Kars’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin!  Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Kars araç kiralama işlemlerinizi tamamladıktan sonra teslim alacağınız araçla Kars’ı keşfetmeye hazırsınız!

Ülkemizin en soğuk illerinden biri olan Kars, aynı zamanda tarihteki en eski yerleşim birimlerinden biridir. Yılın her mevsiminde kendine özgü atmosferiyle ön plana çıkan şehirde özellikle de kış turizminin oldukça popülerdir. Doğal güzellikleri ve kültürel güzellikleriyle Kars’ta gezilecek yerler say say bitmez. Kars’ı daha kolay ve daha konforlu keşfetmek için en iyi çözüm, Kars’ta araç kiralamaktır. Hava ulaşımıyla şehre gelecekseniz de havalimanı araç kiralama hizmetiyle taksilerle uğraşmadan direkt Kars’ı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Kars Trafik Bilgileri

Kars’ta araç kiralamayı düşünen pek çok kişi, trafik bilgileri hakkında da bilgi sahibi olmak istiyor. Tüm büyük şehirlerin ortak problemi olan trafik, Kars’ta yok denecek kadar azdır. İş gidiş ve dönüş saatlerinde ve turistik yerlerde biraz yoğunlaşsa da hayatınızı etkileyecek kadar değildir.

Ulaşımınızı daha konforlu sürdürmek ve toplu taşıma araçlarıyla yolunuzu uzatmamak için Kars’ta araç kiralamak oldukça mantıklı bir çözümdür. 

En çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinin başında gelen Elitcar Rental, Kars seyahatinizi daha konforlu ve huzurlu geçirmeniz için pek çok hizmet sunuyor. Şehre hava ulaşımıyla gelecekseniz de Kars Harakani Havalimanı araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Böylece toplu taşıma araçlarıyla ve taksilerle zaman kaybetmemiş olursunuz. Kurumsal araç kiralama hizmetine de ihtiyaç duyarsanız Elitcar ile iletişime geçerek ayrıcalıklarından yararlanın.

Devamını oku...

Kars’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin!  Teslim Noktaları ve Havalimanları

3 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Kars’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin!  rent a car sizlere hizmet veriyor.

Kars Harakani Havalimanı
Havalimanı

Ne yenir, ne içilir?

Kars’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin!  oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Kars’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin!  Serhat Lokantası
Serhat Lokantası
Soup Spot
Yol Tarifi Al
Kars’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin!  Kars Kaz Evi
Kars Kaz Evi
Atatürk caddesi Yusufpaşa mah. Atatürk cad. No:6 Kars Merkez
Comfort Food Restaurant
Yol Tarifi Al
Kars’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin!  Pushki̇n Cafe & Restaurant
Pushki̇n Cafe & Restaurant
ataturk cad. yusufpasa mah. ataturk caddesi no :28
Comfort Food Restaurant
Yol Tarifi Al
Kars’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin!  Tanboğa Et&Tavuk Galerisi
Tanboğa Et&Tavuk Galerisi
Kars’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin!  Sultan Ahmet Köfte Dürüm
Sultan Ahmet Köfte Dürüm
Orta Kapı Mahallesi
Kofte Place
Yol Tarifi Al

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril

Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler

Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Araç kiralamak için neye ihtiyacınız var?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kars araç kiralama hizmetinden yararlanmak için öncelikle geçerli bir sürücü belgesine sahip olmanız gerekir. Çoğu zaman sürücü belgesinin en az bir yıldır geçerli olması koşulu aranmaktadır. Depozito/teminat için de kendi adınıza kredi/hesap kartı bırakarak kolay bir şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Kiralık araç trafik cezasını kim öder?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kars araç kiralamada kiralama prosedürünün tamamlanmasıyla birlikte araçla ilgili tüm sorumluluk kiralayan kişiye geçer. Bundan dolayı da tüm trafik cezalarından ve trafik ihlallerinden araç kiralayan kişi sorumludur. Cezanın kesildiği gün ve saatte aracın kimde olduğu tespit edilerek ceza o kişiye yönlendirilir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralarken öncelikle kiralık araçlar arasında karşılaştırma yaparak size en uygun olanını seçmelisiniz. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz. Özellikle de uzun dönem araç kiralama hizmetinden yararlanacaksanız mutlaka sigorta yaptırmalı ve araç kiralama sözleşmesini detaylı olarak incelemelisiniz. Çoğu kişi tarafından yük olarak görülse de göz ardı edilmemelidir.

Kiralık arabam için şimdi rezervasyon yapıp daha sonra ödeme yapabilir miyim? 

Detayları GörüntüleGizle

 

Online araç kiralama avantajından yararlanarak istediğiniz tarihler arasında rezervasyonunu oluşturabilirsiniz. Ödemeyi de aracı teslim alırken kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Erken araç kiralama rezervasyonuyla da ne kadar erken kiralarsanız o kadar daha az ödersiniz.

Kaza halinde ne yapmalıyım?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiralık araçla kaza yapmanız durumunda aracı hareket ettirmeden araç kiralama şirketine durum hakkında bilgi vermeniz gerekir. Ardından polis ya da jandarmadan rapor tutmasını talep etmeli ve alkol raporu almalısınız. Araç kiralama şirketi en kısa sürede size yol yardımı gönderecektir. Kazada araç kiralayan kişinin kusursuz olması durumunda masraflar şirket tarafından karşılanır. 

Kiraladığım aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralama şirketinden evrak işlemlerinizi tamamladıktan sonra görevliyle birlikte aracı detaylı olarak incelemelisiniz. Araçta gördüğünüz tüm kusurları ve çizikleri görevliye bildirerek rapor tutturmalısınız. Böylece araç tesliminde daha önceden oluşmuş kusurlardan sorumlu tutulmazsınız. Ardından tüm kapıları, bagajı, motor kaputunu açarak mekanizmalarını kontrol etmeli, herhangi bir sorun varsa görevliye bildirmelisiniz.

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç verilecek mi?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiraladığınız aracın arızalanması halinde araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durumu anlatmalı ve yol yardımı talebinde bulunmalısınız. Araç kiralama şirketi en kısa sürede size yeni aracı size ulaştıracak ve arızalanan aracı da çektirecektir.

Araba kiralamak için neye ihtiyacınız var?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kapadokya araç kiralama hizmeti için öncelikle geçerli bir ehliyete yani sürücü belgesine sahip olmanız gerekir. Araç kiralama şirketleri de çoğu zaman sürücü belgesinin en az bir yıldır geçerli olmasını şart koşmaktadır. Teminat/depozito için kendi adınıza hesap ya da kredi kartı bırakabilir ve araç kiralama işlemini tamamlayabilirsiniz. Elitcar Rental ile araç kiralama yapmak işte bu kadar kolay!