Kars Harakani Havalimanı Cheap Car Rental

Cheap car rental with the most appropriate tool for your budget and we are offering you the best quality.

Kars Harakani Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Kars Harakani Havalimanı araç kiralama fiyatlarının değişiklik göstermesinde etkili olan pek çok faktör bulunduğu için net bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Başta kiralık aracın modeli, özellikleri, markası, müşterinin talep ettiği diğer özellikler, araç kiralama süresinin uzunluğu gibi faktörler olmak üzere pek çok faktör havalimanı araç kiralama fiyatlarını etkilemektedir.
Günlük araç kiralama hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kiralık aracı teslim alacağınız konumu, tarihi ve teslim edeceğiniz konumu, tarihi girerek filtreleme yapabilir ve size uygun araçların günlük kiralama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama ihtiyacınız için de doğrudan müşteri temsilcilerimizle iletişim kurabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size özel uzun dönem araç kiralama fiyatları ve koşulları konusunda bilgi verecektir. Ucuz araç kiralama için siz de Elitcar Rental’i tercih ederek pek çok ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. 

Kars Harakani Havalimanı Genel Bilgiler

1988 yılında hava trafiğine açılan Kars Harakani Havalimanı, tarihi boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış Kars’a açılan en büyük kapı niteliğindedir. Kars’ın Karacaören köyünde yer alan havalimanı, şehir merkezine 6 kilometre uzaklığındadır. 2013 yılında 35 bin 946 metrekarelik yeni terminal binasında hizmet vermeye başlayan hava limanı, yılda neredeyse bir milyon yolcuyu ağırlıyor. Doğu Anadolu’nun en büyük havalimanı olmasının yanı sıra 1795 metrekarelik rakımla Türkiye’nin en büyük rakıma sahip olan havalimanıdır. 2015 yılında itibaren de Kars Harakani Havalimanı olarak anılan havalimanına özellikle de kış mevsiminde ilgi büyük.

Siz de Kars’ın ve çevresindeki illerin güzelliklerini keşfetmek istiyorsanız Kars Harakani Havalimanı uçuşunu tercih edebilir ve şehre kısa sürede ulaşabilirsiniz. Turizm, ticaret gibi nedenlerden dolayı sıklıkla tercih edilen havalimanına olan ilgi her geçen yıl daha fazla artmaktadır. Havalimanı araç kiralama yaparak uçaktan indiğiniz gibi kiralık aracınızı teslim alabilir ve Kars’ı keşfetmeye başlayabilirsiniz. 

Kars Harakani Havalimanı Nerede?

Doğu Anadolu’nun en büyük havalimanı olan Kars Harakani Havalimanı, Kars’ın Karacaören köyünde yer almakta ve şehir merkezine yaklaşık 6 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Şehir merkezine yakın olmasından dolayı ulaşımı oldukça kolay ve her geçen gün daha fazla gelişmektedir. Belediye toplu taşıma araçları, havalimanı toplu taşıma araçları, taksi gibi yöntemlerle havalimanına ulaşım sağlanabilir. Fakat ulaşımınızı daha konforlu ve rahat bir şekilde sürmek için tercihinizi Kars Harakani Havalimanı araç kiralama yapmaktan yana kullanabilirsiniz. Böylece vaktinizi daha verimli değerlendirerek gitmek istediğiniz konumlara daha hızlı varabilirsiniz.

Online araç kiralama seçeneğiyle dakikalar içerisinde aracınızı kiralayabilir ve havalimanından teslim alabilirsiniz. Ayrıca Kars araç kiralama yaparak da aracınızı havalimanı haricinde farklı konumlardan ya da adresinizden teslim alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun kiralık aracı Elitcar Rental’de bulabilirsiniz. Benzinli araç kiralama, dizel araç kiralama, otomatik vites araç kiralama ya da manuel vites araç kiralama… Elitcar Rental’da istediğiniz modelde, özellikte, markada, vites türünde aracı kiralayabilirsiniz.

Kars Harakani Havalimanı En Uygun Araç Kiralama

Sunduğu profesyonel araç kiralama hizmeti ile en çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinden biri olan Elitcar Rental, müşterilerine pek çok ayrıcalık da sunmaktadır. Havalimanı kiralık araç teslimatı, uygun fiyat seçenekleri, geniş araç filosu, kasko ve diğer sigortalar, 7/24 yol yardımı başta olmak üzere pek çok ayrıcalıktan faydalanmak için tercihinizi Elitcar Rental’den yana kullanabilirsiniz. Son model kiralık araçlarla kişisel ya da kurumsal araç kiralama hizmeti sunan firma, Kars Harakani Havalimanı araç kiralama ihtiyacınıza da profesyonel çözümler sunmaktadır.

