsiniz. Böylece vaktinizi daha verimli değerlendirerek gitmek istediğiniz konumlara daha hızlı varabilirsiniz.

Online araç kiralama seçeneğiyle dakikalar içerisinde aracınızı kiralayabilir ve havalimanından teslim alabilirsiniz. Ayrıca Kars araç kiralama yaparak da aracınızı havalimanı haricinde farklı konumlardan ya da adresinizden teslim alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun kiralık aracı Elitcar Rental’de bulabilirsiniz. Benzinli araç kiralama, dizel araç kiralama, otomatik vites araç kiralama ya da manuel vites araç kiralama… Elitcar Rental’da istediğiniz modelde, özellikte, markada, vites türünde aracı kiralayabilirsiniz.

Kars Harakani Havalimanı En Uygun Araç Kiralama

Sunduğu profesyonel araç kiralama hizmeti ile en çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinden biri olan Elitcar Rental, müşterilerine pek çok ayrıcalık da sunmaktadır. Havalimanı kiralık araç teslimatı, uygun fiyat seçenekleri, geniş araç filosu, kasko ve diğer sigortalar, 7/24 yol yardımı başta olmak üzere pek çok ayrıcalıktan faydalanmak için tercihinizi Elitcar Rental’den yana kullanabilirsiniz. Son model kiralık araçlarla kişisel ya da kurumsal araç kiralama hizmeti sunan firma, Kars Harakani Havalimanı araç kiralama ihtiyacınıza da profesyonel çözümler sunmaktadır.

Elitcar Rental havalimanı ucuz araç kiralama hizmetiyle de müşterilerinin bütçelerini korumaktadır. Uygun araç kiralama ayrıcalığını yaşamak için ülkemiz genelinde 80’den fazla kiralık araç teslim noktası bulunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Kiralık aracınızı ister adresinizden teslim alın, isterseniz de havalimanından… Online araç kiralama yaparak dakikalar içinde aracınızı kiralayabilir ve Kars’ı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Kars Harakani Havalimanı Ulaşım Rehberi

Türkiye’nin en yüksek rakıma sahip havalimanı olma özelliği taşıyan Kars Harakani Havalimanı, şehir merkezine 6 kilometre uzaklıkta bulunan Karacaören köyünde yer almaktadır. Şehir merkezine yakın bir konumda olduğu için ulaşımı da oldukça kolaydır. Şehir merkezinden havalimanına ya da Kars Harakani Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için belediye toplu taşıma araçları, taksiler, havalimanı toplu taşıma araçları, özel transfer araçları başta olmak üzere çeşitli yöntemlerle ulaşım sağlanabilmektedir. Ancak ulaşımınızı en konforlu ve hızlı bir şekilde sürdürmek için Kars havalimanı araç kiralama yapabilirsiniz. Böylece toplu taşıma araçlarıyla yolunuzu uzatmadan gideceğiniz konuma hızlıca varabilirsiniz. 

Aynı zamanda birkaç gününüzü de Kars ve çevresindeki illeri gezmek için ayıracaksanız araç kiralamak seyahatinizi kolaylaştıracak ve vaktinizi daha verimli kullanmanızı sağlayacaktır. Daha keyifli bir seyahat için araç kiralama yaparak Kars’ı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Kars’ta Trafik – Sürüş Kuralları

Kars havalimanı araç kiralama yapmadan önce bilgi sahibi olmanız gereken noktalardan biri de, şehrin trafik ve sürüş kurallarıdır. Bahsedeceğimiz bu kurallar yalnızca Kars’ta değil, neredeyse dünyanın her şehrinde geçerlidir. Bu kurallara uyarak daha güvenli ve rahat bir yol deneyimi yaşayabilirsiniz.

Güvenli bir yolculuk yapmak için öncelikle yola çıkmadan önce araçtaki tüm kişilerin emniyet kemerlerinin takılı olması gerekir. Aracın tüm aynalarını kontrol edip kör noktaların olmadığından emin olduktan sonra yola çıkmak için hazırlanabilirsiniz. Seyir halindeyken de şehir içi ve şehir dışı hız sınırlarına, trafik levhalarına, trafik ışıklarına mutlaka uymalısınız.
Elitcar Rental olarak müşterilerimizin güvenliğini her şeyin üzerinde tutuyor ve bu yüzden de kiralık araçların bakımlarını düzenli aralıklarla yaptırıyoruz.

Kars’ta Gezilecek ve Turistik Yerler

Özellikle son yıllarda popülerliği artan Kars kültürel, tarihi ve doğal güzelliklerle öne çıkmaktadır. Köklü tarihi ve mimari yapılarıyla her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapan Kars gezilecek yerler bakımından da oldukça zengindir. 

