Kars’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin!  Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Kars araç kiralama işlemlerinizi tamamladıktan sonra teslim alacağınız araçla Kars’ı keşfetmeye hazırsınız!

Ülkemizin en soğuk illerinden biri olan Kars, aynı zamanda tarihteki en eski yerleşim birimlerinden biridir. Yılın her mevsiminde kendine özgü atmosferiyle ön plana çıkan şehirde özellikle de kış turizminin oldukça popülerdir. Doğal güzellikleri ve kültürel güzellikleriyle Kars’ta gezilecek yerler say say bitmez. Kars’ı daha kolay ve daha konforlu keşfetmek için en iyi çözüm, Kars’ta araç kiralamaktır. Hava ulaşımıyla şehre gelecekseniz de havalimanı araç kiralama hizmetiyle taksilerle uğraşmadan direkt Kars’ı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Kars Trafik Bilgileri

Kars’ta araç kiralamayı düşünen pek çok kişi, trafik bilgileri hakkında da bilgi sahibi olmak istiyor. Tüm büyük şehirlerin ortak problemi olan trafik, Kars’ta yok denecek kadar azdır. İş gidiş ve dönüş saatlerinde ve turistik yerlerde biraz yoğunlaşsa da hayatınızı etkileyecek kadar değildir.

Ulaşımınızı daha konforlu sürdürmek ve toplu taşıma araçlarıyla yolunuzu uzatmamak için Kars’ta araç kiralamak oldukça mantıklı bir çözümdür. 

En çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinin başında gelen Elitcar Rental, Kars seyahatinizi daha konforlu ve huzurlu geçirmeniz için pek çok hizmet sunuyor. Şehre hava ulaşımıyla gelecekseniz de Kars Harakani Havalimanı araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Böylece toplu taşıma araçlarıyla ve taksilerle zaman kaybetmemiş olursunuz. Kurumsal araç kiralama hizmetine de ihtiyaç duyarsanız Elitcar ile iletişime geçerek ayrıcalıklarından yararlanın.

Devamını oku...

Kars’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin!  Teslim Noktaları ve Havalimanları

3 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Kars’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin!  rent a car sizlere hizmet veriyor.

Kars Harakani Havalimanı
Havalimanı

Ne yenir, ne içilir?

Kars’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin!  oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Kars’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin!  Sütlü Çardak
Sütlü Çardak
Atatürk Caddesi
Kars’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin!  London Cafe
London Cafe
Kars Kars
Kars’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin!  Çay Molası
Çay Molası
Teb Bankası Karşısı - Finansbank Yanı - Kazımpaşa Caddesi(Aslanlı Cadde)
Kars’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin!  Kars Kaz Evi
Kars Kaz Evi
Atatürk caddesi Ortakapı Mah. Şehit Polis Nuri Yıldız Sk. No:17
Comfort Food Restaurant
Yol Tarifi Al
Kars’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin!  Kahve Sokağı
Kahve Sokağı
Şehit Yusuf Bey Caddesi
Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler
Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril
Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.