Elitcar Rental havalimanı ucuz araç kiralama hizmetiyle de müşterilerinin bütçelerini korumaktadır. Uygun araç kiralama ayrıcalığını yaşamak için ülkemiz genelinde 80’den fazla kiralık araç teslim noktası bulunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Kiralık aracınızı ister adresinizden teslim alın, isterseniz de havalimanından… Online araç kiralama yaparak dakikalar içinde aracınızı kiralayabilir ve Kars’ı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Kars Harakani Havalimanı Ulaşım Rehberi

Türkiye’nin en yüksek rakıma sahip havalimanı olma özelliği taşıyan Kars Harakani Havalimanı, şehir merkezine 6 kilometre uzaklıkta bulunan Karacaören köyünde yer almaktadır. Şehir merkezine yakın bir konumda olduğu için ulaşımı da oldukça kolaydır. Şehir merkezinden havalimanına ya da Kars Harakani Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için belediye toplu taşıma araçları, taksiler, havalimanı toplu taşıma araçları, özel transfer araçları başta olmak üzere çeşitli yöntemlerle ulaşım sağlanabilmektedir. Ancak ulaşımınızı en konforlu ve hızlı bir şekilde sürdürmek için Kars havalimanı araç kiralama yapabilirsiniz. Böylece toplu taşıma araçlarıyla yolunuzu uzatmadan gideceğiniz konuma hızlıca varabilirsiniz. 

Aynı zamanda birkaç gününüzü de Kars ve çevresindeki illeri gezmek için ayıracaksanız araç kiralamak seyahatinizi kolaylaştıracak ve vaktinizi daha verimli kullanmanızı sağlayacaktır. Daha keyifli bir seyahat için araç kiralama yaparak Kars’ı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Kars’ta Trafik – Sürüş Kuralları

Kars havalimanı araç kiralama yapmadan önce bilgi sahibi olmanız gereken noktalardan biri de, şehrin trafik ve sürüş kurallarıdır. Bahsedeceğimiz bu kurallar yalnızca Kars’ta değil, neredeyse dünyanın her şehrinde geçerlidir. Bu kurallara uyarak daha güvenli ve rahat bir yol deneyimi yaşayabilirsiniz.

Güvenli bir yolculuk yapmak için öncelikle yola çıkmadan önce araçtaki tüm kişilerin emniyet kemerlerinin takılı olması gerekir. Aracın tüm aynalarını kontrol edip kör noktaların olmadığından emin olduktan sonra yola çıkmak için hazırlanabilirsiniz. Seyir halindeyken de şehir içi ve şehir dışı hız sınırlarına, trafik levhalarına, trafik ışıklarına mutlaka uymalısınız.
Elitcar Rental olarak müşterilerimizin güvenliğini her şeyin üzerinde tutuyor ve bu yüzden de kiralık araçların bakımlarını düzenli aralıklarla yaptırıyoruz.

Kars’ta Gezilecek ve Turistik Yerler

Özellikle son yıllarda popülerliği artan Kars kültürel, tarihi ve doğal güzelliklerle öne çıkmaktadır. Köklü tarihi ve mimari yapılarıyla her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapan Kars gezilecek yerler bakımından da oldukça zengindir. 

Kış mevsiminde Kars’ı ziyaret ediyorsanız Sarıkamış Kayak Merkezi’ni ziyaret etmelisiniz. Kar kalitesi ve pek çok aktivite imkânıyla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Ani Antik Kenti, Kars Kalesi, Katerina Köşkü ziyaret etmeniz gereken kültürel ve tarihi yerlerin başında gelirken; Çalı Gölü, Çıldır Gölü, Sarıkamış ormanları, Susuz Şelalesi de görülmesi gereken doğal güzelliklerden bazılarıdır. 
Kültürel ve doğal güzelliklerle dolu Kars, her mevsimde birbirinden muhteşem manzaralarıyla yerli ve yabancı turistleri büyülemeye devam ediyor.

Near Airport Hotels

You arrived to the airport with Kars Harakani Havalimanı car hire service. Where are the nearest hotels ?

Kars Harakani Havalimanı Hotel Katerina Sarayı
Hotel Katerina Sarayı
Kalıcı Mahallesi
Kars Harakani Havalimanı Grand Ani Hotel
Grand Ani Hotel
Kars Harakani Havalimanı Winter City Hotel
Winter City Hotel
Ali Gaffar Okan Bulvarı 70/1 Yenişehir Mahallesi
Kars Harakani Havalimanı Hotel Cheltikov
Hotel Cheltikov
Yusuf Paşa Mh. Şehit Hulusi Aytekin Cd. No:63
Kars Harakani Havalimanı Thé Kars Park Hotel
Thé Kars Park Hotel
Yenişehir Mah