Kış mevsiminde Kars’ı ziyaret ediyorsanız Sarıkamış Kayak Merkezi’ni ziyaret etmelisiniz. Kar kalitesi ve pek çok aktivite imkânıyla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Ani Antik Kenti, Kars Kalesi, Katerina Köşkü ziyaret etmeniz gereken kültürel ve tarihi yerlerin başında gelirken; Çalı Gölü, Çıldır Gölü, Sarıkamış ormanları, Susuz Şelalesi de görülmesi gereken doğal güzelliklerden bazılarıdır. 
Kültürel ve doğal güzelliklerle dolu Kars, her mevsimde birbirinden muhteşem manzaralarıyla yerli ve yabancı turistleri büyülemeye devam ediyor.

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Kiralık bir araçla, toplu taşıma veya araç paylaşımı hizmetlerine ihtiyaç duymadan, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda gitme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olursunuz.
Araç kiralamak için neye ihtiyacınız var?

 

Kars araç kiralama hizmetinden yararlanmak için öncelikle geçerli bir sürücü belgesine sahip olmanız gerekir. Çoğu zaman sürücü belgesinin en az bir yıldır geçerli olması koşulu aranmaktadır. Depozito/teminat için de kendi adınıza kredi/hesap kartı bırakarak kolay bir şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Kiralık araç trafik cezasını kim öder?

 

Kars araç kiralamada kiralama prosedürünün tamamlanmasıyla birlikte araçla ilgili tüm sorumluluk kiralayan kişiye geçer. Bundan dolayı da tüm trafik cezalarından ve trafik ihlallerinden araç kiralayan kişi sorumludur. Cezanın kesildiği gün ve saatte aracın kimde olduğu tespit edilerek ceza o kişiye yönlendirilir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

 

Araç kiralarken öncelikle kiralık araçlar arasında karşılaştırma yaparak size en uygun olanını seçmelisiniz. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz. Özellikle de uzun dönem araç kiralama hizmetinden yararlanacaksanız mutlaka sigorta yaptırmalı ve araç kiralama sözleşmesini detaylı olarak incelemelisiniz. Çoğu kişi tarafından yük olarak görülse de göz ardı edilmemelidir.

Kiralık arabam için şimdi rezervasyon yapıp daha sonra ödeme yapabilir miyim? 

 

Online araç kiralama avantajından yararlanarak istediğiniz tarihler arasında rezervasyonunu oluşturabilirsiniz. Ödemeyi de aracı teslim alırken kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Erken araç kiralama rezervasyonuyla da ne kadar erken kiralarsanız o kadar daha az ödersiniz.

Kaza halinde ne yapmalıyım?

 

Kiralık araçla kaza yapmanız durumunda aracı hareket ettirmeden araç kiralama şirketine durum hakkında bilgi vermeniz gerekir. Ardından polis ya da jandarmadan rapor tutmasını talep etmeli ve alkol raporu almalısınız. Araç kiralama şirketi en kısa sürede size yol yardımı gönderecektir. Kazada araç kiralayan kişinin kusursuz olması durumunda masraflar şirket tarafından karşılanır. 

Kiraladığım aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

 

Araç kiralama şirketinden evrak işlemlerinizi tamamladıktan sonra görevliyle birlikte aracı detaylı olarak incelemelisiniz. Araçta gördüğünüz tüm kusurları ve çizikleri görevliye bildirerek rapor tutturmalısınız. Böylece araç tesliminde daha önceden oluşmuş kusurlardan sorumlu tutulmazsınız. Ardından tüm kapıları, bagajı, motor kaputunu açarak mekanizmalarını kontrol etmeli, herhangi bir sorun varsa görevliye bildirmelisiniz.

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç verilecek mi?

 

Kiraladığınız aracın arızalanması halinde araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durumu anlatmalı ve yol yardımı talebinde bulunmalısınız. Araç kiralama şirketi en kısa sürede size yeni aracı size ulaştıracak ve arızalanan aracı da çektirecektir.

Araba kiralamak için neye ihtiyacınız var?

 

Kapadokya araç kiralama hizmeti için öncelikle geçerli bir ehliyete yani sürücü belgesine sahip olmanız gerekir. Araç kiralama şirketleri de çoğu zaman sürücü belgesinin en az bir yıldır geçerli olmasını şart koşmaktadır. Teminat/depozito için kendi adınıza hesap ya da kredi kartı bırakabilir ve araç kiralama işlemini tamamlayabilirsiniz. Elitcar Rental ile araç kiralama yapmak işte bu kadar kolay!

Hala Sorularınız mı Var?
Sorular ve yanıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.